Jump to content

Lacrimosa


cotoha

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pojavio se Lacrimosa-Lichtgestalt-2005-SER

 

Sad ću da ga skinem pa će da vidnemo kako zvuči..

 

Inače, od Lacrimose mi se najviše sviđa Stille, ostalo mi se baš ne dojmi..

 

 

poz

Echos mi je naj album!!! icon_redface.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeeeeeey,u nedelju bi trebalo da dobijem SVE albume ovih genija,ukljucujuci i ovaj novi!!!

Eh,sad mogu na miru da umrem... musik20.gif

Kome treba,a verujem da ima zainteresovanih,mogu da narezem,samo nek nabavi prazan disk-u manjku sam sa istim icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeeeeeey,u nedelju bi trebalo da dobijem SVE albume ovih genija,ukljucujuci i ovaj novi!!!

Eh,sad mogu na miru da umrem... musik20.gif

Kome treba,a verujem da ima zainteresovanih,mogu da narezem,samo nek nabavi prazan disk-u manjku sam sa istim icon_da.gifpivopije.gif

Prijavljujem se za najnoviji, ako moze. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si. Lacrimosa nema los album, cak nema ni losu pesmu.

icon_da.gif upravo...idealna kombinacija klasike i gothica... icon_redface.gif I realni textovi-bez nekih pozerskih dark tripova tipichnih za gothic(koje mada volim icon_mrgreen.gif ),znachi primenljivo shtivo... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
komentar na potpis (oprostite al mrzi me da saljem pp):

ne seri! ladno nisam znao da je lik skroz desno uzet za lika na slici za Undying.

jeste al kakve veze ima...? Napisala sam "moje,moje i samo moje" na racun lepote...ko je rekao da su sve to stvarni likovi? A lik je keva kao i sama igrica!

 

Sto se tice muskog vokala Lacrimose,vise mi se svidja od zenskog,jer koliko sam uspela da preszlusam live nastupe,riba malo falsira,a on je isti kao na disku.Meni se nacin na koji on izvodi pesme svidja,tj. ne samo svidja,vec me odusevljava kolicina emocije koju nosi u glasu dok peva...ne mogu da ostanem ravnodusna. Iako ne znam nemacki,ovo mi je 1 od naj bendova,jer kombinacija instrumenata je fenomenalna,pesme su iskrene i toliko dobro iznete da uopste ne moram da razumem reci,one se jednostavno osete. A ono sto izdvaja Lacrimosu od ostalih gotik bendoova i ono sto izdvaja ovu klasu goth bendova od drugih je tolika kolicina ocaja,tuge koji bukvalno kao da explodiraju u izvodjacima,kao da ih te emocije razdiru iznutra...narocito recimo u pesmi The screams are silenced gde se on onako razdere s toliko osecaja,uf.. icon_redface.gif . Mozda mislite da baljezgarim previse,ali cinjenica je da su im pesme nabijene emocijom i za razliku od recimo Joy Divisiona cije pesme manje vise slusam i mislim da je grupa keva-al mi ne lezi kolicina melanholije...tj. pesme su im nabijene emocijom,ali onom koju poseduju samoubice pre nego sto ce da iseku vene-pomirenost,duboka depresija i pasivnost...to mi je previse mlako,dok Lacrimosa sadrzi svu snagu te emocije,tj. ona je na stupnju kulminacije u njihovim pesmama,zato mi se toliko i svidja.Ako neko zna za jos neki slican bend nek javlja obavezno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...