Jump to content

After Forever


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde ti malo da smiris strasti pod jedan, OK?

pod dva, nije sve sto potpada pod prog tag zaista prog, kao sto ni svaka stranka koja u sebi nosi ime demokratska nije zaista takva.

sta je prog u deliverancu? ubacivanje (plagiranje) velikog broja 70's prog rocka (uvek se slogiravam kad preslusavam kevine ploce) u fazon koji su na stilllifeu provalili, ili, mozda cak i na morningriseu (na albumima koji su stvarno prog i revolucija u metal muzici)? znas li ti da definises prog u globalu? pa, onda da definises prog kod opetha, pa onda prog kod deliverancea?

tako mozes da razgovaras sa klincima po black i death forumu, ali ne i sa mnom. ipak sam nesto duze i dosta dublje od tebe u ovoj muzici, trebalo bi to da znas. takvim tvojim nastupom sam potpuno izgubio zelju da ti crtam zbog cega deliverance nije prog u pravom smislu reci, a ti si slobodan da ga zamisljas takvim i mislis kako je bogznakakav vrh. a posto vidim da ne samo da dizes opeth u nebesa kao niko na ovom svetu, nego meni pricas da lupetam i pricam gluposti koji sam opeth slusao dok si ucio sabiranje, i to zato sto iznosim cinjenicno stanje koje je svakom solidnijem poznavaocu muzike savrseno jasno, mozes da zaboravis na ona gorepostavljena pitanje, jer mi je odgovor poznat.

iznenadio si me vrlo neprijatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebote... icon_confused.gif

koje strasti? preozbiljno shvataš neke stvari burazeru..

ja se zajebavam, a ti besniš odmah...

--

 

ali ajde: čak i da jesi slušao opeth pre mene to je max godinu dana.. a sabiranje sam učio pre jedno 15 godina.. i ovde nije reč ni o meni ni o tebi, i nije mi jasno zašto ovde svaka diskusija mora da se svede na lični nivo tipa: "ja ovo slušam toliko, a ti si debil"..

 

a ovo za deliverance, neću ni da komentarišem.. misli šta hoćeš.

 

ne znam zašto sam ja tebe neprijatno iznenadio.. ja pričam (+ se zajebavam) o muzici, a ti i BR morate na svaki moj komentar da odgovarate kako sam ja glup ili gay ili tako nešto..

 

ok.. glup sam.

deliverance nije prog, i neću više ni komentarisati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

slogiram se kako su prog bendovi ti bili do jaja.

 

a ti krang se nisi zajebavao, nemoj sada da se vadis. zajebavamo se svi na ovom forumu, ali postoji granica izmedju toga i uvrede. kad ti kazemo da si glup, to spada u ovo prvo, jer se to godinama provlaci kao lajtmotiv, i svako je to svakome rekao po hiljadu puta, ali tvoj post odozgore nije takav. procitaj ga jos jedanput, pa se zamisli kako zvuci/deluje.

"ja ovo slušam toliko, a ti si debil" filozofiju ne prosipa ovde niko, ali kad nastupis sa "lupetaš najstrašnije" ili "odakle ti ta glupost", onda ne moze drugacije da se razgovara (u principu, ja na takve prozivke ni ne odgovaram, ali tebe znam, pa eto). ubedjen sa da si to ozbiljno mislio, zato je i bio takav moj post.

 

deliverance jeste prog, ali ne prog za opeth.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš si napravio lepu granicu mhihi.gif kad vi meni nešto kažete, to je zajebancija, a kad ja nešto kažem (što je, btw, 10x blaže), to je uvreda..

ja kažem: "lupetaš u vezi opetha", i to je uvreda..

ti kažeš: "ti si glup", to nije uvreda..

 

ok, ja se nisam ljutio na ta vaša izdrkavanja..

i izvini za ono, ali stvarno nisam mislio nešto tako loše..

 

i objasni molim te ovu tvoju zadnju rečenicu mhihi.gif

pa da batalimo ovu diskusiju..

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peace out.

 

Idem do grada, iako sam bolestan.

 

Objasnicu kasnije tu recenicu, mada ti je jasno nasta ciljam.

 

I, da, kazi mi da sam glup i debil sto puta, necu da se ljutim, ali da pricam gluposti i to jos u vezi Opetha - to je vec uvreda mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...