Jump to content

Clawfinger

• Please log in to reply
73 replies to this topic

#1 andrijaking

andrijaking

Anonimus of Metal

• članovi
  • 36 posts

Posted 05 novembar 2008 - 20:22

Nisam nasao ovo,a nije lepo biti sebican,treba deliti sa ostaliti

Clawfinger - Deaf Dumb Blind

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79483708/Clawfinger_-_1993_-_Deaf_Dumb_Blind.rar</pre>

Clawfinger - Use Your Brain

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79489205/Clawfinger_-_1995_-_Use_Your_Brain.rar</pre><span>    </span>

Clawfinger - Selftitled  

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79492623/Clawfinger_-_1997_-_Clawfinger.rar</pre><span>    </span>

Clawfinger - A Whole Lot of Nothing  

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79460774/Clawfinger_-_2001_-_A_Whole_Lot_of_Nothing.rar</pre>

Clawfinger - Zeros & Heroes

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79466401/Clawfinger_-_2003_-_Zeros___heroes.rar</pre>

Clawfinger - Hate Yourself with Style

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79471446/Clawfinger_-_2005_-_Hate_Yourself_With_Style.rar</pre><span></span>

Clawfinger -Life Will Kill You

CODE
<pre dir="ltr" style="border: 1px inset; margin: 0px; padding: 6px; overflow: auto; width: 640px; height: 34px; text-align: left;">http://rapidshare.com/files/79478723/Clawfinger_-_2007_-_Life_Will_Kill_You.rar</pre>

#2 Chicken Little 420

Chicken Little 420

Nerve of Metal

• Moderatori
  • 7359 posts

Posted 05 novembar 2008 - 22:21

hm.. ja bih ovo bacio na nu metal.. btw, obozavam ovaj bend!

#3 Ајлин

Ајлин

Lord of Metal

• članovi
  • 6125 posts

Posted 06 novembar 2008 - 00:12

neočekivano da se neko seti clawfingera... hvala za ovo.  cool.gif
Летим кроз ноћ.

#4 oNe

oNe

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2010 posts

Posted 06 novembar 2008 - 00:17

Ja sam dobar prijatelj sa Zakom iz Clawfingera. Inace, na njihovom sajtu imate spotove u full rezoluciji za direkt download (mislim da ima oko 10-tak spotova) pa ko nije znao nek se baci na skidanje.

#5 Rehabilitovani Bagrem

Rehabilitovani Bagrem

ekolog of nu-metal

• iskreni članovi
  • 5645 posts

Posted 06 novembar 2008 - 09:14

oni su :worship:,jedino im zameram sto su spotovi sa zadnjeg albuma ocajni.Durumane jel istina da su se svi clanovi benda upoznali 1989 dok su radili kao cistaci u ludnici il sta?
Svetu se ne može ugoditi.

#6 oNe

oNe

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2010 posts

Posted 06 novembar 2008 - 10:42

jok. Samo dva clana. Mislim da su u pitanju Zak i onaj ludi klavijaturista/basista. Cak su mi pricali da imaju i prvu verziju pesme Nigger koja je nastala tako sto su se njih dvojica snimali na kasetofon usred ludare. icon_smile.gif Ja imam poprilicnu kolekciju Clawfingera ali su mi poslednja dva albuma bas bezveze. Zak mi rece da oni imaju valjda neki studio koji dele sa bendom Meshuggah pa bukvalno stalno snimaju pesme i izdavali bi albume svake nedelje. Cak su od 2003. pa do 2006. imali problem jer ni jedan izdavac nije hteo to da izda. Pogledajte obavezno divx "Live in Germany" koji kruzi neto mu obliku torrenta, sjajan koncert ali se vidi da su omatorili. Nekoliko puta sam molio ove magarce sa Exita da dovuku Clawfinger (oni bi bukvalno svirali za putni trosak) ali nista, dobio sam odgovor: "Ko bi to slusao?"

#7 :matija

:matija

Master of Metal

• članovi
  • 3256 posts

Posted 06 novembar 2008 - 12:23

Ne mogu da verujem, tema za ovaj bend. biggrin.gif

Bas sam se lozio na njih kao klinac, i voleo bih da ih vidim uzivo, sto da ne. Jos mi se "a whole lot of nothing" vuce po kuci i kompu. icon_smile.gif
Last.fm

Marching out.

#8 Chicken Little 420

Chicken Little 420

Nerve of Metal

• Moderatori
  • 7359 posts

Posted 06 novembar 2008 - 13:06

pozdravi zak-a! koji je to car, jbt, kako bih voleo da ih vidim uzivo kod nas!

