Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Sto se mene tice, posle 16h mi odgovaraju utorak, sreda i cetvrtak. Ali ako se dobro secam, posle 16h se javlja problem sa mestom za igranje? Ili se mozda lose secam (a bila su samo 2 piva, tako da ne bi trebalo... smile.gif ). Pre 16h mi odgovaraju ponedeljak, sreda i mozda petak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam prazan stan (uglavnom) u bl45.. Ako ste zainteresovani, naravno odgovara sve posle 13h, pa do 3-4 izjutra..

 

Wolf, ne mogu da nadjem knjigu iz trece edicije, ali znam dosta pravila, pa mozhemo da iskombinujemo neshto.. lm, 011/165-448

Da, jel ja spadam u tih 5 likova ili sam vishak?

 

P.S. Nisam posetio temu, imao sam ispit danas, valjda cu da prodjem, pa sam valjda dao uslov.. Ako ne, imam i januar.. Opushteno.. Kad hocete, mozhemo da rollamo kod mene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, boysha rachunao sam i tebe, cimnucu te da se dogovorimo.

E sad, ovaj, ja sam igrom sluchaja ili greshkom prirode obrisao sve svoje pp-ove, a tu su mi bili Sullenov i Psalimistov telefon, a ja ne znam gde sam ih zapisao... pa bih molio da mi ponovo posaljete biggrin.gif

 

U svakom sluchaju jel odgovara chetvrtak u 17 svima? Rachunajte dakle da dolazite do blokova (45. ili 70.)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, Sunac mu... Ja sam bas neshto u frci... Videcemo neke kombinacije za petak subotu, moram da se chujem sa Boyshom. A ti Sullene proveravaj chesto, poshto moz' da se desi (i najverovatnije 'oce) da vam javim dan ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... Ma, proveravam ja cesto, nego... Meni vikend (trenutno nijedan) ne odgovara. Petak... Odgovarao bi mi pre podne (da, znam, kakav sam ja to covek... Pa eto...), posle nikako. Tako da, sto se mene tice, vidi da to bude sledece nedelje, posto se sad nismo izorganizovali. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad imam nekih problema i sa netom, tako da za sve hitne dogovore: sms na 0642033861

 

Shto se stana tiche, josh uvek stoji ta varijanta..

Ja sad dolazim za NBG, i uglavnom cu biti tu..

Knjigu za trecu ediciju ne mogu da nadjem, ali, uveravam vas da je mnogo uproshcena, koristi se uglavnom d20 za rollanje (ostale samo za damage)... Nishta, Wolf, danas mozhesh da me dobijesh na onaj fixni broj, ali slobodno me samo cimni sa nekog broja, pa cu ja da te nazovem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre sto si dosadan sa trecom edicijom. tongue.gif Jeste, mnogo je uproscena, narocito ako cemo vec koristiti skills & powers (lici malo na na one skills & feats iz trece edicije). Imam ja elektronsku verziju PHBa, mozda i DMGa za trecu ediciju. Fali mi samo MM, a i iz njega imam neki kraci izvod sa... "najpopularnijim" cudovistima. smile.gif Eto, ako nekom stvarno to treba, a ne smeta mu da cita sa monitora - tu sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, nalazimo se na pretposlednjoj stanici 7,9,11,73 tj. kraj ulice Jurija Gagarina, dakle chim dotichni prevoz prodje Enjub trzni centar u 45. bloku i skrene u ulicu Dr.Ivana Ribara sidjete i predjete ulicu, i nadam se videcete mene, posto cu doci neshto ranije, inache nalazimo se u 17 sati u ponedeljak, zvacu vas sve verovatno da vam ovo isto objasnim samo sporije biggrin.gif i da vam potvrdim. Ako nije problem neka neko (Sullen recimo) ponese players handbook i ako neko ima skills and powers knjigu nek ponese i to, posto ja to imam samo u elektronskom obliku, a jos je pod znakom pitanja da li ce Boysha prebaciti komp u 45. To bi bilo to, vidimo se u ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ja skapirao (nadam se) tako da ne moras da zoves (jer ako budes zvao probudices me, a onda cu ti sve po spisku...). Ponecu PHB i ponecu nesto sto sam stampao (par bitnijih detalja) iz skills and powers. Ako neko ima celu knjigu - super, ako ne, nekako cemo se valjda snaci i sa ovim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...