Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

PA ADnD je Advanced Dungeons & Dragons, pa ti samo ime kaze savremenija pravila, nova bolja

Bookovi sluze tj. to su knjige pravila, magija i sl.

A cene ja stvarno ne znam, na netu prodaju za neki 5-50 $ zavisno od izdanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ljudi kažu AD&D ili ADnD najčešće misle na 2nd edition, a za 1st se naglasi da je 1st edition.

 

Kada kažu D&D, najčešće misle na 3rd edition, a prvi Dungeons and Dragons se naziva OD&D.

 

D&D 3.5 edition je naziv za Revised 3rd edition koji je uveden u Savage Species priručniku pre nego što su izašle Core Rules knjige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu preradjenu trojku bi trebalo da ima neka novija igra koja skorije izlazi .... chini mi se Neverwinter Nights 2

Greshish...igra se zove Grayhawk: Temple of Elemental Evil. I izlazi krajem ove godine...naime igra ce podrzavati podjednako i Evil i Good karaktere...konacno! Neka zlo pobedi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlo pobediti ne sme biggrin.gif

E Nervol jel si ti igrala D6 ili D20 Star Wars ediciju???

Ljudi jel upoznat neko koliko kostaju PH, DMG, i Monster + P, W Spell Book-ovi ali originali, posto idem u Spaniju pa da racunam koliko novca da izdvojim za sve te book-ove????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlo pobediti ne sme  :D  

E Nervol jel si ti igrala D6 ili D20 Star Wars ediciju???

Ljudi jel upoznat neko koliko kostaju PH, DMG, i Monster + P, W Spell Book-ovi ali originali, posto idem u Spaniju pa da racunam koliko novca da izdvojim za sve te book-ove????

Stari,ja sam ti tu samo player,pitacu svog DM-a po cemu igramo.I ne uzimaj Monster Manual 2.Monsteri izgledaju kao pokemoni...Biliv mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, jel zna neko gde moze u BG da se kupi Magic the Gathering i koliko kosta, neverovatno zelim da probam da igram...

Taman da iskoristim priliku da pitam moderatore ili bilo koga drugog (mrzi me da otvaram topic :oops: )

- Kako se postaje Priest, Lord... Jel broj postova to donosi ili...

- Sta znaci [0.10% od ukupno / 1.58 postova na dan]

ovaj deo sa procentom mi nije bas najjasniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj d6 Star Wars(prvi put čujem ovaj naziv) je poznatiji kao West End-ov.

 

Titula raste sa brojem postova, ali ne sećam se koja je najviša. Priest je titula za moderatore. Lepim ponašanjem i nenametljivim pokazivanjem znanja iz odgovarajuće oblasti možeš da postaneš moderator, tj. da te neki moderator predloži za moderatora.

 

Ovaj procenat udeo tvojih poruka u broju poruka koje se dnevno postuju(prosečno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da jos jedno pitanje na temu Magic the Gathering-a koji set karata mislite da je najbolje da nabavim posto sam totalni pocetnik, mozda da nabavim nekoliko setova, rare kartice, stvarno mi je bitno imacu puno vremena i hocu da budem dobar u tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

jur velkom

 

Sto su moji ortaci krenuli da igraju perverziju (svi znate za igru Battlefield 1942), e pa ne znam kako ali sad igraju Betlfild na WarHammer-u (zaboravio sam kojoj verziji)... Pa ko voli nek izvoli eto vam ideje da igrate nesto sto nije epic a i sasvim je novo...

 

Kad smo vec kod toga epic je malo smorio, evo ja sada pocinjem Counter-Strike FRP, modifikovao sam AD&D za potrebe vatrenih oruzja, izmislio gomilu stvarcica i sada su moji komandosi odusevljeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji preko google-a sajtove sa vatrenim oruzjem za Ad&d.Znam da ima neki sajt sigurno.Ovo sam zapamtio :pistol 1d6 , shotgun 3d6 dmg.A ima skoro svako oruzje koje postoji na tom sajtu i sve potrebne karakteristike za Ad&d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...