Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Meni sasvim sve jedno. Aj bash bi mogao ti da budesh GM. Nadji neku prichicu pa da pochinjemo, mozda? BTW bila sam sinoc u KST-u!!!!!!!!!!!!!! Nisu nam pravili problem, tj pushtaju devojke al ne pushtaju tipove ispod 18. Bilo je bash bedak, poshto su bili totalno drugi likovi i ono, nadam se da ce uskoro da se sve vrati u noramlu...........

icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad sam se setila da imam neshto da vas pitam. Aj vi sigurno to znate.

1: Kako se stavlja avatar

2: Kako se kog djavola shalju PM, poshto sam ja poslala jednu, i nemam pojma dal je to stiglo liku kome je trebalo

3: Kako se stavlja potpis ispod poruke, mislim onaj lichni?????????????????????

 

 

Pliz help icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi voleo da probam MERP ali mi je manje vise svejedno. Bilo bi super ako bi hteo da budes GM icon_da.gificon_da.gif .

 

Za avatara idi na My Controls, pa Edit Avatar Settings , a za potpis My Controls pa Edit Signature. Kako se salju PM ne znam, jos nisam probao. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ipak treba clanska karta za KST? A za uchenje..........pa svakog jednom stigne! Inache, ko je serbzmaj?

Heheh ova nova deca nista ne znaju icon_mrgreen.gif

Moja malenkost Zmaj, SerbZmaj icon_mrgreen.gif

I tako

Sto se tice MERP-a superiska je...

Necu moci ja da igram, moram da polazem ispite. Mozda posle.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto me kog djavola, ovaj avatar jebe u mozak. Prvo sam postavila ovu sliku a onda sam nashla novu, bolju, i smanjila je tako da odgovara velichini ali ne vredi nece sad da mi otvori ni jednu drugu sliku samo ovu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kako da promenim sad ovaj sranje avatar, prichajte PLIZZZZZZZZZZZZ!!!!!

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Queen pre ne znam koliko postova si rekla da nisu isti ljudi u KST i ja na to kazem HVALA BOGU zbog uvek istih smaraca sam i prstao da idem u KST.

Serb jel si jos na I godini ili si uspeo da doguras kudi kamo dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

he he fizika, hvala miloklizu pa sam se resio i fizike i hemije i biologije i svih slicnih sr***. Moja ortakinja trenutno ima problema sa fizikom na medicini isto to vam je neki opsti bauk.

 

Da pustaju bolju muziku u KST-u i to je dobro, a sto se tice cena iste su samo sto ce sada ljudi sa clanskim kartama da imaju neke benificije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma juce sam video rezultate - pao sam, uzas opet 31 bod a treba mi 36 za prolaz.

Znaci fiziku mozes da ucis pola godine i da padnes samo tako, fora je da se shvati nacin na koji profesor razmislja jer pitanju su pukeface.gif , smejao sam se danas kada je profesorka objasnjavala zasto je sta tacno, uzas.

Pitaj drugaricu ako oce zajedno da spremimo fiziku za majski rok icon_mrgreen.gif , ako nije polozila. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, moja ekipa je lepo resila da glumi strebere, samo uce i nemogu ni da ih nadjem...

Salim se, pa glavni ortak sa kojime sam trebao da 'rolam' nisam ga ni video nekih 7-8 dana, jer je covek svaki dan na faxu....

Tako da ja trazim ekipu.... a ako nadjem GM, to ce biti 8 svetsko cudo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejy, sad prichate kako valja! Shto se shtrebanja tiche to je izgleda bloody problem svima! Al ja josh malo (mesec i neshto malo jache) i gotovooooooooooo!!!!!!!!!!! Znachi kad sam prezivela prvu godinu mogu i na juzni pol da sadim ekvatorijalne zmajeve ako treba!!! Aj bwe nek bude neko GM, rekao si ti Telcontar da mozesh da budesh???

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako : Cini mi se da ce od role-playa biti ipak nesto, posto sam uspeo da nadjem jednu osobu koja je u stanju da bude Ga(y)me-master, a cicni mi se da je KRaljica Unistenja zainteresovana da rola sa nama ( rpg ne vutra biggrin.gif ) mislim da cemo skupiti ekipu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako : Cini mi se da ce od role-playa biti ipak nesto, posto sam uspeo da nadjem jednu osobu koja je u stanju da bude Ga(y)me-master, a cicni mi se da je KRaljica Unistenja zainteresovana da rola sa nama ( rpg ne vutra biggrin.gif ) mislim da cemo skupiti ekipu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...