Jump to content

After Forever


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu se vec ne slazem no.gif

Jedina operska pevacica koja ume da peva u metalu je Tarja plus pevacice Theriona icon_da.gif

Pa dobro, nije bash shkolovana za opersku pevachicu(dodushe sad se skoncentrisala samo na upravo izuchavanje kjlasichnog pevanja), mada se rapidno popravlja, a i vokalne deonice su joj mnogo teze od Tarjinih i Therionichinih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokalne deonice su joj mnogo teze od Tarjinih i Therionichinih.

Ovo sto si rekao je glupost icon_da.gif

Teske si joj deonice ali kada se radi o clean pevanju... volela bih da iste otpeva na operski nacin... ali bez obzira ja je jako cenim kao clean pevacicu icon_da.gif

Vokalne deonice Theriona? SMRT!!! icon_da.gif

Uvek kazem - za WT i nije potrebna skola (eventualno niza), za Tarju srednja a za Therion akademija icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi ih mogao svrstati u Gothic-Death metal,imam jedan album samo od njih i jako mi se svidjaju.Nemogu da verujem PH da nisi cuo za njih.Po meni AF,NW i therion su tri razlicita benda i vokali nisu isti uopste (ovo i sami znate) glupavo ih je uporedjivati i takmiciti se ko ima tezi i bolji vokal.Mozda Nw i Af malo lice,ali to je nesto jako malo.Sva tri volim puno da slusam.Klavijature na NW i na AF su totalno razlicite (kao i drugi instrumenti icon_smile.gif ),Nw je blazi,jer nema onog mocnog growla ko u AF.Eto...

 

P.S.A zasto sam ja ovo napisao,ja to neznam,valjda zato sto mi se spava.Aj pozdrav idem da legnem, vise neznam ni sta pricam..... icon_smile.gif

 

Uzdravlje ! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto si rekao je glupost icon_da.gif

Teske si joj deonice ali kada se radi o clean pevanju... volela bih da iste otpeva na operski nacin... ali bez obzira ja je jako cenim kao clean pevacicu icon_da.gif

Vokalne deonice Theriona? SMRT!!! icon_da.gif

Uvek kazem - za WT i nije potrebna skola (eventualno niza), za Tarju srednja a za Therion akademija icon_da.gif

Da, ali nijedna od pomenutih pevaljki ne kombinuje u tolikjoj meri razlichite tehnike pevanja...... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

AFTER FOREVER - Remagine 2005

user posted image

 

Remagine is a cd that displays a wide musical sphere and aims for extremes.

Despite its great diversity, it is convincingly coherent as a whole, emphasising once more the craftmanship that After Forever possess.

 

On Remagine, After Forever is seeking out the outer extremities of metal's borders, and stepping outside them convincingly and with no qualms whatsoever at times, all the while retaining the unique identity that constitutes After Forever.

 

Tracklist:

 

01. Enter

02. Come

03. Boundaries are open

04. Living Shields

05. Being Everyone

06. Attendance

07. Free Of Doubt

08. Only Everthing

09. Strong

10. Face Your Demons

11. No Control

12. Forever

 

Album po mom misljenju uopste ne pretenduje da bude komercijalan. Nije se mnogo toga izmenilo u odnosu na ranija izdanja, muzika je jos uvek dovoljno cvrsta, ponegde se ubacuju i growl vokali kao i ranije, sto su mnogo bendovi ovog usmerenja potpuno izbacili. Istini za volju, ima pesama kao napr. Being Everyone koje su mogle da stoje i na zadnjem WT albumu icon_smile.gif Cinjenica je da pesme nisu bas toliko zanimljive kao ranije, ali mislim da je dovoljno dobro. KAo sto ljudi gore rekose, Floor je u stanju da otpeva svasta, tako da su i pesme raznolike. Ako bih morao da ocenjujem do 10, ipak ovom albumu ne bih dao preko 7 ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album po mom misljenju uopste ne pretenduje da bude komercijalan. Nije se mnogo toga izmenilo u odnosu na ranija izdanja, muzika je jos uvek dovoljno cvrsta, ponegde se ubacuju i growl vokali kao i ranije, sto su mnogo bendovi ovog usmerenja potpuno izbacili. Istini za volju, ima pesama kao napr. Being Everyone koje su mogle da stoje i na zadnjem WT albumu icon_smile.gif Cinjenica je da pesme nisu bas toliko zanimljive kao ranije, ali mislim da je dovoljno dobro. KAo sto ljudi gore rekose, Floor je u stanju da otpeva svasta, tako da su i pesme raznolike. Ako bih morao da ocenjujem do 10, ipak ovom albumu ne bih dao preko 7 ....

Nisam preslusala novi album, ali verujem Soliju na rec icon_wink.gif

Drago mi je sto album nije komercijalan i sto AF ne odstupaju previse od zacrtanog puta... uostalom, razlog zasto volim ovaj bend jeste pre svega velicanstven vokal icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znam... zato sto je to jako teska deonica i zahteva dubok dah icon_da.gif

Inace mislim da je to odradjeno kompjuterski na albumu...

Ma gde kompjuterski, chisto sumnjam......verovatno je to uspela da izvuche u studiju iz ko zna kog pokushaja, pa uzivo joj bash i ne ide.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wow, album je prilichno....chudan!!!! laugh.gif

Ovo je po meni POTPUNO drugachije od onoga sto su ranije radili......kao neki drugi bend.....I svidja mi se zaista, album je fantastichan, ali samo ako se okanrete toga da ga poredite sa ranijim albumima, posebno Zatvorom i Deciferom, ovo je totalno drugi stil! Omiljene pesme su mi Forever, Attendance, Boundaries are Open i Living Shields...U svakom sluchaju, definitivno na ovom ostvarenju AF koristi hor na najbolji nachin do sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...