Jump to content

Beastcraft


HADES

Recommended Posts

Po meni jedan od najboljih bm bendova koji se pojavio u zadnjih 10 godina!

 

Imaju samo dva albuma i tri demo-a (koja je reizdao na jednom disku Grom records) ali svako izdanje jebe kevu koliko je dobro! Čuvari plamena stare norveške škole :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Edited by QUORTHON

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pošto niko nište ne piše pretpostavljam da ih niko nije slušao, tako da evo vam linkovi za skidanje albuma. Odslušajte, vredi:

 

2005 Into the burning pit of Hell - http://www.mediafire.com/?mwm0y4rjgy3

 

2006 Dawn of the serpent (3 demoa + 2 nove pesme) - http://rs246.rapidshare.com/files/11264580...AFT-DAWN_OF.rar

 

2007 Baptized in blood and goatsemen - http://www.mediafire.com/?tgmfvzz09mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis ovaj Nefas peva i u "In lingua Mortua", koji je odlican bend. Mislim ne slusam ja nesto mnogo black, al' ovakve bendove kao sto su beastcraft i urgehal stvarno ne mogu da podnesem.

 

Urgehal je potpuno druga prica, mislim da ih ne treba trpati u isti kos sa Beastcraft-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend nema lošiju produkciju od npr. starih albuma Darkthrone-a, jasno se čuje i razaznaje svaki rif, jedino se doboš čuje malo slabije, ali jebi ga sad. Uostalom, koliko ima bendova sa dosta lošijom produkcijom, 'de se baš uhvatiste da o tome kenjate. I jebe se i meni za status koji imaju na sceni (ako uopšte i imaju neki status), pričam o muzici koja je u ovom slučaju odlična (bar meni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako nije kidanje vena, meni je ovaj bend dobar. Slusao sam onaj 'burning pit of hell' jos prije, znam da su mi ostali u sjecanju naziv benda i klasicna osbm svirka. Dobra atmosfera, (ne)produkcija klasicna za ovakav metal i solidni riffovi. Slusao sam i ovaj zadnji full lenght, isti rad. Neko ih je uporedjivao sa Ildjarn po produkciji, sto nema bas veze. Proslo mi je kroz winamp brdo gorih krsheva od kojih ushi krvare vjecno, a Beastcraft dodje na njih kao melem.

Rezime - prljavo, mracno, satanisticki. Preporucujem ova 2 zadnja full lenghta, a fanaticima i onaj demo "satanic supremacy". Ko voli osbm, ovo ce naci put do njegovog srca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...