Jump to content

O Reinkarnaciji


Lutijena

Recommended Posts

Moja keva od Paula Koelja ima bas dosta knjiga i za sve kazu da valjaju i da doprinose stvarnosti koju mnogi pisci nemogu da prouzrokuju, sada nemam vremena da citam doticne knjige al' kad krene raspust...! Milina bozja! icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upozorenje:

Nakon malog odmora koji je iskoristio vas

moderator Opera Ghost (maturski radovi i slicni kurci,i velikog iznenadjenja kada je polozio isti),najavljuje povratak u kome donosi smrt,glad,bolest,tugu,bol,suze,krv,unistenje,izdaju,pozudu,zavist,rat,bedu,razaranje i svima besplatan sladoled icon_smile.gif))

 

Za par dana...10,9,8,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada budem riknuo Ne Zelim vise nikada da se rodim!!!

Jedan zivot je sasvim dovoljan cak je i to previse! Jedan dan je dovoljan da bi zivot dobio smisao u svom svom besmislu.

A oni sto kradu dane BOG-u samo gube vreme,i zauzimaju prostor,a prostora je sve manje a sranja sve vise!!!

 

zato: Nedaj Boze Reikarnacija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upuceno Inicijatoru ove teme:

Ti zelis ili bi volela da se Reinkarniras?

Ako je tvoj odgovor DA!

Onda je moj: Sestro sta ce ti jos to,osim ako nisi spiritus-mazohistikus!

Ako ti ovaj jedan nije dovoljan onda nemam vise sta da ti pricam...

jednostavno apsurdno je pricati o ovoj temi,reinkarnacija postoji ,pa sta!

Ja licno kada riknem nezelim vise nikada da se rodim! toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lutijena samo napred icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

1001 noc ili 1001 zivot! icon_smile.gif

 

p.s. Secas li se kad te je kontaktirao na ICQ

''39'' ,pre 2 meseca , dukser Manowar ,KST ??

Ja sam ''39''!!!!!

Pozdrav iz Belgije od Jovana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su Elfovi neko predvidjanje o vrhuncu evolucije.Covek kratko zivi ali se brzo razmnozava,sto ostavlja puno mesta za eventualne promene naslednog materijala i moguce poboljsanje osobina coveka.Verovatno ce ljudi biti sve dugovecniji i sve manje plodni,sto ce na kraju dovesti do necega sto je slicno Elfovima(besmrtno sa jako malo dece)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ljudi se rode,zive,i umru.Nasa energija izadje iz mrtvog tela i CAP!

Pogodite ko je capi?

Biljke.

Hvala,dovidjenja."

Citat:

Neda,moja profesorka biologije iz osnovne skole.

 

Sasvim se slazem sa njom po ovom pitanju.

Uzmimo na primer dinosauruse.Izumrli,gde su te duse?Boga pitaj.

Da li su se one prenosile kroz milione godina kroz biljke da bi dosle do coveka.

Hej King Diamond,mozda si u nekom proslom zivotu bio Stegosaurus.Cool,a?

 

Ne verujem u reinkarnaciju.Nikako.Mozda postoji nesto sto se zove recimo poenta necijeg zivota.Neko radi na necemu celog zivota i umre.Nakon njega to nastavlja neko drugi.Mozda je to igra neke sile,covekova dusa nestane a Zadatak ostaje i trazi sledeceg gosta.Evolucija?

 

Zasto samo ljudi imaju dusu ? Zivotinje nisu dovoljno lepe,dobre?Pa mi smo gori od njih po mnogim stvarima...Ljudi su korak u evoluciji ka necem boljem (nadajmo se).

 

Ovo sada je zivot,stoga drzi se za njega i iskoristi ga,a svi ostali spiritual pipe-dreams

mogu da se nose zajedno sa svojim kreatorima.Zivim dobro,srecan sam,ali sam i usro sam mnoge stvari,zbog toga cu da ispastam u nekom narednom zivotu,pa ako se toga ne secam onda me boli kurac.Sta me briga za prosle zivote cak i ako postoje.

