Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Koliko se ja secam bilo je cetvoro (cetvorica?) zainteresovanih, a onda sam se i ja pojavio (niko jos uvek nije rekao da ne mogu i ja da se igram smile.gif ). Ne znam sta je sa tim ostalim ljudima posto se nesto ne javljaju. Ili bar ne ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad izte price ispadam sto je tesko sranje posto sam ipak ja zapoceo ovu temu, od oktobra pocinju predavanja i ja fax ozbiljno shvatam tako da na pocetku nema zajebancije, sve slobodno vreme cu izdvajati za devojku i to je to, jebi ga mnogo je trebalo da se dogovorimo i sad je vec kasno, ali ako pocnemo za par dana ja sam raspolozen da igramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, u tim klisurama ima copper dragona... :mrgreen:

sto se rokova tice - ja o tome nemam pojma, ali sve bi to trebalo da bude gotovo do 1. oktobra, jer bi tad trebalo da pocne nova (skolska) godina.

sto se tice druzine... paaaa... ja glasam za dobru, ali mogu se prilagoditi i zloj (valjda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trava? Shuma? O chemu vi to ljudi?

Sve shto ce biti miljama okolo je krsh, kamen, klanci, klisure i jos kamena...  8)  

 

 

 

2 pitanja, prvo, kad se zavrsava oktobarski rok? I drugo, da li biste igrali dobru ili zlu druzinu?

 

Ma sadicemo mi travu biggrin.gif

 

Oktobarski rok ne znam tacno kada se zavrsava, jos ako bude i oktobar II...al svejedno mogu ja da igram i pre tog. Samo da se uskladi vreme biggrin.gif

 

Sto se tice druzine...svejedno...

Koliko ja znam obicno je lakse voditi dobru druzinu, a i za zle momke treba dobra prica...Mislim sta dobra, losa druzina...neutralna, zavisi od likova koje odaberemo biggrin.gif i od tvoje price...

 

Evo ja cu paladina da igram...heheh... pa cu tamanim zle momke u druzini :mrgreen:

 

Ti spremi pricu a kada se okupimo onda da vidimo ko bi sta igrao i ostale pojedinosti... i igramo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam bas zato da ne bi u druzini imali paladina i pomahnitalog ubicu (ex-drvosecu) kome je fetish da ljudima podrezuje bradavice ili tako nesto...

Drugim recima, druzina mora biti kompaktna, da ne bih morao da pribegavam merama kao sto su hapsenja, javna pogubljena, gromovi iz vedra neba i slicno, posto sam igrao i vodio dovoljno haoticnih sesija u zivotu i zeleo bih jednom da se igra ozbiljno... Ali da, imas pravo o tome cemo kad se okupimo radi dogovaranja, `ocemo to da obavimo pre roka (al` ovo zvuci socijalno biggrin.gif )? Za sad imamo 3 igraca jel tako? Cekamo jos jedan da se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci paladin sredjuje pomahnitalog ubicu i idemo dalje smile.gifbiggrin.gif

 

Kada pre roka ?

A da i gde bi igrali ?

 

Kao sto sam rekao to bi se sve lepo dogovorili kada se vidimo, al priblizno da znamo...

..............................................

 

Delorian da li bi igrao ???

Bojsa ???

Samo sto je on rekao da mu posaljemo mail ako se dogovorimo, a i ne znam kako ce ako je u Lazarevcu ... ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, deckonja, ja sam u Lazarevcu i da je to neki problem, ja uopste ne bih ni piskarao svasta ovde. smile.gif Tako da za Lazarevac ne brinite, a pitanje koje sam i ja hteo da postavim je - imamo li mesto za igranje?

A drugo pitanje koje sam hteo da postavim je - hoce li okruzenje biti Forgotten Realms ili neko "izmisljeno"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam bas zato da ne bi u druzini imali paladina i pomahnitalog ubicu (ex-drvosecu) kome je fetish da ljudima podrezuje bradavice ili tako nesto...

Drugim recima, druzina mora biti kompaktna, da ne bih morao da pribegavam merama kao sto su hapsenja, javna pogubljena, gromovi iz vedra neba i slicno, posto sam igrao i vodio dovoljno haoticnih sesija u zivotu i zeleo bih jednom da se igra ozbiljno...

