Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

AZRAEL hvala, nikada se ne bi setio, mada verovatno necu praviti klasican sistem HP koji se smanjuje na osnovu nanesene stete, verovatno ce mi osnova biti procentualna kocka i home made "accurasy skill" vec cu videti treba mi jos malo vremena da zavrsim sa modifikovanjem pa kampanja krece...

E da sve se desava oko 2020. godine kada Svazilend i Trinidad&Tobago krecu u invaziju sveta smile.gif

Verovali ili ne prica mi stvarno pocinje tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

chemu konvertovati sistem koji nije pravljen za tako neshto...

da li ste uposhte svesni da postoje i drugi sistemi ?

mozda neki koji su specijalizovani za sadashnjosht i buducnost...

(komandos ne dobija d10 hit poena po nivou... tachnije niko to ne dobija)

ako se ne varam u takvim sluchajevima je realnost bitna...

malo otvorite ochi i pochnite da igrate i druge sisteme a ne sam dnd (koji je izmedju ostalog i jedan od najjadnijih.....)

trebate da probate sve a ne da se drzite samo jednog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam kontakta sa samo dve igracke ekipe, jedni su sebicni i ne daju nista cak ni da se pogleda i dobro igraju, a drugi su dileje sa kojima ni ne igram zato sto ni ne igraju po sistemu, nemaju kockice nego izvlace karte i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozemo josh da igramo, ja se jos nisam sredio sa fakultetom, nisam se upisao na ekonomiju, sada gledam da li ce prosiriti listu, i gledam da upisem BK ili sl. cisto da ne blejim godinu dana bez veze... trebalo bi da sve sredim za nedelju dana pa mi onda najzad pocinje raspust i mozemo da rolamo, samo po kojoj ediciji bi igrali

Share this post


Link to post
Share on other sites

SerbZmaj tu si u pravu KO IGRA???????? Evo Delorian hoce, ja hocu, ne secam se neko ranije je ispostovao da ne zna da igra ali hoce, i ima onaj lik sto ima D&D doneo mu burazer iz Amerike - to je 4, Gmaza nemamo... Aj ja sad pokusavam opet jel hoce neko da vodi FRP, i jel hoce jos neko da igra???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, Delorian sam isti onaj sto je dobio D&D iz Amerike smile.gif Nego mozda ja nadjem jos nekog van foruma. Zar nije dosta 4 za prvi put, vazno da se mi okupimo pa ce onda doci valjda jos neko. Gde i kada, sto pre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini mrzelo me je da gledam u nazad ko je ko...

Evo ovako ja do 14. 7. (najkasnije) zavrsavam sa svim obavezama oko upisa na fakultet tako da cim ja zavrsim ja sam spreman da krenemo.

Delorian da li ti imas ideju sta zelis da budes u igri??

4 covek nije lose, ja bas sada igram jedan FRP sa jos 3 ortaka, nije problem u broju ljudi nego u nedostatku GM-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

e danas mi je jedan drug objasnjavao kako se igra ta igra(oni valjda igraju mesvinu AD&D i ovaj 3 deo).

zna vecinu pravila napamet, i bas je upucen u to!

nisam znao da je ta igra tako komplikovana, mislio sam da je obicno nesto kao ne ljuti se covece! hehe

inace on ima neke svoje jezike i stalno cita te knjige i non-stop igra D&D!

haha, popravio mi je jednom komp i instalirao gomilu programa...

svaka vam cast kad mozete da igrate to!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se isto obradovao ali op-trt sad.gif

 

Nije bas toliko zadovoljstvo biti GM pogotovu kada su igraci dileje kojima je cilj da te iznerviraju i miniraju...

 

Bas bedak ima nas za igru a nemamo GM

 

E da ljudi sta igrate - mislim rasa/klasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...