 

Postoje trenuci,trenuci u vremenu.To je sve.

 

p.s.izvinjavam se na vulgarnosti,i maloj konfuziji,ali pisem ovo u zurbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao Opera Ghost:

Da li su se one prenosile kroz milione godina kroz biljke da bi dosle do coveka.

Hej King Diamond,mozda si u nekom proslom zivotu bio Stegosaurus.Cool,a?


 

moja zivotna evolucija (zadnji stepen za sada je god of metal icon_biggrin.gif )

prvo sam bio HORDAK i sadasnja planeta zemlja zvala se Etheria i u nekom ratu sa HI-MANom (tajna maca film malo u izmenjenom stanju) sve na Etheria je sprzeno i nekim cudom uspeli su da me ubiju. Posle tog rata na mojoj planeti nestalo je zivota i ona je postala hladna planeta. Posle mnogo vremena pocele su da padaju obilne kise i ja sam se opet pojavu u obliku modro zelene alge , posle toga bio sam u obliku raznih insekata i riba , posle toga sam bio stegosaurs pa su nasu planetu zauzeli....hm zaboravio sam ko i postali smo transformesi!!.... i posle nekih 10000000 godina zivota jednog jutra sam se probudio sa dugom kosom, GO i video jednu picku pored sebe i tu je pocelo novije doba (mnogo iskvareno doba) kasnije mene i tu ribu su nazvai Adam i Eva (naravno ja sam bio adam icon_biggrin.gif ) i posle toga sve u qrac ali u sustini dotle je bilo ql i sada zivim zivot jednog obicnog boga metal a nekada sam bio uzviseni vladar celog univerzuma icon_confused.gificon_confused.gif

I HAVE A POWER!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote
Zasto samo ljudi imaju dusu ?  

Greska! I zivotinje i biljke imaju dusu, ali ne iste vrste. Biljke imaju vegetativnu, zivotinje culnu, a covek umsku dusu. Te tri duse su razlicite vrste, pa zato ne moze dusa coveka da se reinkarnira u biljci ili zivotinji i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja neverujem u reinkarnaciju.

Po paravilu karme koja se talozi u meni zbog svakog malog sranja sto napravim ja bi trebao da se reinkarniram dok se to ne ocisti. I sta onda? Dostignem nirvanu, sjedinom se sa bogom, izgubim induvidualnost, osobnost, secanje na sve i postanem nista.....

To je cilj reinkarnacije postati nista....

Ko u tome nalazi neko zadovoljstvao svaka cast. Trebali bi malo umesto da se naprezu dostignuti "higher state of mind" ili lebdeti okolo kao Orko, da upotrebe svoje sposobnosti da s vremena na vreme urade nesto korisno, neko dobro delo.... icon_smile.gif

 

Neki su spominali evoluciju....to ne postoji.

Nebi da nikom kvarim snove ali:"neces nikada postati elf"!!

Covek je danas puno pametniji od ljudi u anticko vreme, ali je bioloski nepromenjen, ista struktura, isto sve....U pitanju je NAPREDAK, jedna od stvari koja nes razlikuje od zivotinja i pomogla nam da opstanemo.... icon_wink.gif

Zamisli da coveka i zenu bacis u more tako da nemaju nacina izaci......i taman da to uradis 1000 puta, nece im izrasti peraja, taman i da prezive dovoljno dugo da imaju potomke: nece dobiti skrge....

Umrece, raskvasice se, isprzice se na suncu....

Nema ni jednog fosilnog ostatka na svetu neke medjuvrste da bi se evolucija mogla dokazati u praxi. icon_smile.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

P.S. Slusajte Damage inc. zna sta govori!!

icon_cool.gif

 

[ 05 Jun 2001: Poruku izmenio Blackened to Serve ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...