Jump to content

Punished


punished

Recommended Posts

Grind core? Ono sto sam je slusao je mnogo smislenije i zanimljivije, u krjnjoj liniji i slusljivije od grind core-a, ali ako ti tako kazes, neka bude. Bilo kako bilo, svidjaju mi se. Vrlo interesantna svirka, moram priznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Ja sam nabavio album Like a Blazes At Full Blast i rekao sam na prvo slusanje da je muzika odlicna neki mix deathrash metala,a pevanje mi se niej svidelo jer bash dosta vuce na Panteru a panteru ne gotivim bash mnogo.

Odlican je deo sa Harmonhikom i Violinama originalno...

E da da li ste znali da oni imaju 5albuma iza sebe???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Gostovali su kod mene u TV emisiji "NO NAME III:Live Art Of Noise"

br 14, mart prosle godine, uzivo su po meni jedan od najnavezbanijih bendova trenutno u Srbiji, a sto ne sviraju nigde, pa niko ih ne zove.. :x :x :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dugo vec pratim Punished. Josh od vremena kada su bili Punisher. Dobri momci, odlicni muzicari, steta sto Stanko vishe ne svira ali i James jede bass. Gledao sam ih 5-6 puta a dugo se i druzim sa Vladom, Stankom, Vojchetom i Banom (nekad vishe sada manje, jebiga nema se vremena) a sa Jamesom sam i sam dugo svirao. Voleo bih da ih vidim u Beogradu kako sviraju sa naduvanim perjanicama BG metal scene. Izbushili bi ih ko kurtone!!! ALI STVARNO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 months later...

red je bio da se javi neko iz benda icon_wink.gif

posto sam se "silom potrebe" ulogovao na ovaj forum, da iskoristim priliku da se zahvalim svim ljudima koji nas prate, i koji su kako vidim prilicno davno zapoceli diskusiju o bendu i drago mi je da ona nije otisla nekim drugim pravcem.

necu da se perem od necijih negativnih misljenja o nama niti cu dozvoliti da me uzdignu ona pozitivna i puna hvale.

drago mi je da postoje ljudi koji nesto nalaze u nasem radu, mada smo za 11 godina postojanja benda vise van nego na "sceni". dobro, svi znamo kako je ziveti u srbiji i baviti se muzikom. da ne kenjam puno..

vracamo se uskoro sa novim snimkom, novih 12 pesama, jos brutalnije i megamelodicno, pomeramo granice ekstremne muzike...

ostanite verni sebi, ne sledite trendove,

do sledeceg pisanja

vole vas,

Vladimir & PUNISHED

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да ли је неко слушао Осуду Мирослављеве Приправности? То је други бенд Воје из Панишда, свирају неки пунк, много добро урађено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...