#9 oNe

oNe

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2010 posts

Posted 06 novembar 2008 - 15:39

ma oni su totalna opustencija cak su nam dozvolili da u buducnosti obradimo neku njihovu stvar i postavimo je na jedan od onih cover albuma za drugare. Rek'o Zak da ce cak i on dosnimiti neki vokal ako bude trebalo! icon_smile.gif Nedavno smo bas nesto lupetali o Laibachu a inace, on je veliki fan Franka Zappe, ima ga cak istetoviranog na ramenu. Svojevremeno je u "Mungosu" bio veliki plakat za "Life Will Kill You" i ugledah onog chovu sto radi kako ga skida i ocigledno planira da ga baci u djubre. pa ga zapitah treba li mu, i on mi pokloni. icon_smile.gif Tako da mi sad visi plakat u sobi. biggrin.gif biggrin.gif

#10 andrijaking

andrijaking

Anonimus of Metal

• članovi
  • 36 posts

Posted 06 novembar 2008 - 15:39

ja sam se bukvalno intravenozno osvezavao sa prva 2 albuma,skoro celi vojni rok,daleke 1995...naleteh na njih na nekom forumu,pa reko ajd da podelim sa ostalima.

#11 Rehabilitovani Bagrem

Rehabilitovani Bagrem

ekolog of nu-metal

• iskreni članovi
  • 5645 posts

Posted 06 novembar 2008 - 15:47

oces reci da je hate yourself with style djubre?mozda najbolja njihova pesma icon_smile.gif
Ajd nadji neki link za taj cert ja se ubih trazeci ga al nema vajde...ubio bih za njihov cert al kontam da ih necu gledati za zivota...

#12 Alexandra_

Alexandra_

Anonimus of Metal

• članovi
  • 248 posts

Posted 06 novembar 2008 - 16:25

Andraija, sve pohvale..

i svim pisacima !

orangelistening.gif

A.
give me your boot’s your clothes and your motorcycle…

#13 andrijaking

andrijaking

Anonimus of Metal

• članovi
  • 36 posts

Posted 06 novembar 2008 - 18:08

QUOTE (Alexandra_ @ 6. 11. 2008, 16:25) <{POST_SNAPBACK}>
Andraija, sve pohvale..

i svim pisacima !

orangelistening.gif

A.

Thanx kumo, pivopije.gif ,dodajes mi jos jedno slovo,a nisi me ni pitala....ccccc....uzas promiskuiteta....

#14 oNe

oNe

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2010 posts

Posted 06 novembar 2008 - 18:54

mislim da na Pirate Bay jos uvek postoje dva torrenta sa po dva koncerta. Probajte tamo.

#15 darthmoog

darthmoog

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 4943 posts

Posted 06 novembar 2008 - 19:45

Aj dovedemo clawfinger ako ce da sviraju samo za putni troshak biggrin.gif

#16 andrijaking

andrijaking

Anonimus of Metal

• članovi
  • 36 posts

Posted 06 novembar 2008 - 21:41

ajd da nam Zak and Co.kazu koliki je taj putni trosak,i troskovi smestaja,pa da ih dovedemo

#17 oNe

oNe

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2010 posts

Posted 07 novembar 2008 - 00:25

prosledicu im mejl pa bash da vidimo!

#18 Chicken Little 420

Chicken Little 420

Nerve of Metal

• Moderatori
  • 7359 posts

Posted 07 novembar 2008 - 13:37

uh, sto bih voleo njihov cert. ali u novom sadu! icon_smile.gif

#19 Vuk

Vuk

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 6098 posts

Posted 07 novembar 2008 - 14:00

Shto? Jeftinije ti iz Kekende da idesh u NS nego u Bg? icon_smile.gif

Mada jesu gotivnije svirke izvan Beograda

Prince of Darkness said:

Kiša je jedna od najinspirativnijih pojava... ne može dobra pesma da nastane, ako nema kiše.

Trne-svetska-mega-faca said:

onda grbave tange rade sve pesme u pustinjama gde nije pala kap kise godinama...

"Universal" nam skinuo demo, radi "Soundcloud" :D

#20 Rehabilitovani Bagrem

Rehabilitovani Bagrem

ekolog of nu-metal

• iskreni članovi
  • 5645 posts

Posted 07 novembar 2008 - 14:12

e,da clawfinger selftitled je ubedljivo po meni najbolji cover ikad,tako prost a sve kaze icon_da.gif

Sto se tice tih koncerata vise nema seedova sad.gif

Dovlacite ih odje nije vazno gde ce biti koncert,samo nek dodju bre!!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )