Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Kako sta igramo???  

Mislis - Sta bi igrali?

       -  Sta igramo inace?

       -  Sta igramo u aktivnim kampanjama?

 

Sta bi igrali u ovom nasem "buducem" FRP-u i koja vam je omiljena kombinacija

 

Delorian decko da li ti uopste znas sta je GM???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry brate nisam obratio paznju na smajlija, dobro je da znas stvarno sam se presekao da si totalni duduk, ali nisi fala bogu...

stoga the quest for DM/GM is undone, whoever finishes the holy quest and finds so wanted leading person will get 1 exp in his life

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje je potraga u toku, ja imam ovde jednog GM-a ali on je tolika dileja da vam ne mogu opisati to bas ponajbolje, svakom slucaju on od mene trazi savete za primenu pravila a i ja ne znam sva pravila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, meni je dopizdilo da budem GM, sad sam na GM odmoru, pocinjem ponovo sa m vodjenjem jedne lagane avanture u septembru, sada sam samo igrac i to polu-ozbiljan moram malo da se odmorim... Mozda neko drugi hoce??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bi vam vrlo rado GM-ovao ali ebiga nisma iz BG-a a imam vec dva live party-a i na netu vodim jednu kampanjicu...

 

Da malo reklame,navratite do www.junk.co.yu/frp sajta,imamo dosta jak forum gde trenutno ima 3 aktivne net kampanje,pa ko voli nek izvoli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm... Pa, ako nekome treba igrac koji je nekad izigravao DMa (i ne bi bas voleo da se to iskustvo ponovi biggrin.gif ), evo i mene. Jeste da nisam iz Bgda, ali ne bi trebalo da bude frka da skoknem do tamo. A kad pocne skolska godina (oktobar), onda cu malo cesce svracati. Ah, da... Ako me prihvatite kao igraca (smrc, snif), ADnD mi najvise odgovara (bolje druga, ali ni treca edicija nije nemoguca... prilagodicu se nekako). Pa tako... Mada, vec se skupilo 5-6 ljudi, pa ne znam da li bi jos jedan bio malo previse (da sam ja GM - bio bi smile.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje je potraga u toku, ja imam ovde jednog GM-a ali on je tolika dileja da vam ne mogu opisati to bas ponajbolje, svakom slucaju on od mene trazi savete za primenu pravila a i ja ne znam sva pravila!!!

Eeee... A on? Pa mozemo da mu pomognemo oko pravila (a tu su i knjige).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjoh iz trasha na ovu temu i vidim da nemate nesto srece... Ajde recite koja se edicija igra, i koliko ljudi bi igralo? (mozda je receno ali me mrzi sve da citam) U principu ja bih vodio (masterishem trenutno 2 kampanje tako da sam us`o u fazon) ako je 2. edicija u pitanju (3. ne mogu posto nisam nikad igrao) i to od 1. oktobra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...