Jump to content

Leaves' Eyes


Recommended Posts

Dakle,pre neki dan na Vivi sam uhvatio spot Into Your light,prvi singl sa albuma Lovelorn benda Leaves'Eyes koji cine Liv Kristine i clanovi benda Atrocity.Stvar je totalno OK,podseca na starije radove Theatre of Tragedy,nadam se da ce i album biti u tom stilu.

 

Jel cuo neko nesto vise?

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

imo si, i josh uvek imash review tog singla u proshlom BVibu...

meni je ovo bolje od ToT-a by far...

 

Recenziju citao...

 

Secem kitu ako album bude bolji od Velvet Darkness they Fear.

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

hold your horses sonny...

rekoh bolje, al od ovih poslednjih budalashtina ToT-a!

Velvet imam na originalu od vajkada... drmnuo sam iz Virgina u sred Oxford street-a...

E,sad se slazem u potpunosti...Od onog je bolja i poslednja Tristania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam i to dva icon_smile.gif

 

onaj sa rukom sa isecenim venama (romantica ovo-ovo) i onaj koji se, valjda, zove vanitas... ala je ono lose icon_smile.gif ona prva pesma (nesto u fazonu cr....stolaria) je ljiga par excellance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fan sam TOT i sjajne Liv, naravno. Vidio sam an VIVI pjesmu "Into Your Light", kako li se vec zove. Pjesma podsjeca na starije stvari ToT-a, cak po malo i na Within Temptation. Nista novo, al sasvim ok Goth Metal/Rock pjesmica. icon_da.gif

Da nadjem album, pa cemo vidjeti...

Al ipak, TOT je TOT! icon_da.gificon_biggrin.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma neee... ona se sasvim dobro uklapala na muziku Theatre of Tragedy i svojih solo radova, ali kao sto sam rekao na nekoj temi, njeno pevanje mi vise izgleda kao milozvucno ispustanje glasica, nego pravi vokal. Nezna OK, ali nista spektakularno. Iako zaista volim i ToT i njen solo rad.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neee... ona se sasvim dobro uklapala na muziku Theatre of Tragedy i svojih solo radova, ali kao sto sam rekao na nekoj temi, njeno pevanje mi vise izgleda kao milozvucno ispustanje glasica, nego pravi vokal. Nezna OK, ali nista spektakularno. Iako zaista volim i ToT i njen solo rad.

 

Poz!

Ma,i ja mislim da nije neka pevacica,ali ima tako mio glasic...Jel izasao vise taj album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih ga pre neki dan, sasvim pristojan gothic album, zapevala je i operski, a glasic joj zvuci mladje nego ikad icon_smile.gif

 

Gothic metal by the book, i growlovi su tu, i produkcija... Da, malo starijeg ToT se oseca, pesme su dobre, to je i najbitnije. Liv je uvek znala sta radi, i za to joj svaka cast.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...