Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Pa, da, ovaj lik koji nam radi spot ima dosta posla, treba da snimimo jos neke kadrove. Ipak, hocemo da na disku bude i spot, nekako mi je profesionalnije i mnogo sadrzajnije.

 

Inace, taj klinac koga je Mita pomenuo verovatno slusa HIT-ove, snima, tako da me ne cudi sto zna sve pesme. Uverio sam se da mnogi to rade...

 

Posle krace pauze, 9-og smo na HIT-u u Zrenjaninu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi kaze kako se zove pesma od Dargorona, mislim da je sa onog prvog demo albuma, i sve sto sam razumela je "Kao pustinja, nema nicega' i mislim da refren pocinje sa "Da, to su te granice (ili varnice)".

Please, please, please.....

 

Takva pesma nema. Pogledaj: http://www.dargoron.com/diskografija-tekstovi/index.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неколико пута? Свирају је стално, она ће бити на новом албуму. Није толико неразумљива због брзине, него већи део песме Шопкарон пева баш високо, па кад се укомбинује са брзином добије се та неразумљивост.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ne zna, sviramo i 16-og na Metal Soundu u SKC-u..

Хм, Мирановић ми ен рече да још организује то... вала, није одавно, а ви нисте свирали још од оног првог у Дому.

 

Kako vam se svidelo kad beoste u Knjazevcu?!?!? icon_rolleyes.gif

Све би било добро да се ти ниси појавио. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece mi Olga da je bio i u emisiji da najavi svirku. Da, nastupali smo na prvom u Domu i bilo je OK.

 

PuPak : Bilo je dobro sve, osim ozvucenja...Nisam ni znao da se vokal uopste nije cuo u prvih 5 metara publike, dok nismo zavrsili...Onda sam se spustio da slusam ostale bednove i popizdeo sto je bilo tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

PuPak : Bilo je dobro sve, osim ozvucenja...Nisam ni znao da se vokal uopste nije cuo u prvih 5 metara publike, dok nismo zavrsili...Onda sam se spustio da slusam ostale bednove i popizdeo sto je bilo tako..

 

 

:da: To je zbog onog debelog i veoma zlog tonca iz Zajecmara!

 

Све би било добро да се ти ниси појавио. :P

 

I pojoo ti sendvic pa si pevo praznoga stomaka! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek cek sta znaci Dargoron je 16 u skc-u u Beogradu jer tako?

(da li u maloj sali ili living room)

ako dolazite znaci donosim vam svima po pivo :pivopije: :pivopije: :pivopije:

e da ko ce jos osim vas da svira?

P.S Dodjiste sto mozete ranije i pitajte da li mozete da svirate 2 ili 3 nemojte da kao na Hitu da budete predposlednji morao sam da idem nocim onim u 2 ali nema veze bitno da je bilo dobro

da jos nesto molim vas svirajte neke stvari sa starog albuma :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ne mozemo da sviramo 16-og zbog privatnih obaveza bubnjara..Kbg, krivo nam je, bice prilike..

 

For Mita: Znas kako...Ni mi sami vise nismo sigurni da li smo izabrali dobar repertoar..Vreovatno gomila ljudi hoce da cuje nove pesme, a opet, sa druge strane, neki hoce da cuju stare, koje su preslusali na albumu, pa bi i live..

 

Jebem li ga..Kako gde. Uglavnom vise gruvamo stare, gde prvi put sviramo, a nove gde smo vec bili vise puta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi kaze kako se zove pesma od Dargorona, mislim da je sa onog prvog demo albuma, i sve sto sam razumela je "Kao pustinja, nema nicega' i mislim da refren pocinje sa "Da, to su te granice (ili varnice)".

Please, please, please.....

 

 

Stavio sam je danas na MySpace, pa slusajte i komentarishite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...