 

Znaci nista od moje chaotic neutral ideje... Smrc smrc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Okruzenje bi bilo izmisljeno (ali dobili biste mapu)

 

-Nece biti alignmenta kao takvih zato sto mnogo ogranicavaju ako se igraju dobro, a ako se igraju lose onda jedina svrha moze da im bude da vam zakidam na XPu...

 

-Za mesto igranja cemo videti kad se skupimo, a ja predlazem da se nadjemo u Hollydayu ili tako negde da utanacimo detalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK mozete i mene da racunate, ali da znate kad se uci, uci se... Meni je sve jedno da li cu da skidam devojcici macku sa drveta ili cu da silujem i nju i macku :twisted: dobro - zlo sta je to ja u sustini igram onako kako mislim da cu najboje proci u datom okruzenju i zato mi je drago sto igramo bez alignmenta - DM je uvek u pravu!!!! biggrin.gif

 

Sto se mene tice Holiday je u redu, neki petak uvece pre KST-a bi mi odlicno pasovao, mada naravno sve po dogovoru.

 

Nego jel ti prihvatas da vodis kojekakve bolestine tipa Soulless Assasin ili Halfling Berserker? smile.gif naravno salim se za ovo drugo (mada ne bi bila losa fora svaki put protivnik baza INT check da vidimo da se nije pocepao od smeha). Ja imam ideju kakvog bi lika vodio sve sa dobrom background story ali za to mi treba dozvola!!!

 

Jel vodis samo fair klase ili primas modifikacije odnosno vodjenje orka, trolova i sl. ?

 

Jel dozvoljavas exotic weapons??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim na ovaj forum povremeno, cisto da citam sta drugi pisu o FRP-u. FRP igram vec godinama i moram da postavim jedno pitanje i napisem kratku kritiku na nesto sto sam ovde procitao.

 

 

Psalmist:

 

>>

Nego jel ti prihvatas da vodis kojekakve bolestine tipa Soulless Assasin ili Halfling Berserker?

<<

 

 

 

Pitanje: zasto bi zeleo da igras nesto ovako? Pored prevelike moci koju bi dobio jos na prvom nivou (CR bi ti bio 4-5), zar ti ne bi bilo malo dosadno? Standardna greska koju bilo koji GM moze da napravi je da da previse na pocetku igre i da igracima postane dosadno i monotono kako igra napreduje. Uostalom, kada na prvom nivou mozes da pariras cetvorici - petorici odjednom, cemu igranje uopste? Postoji razlog zasto assasin ne mozes da postanes pre 5-6 nivoa. A i da mozes, zar nije zabavnije da pocnes kao mali lopov i da kako vise napredujes dodjes do assasina i kasnije, da bi dobio jos vise moci, prodas dusu nekom demonu? Ne samo da pospesuje roll play, nego mozes 100% da udjes u lika, njegovu psihologiju, ono sto ga zaista cini. biggrin.gifa:

 

 

Ovo je vise generalno razmisljanje. Nije upuceno samo tebi Psalmist, vec svima onima koji misle da treba na prvom nivou da nabudze lika do maksimuma. A vidim da takvih ovde ima, pogotovu na temi run-on story, gde su likovi hteli da igraju svakojake stvari. :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem tvoje misljenje i kritiku stvarno nisam primio licno, i uopste nije tako losa ideja (nego sam ja takav da stalno volim da sam mocni baja), svejedno ako Wolf dozvoljava uopste da tako nesto postanem, ja cu svakako poceti od lopovcica pa ko zna gde ce me "leva ruka desni dzep" odvesti.

 

Ljudi meni odgovara da se nadjemo u petak 19. 09. oko 8-9 sati u Holiday-u ko sto smo rekli, pa posle cu da zapalim u KST (zato bolje 8)!

 

E da samo da vas podsetim da ja i dalje imam neke rupe u pravilima, ali nista toliko bitno da ne mogu da pohvatam u toku igre ili da prihvatim zdravo za gotovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...