Everything posted by Night Prowler
-
Amorphis
Jeste Metalfest. Svirali su 50 minuta, posle njih Kataklysm sat vremena i Sabaton sat i pet minuta.
-
Amorphis
To je festivalska setlista, na kojoj nisu bili headlineri, koliko ja znam.
-
Amorphis
Setlista: 01. Battle For Light 02. My Enemy 03. The Smoke 04. Sky Is Mine 05. You I Need 06. Towards & Against 07. From The Heaven Of My Heart 08. Three Words 09. Silver Bride 10. Against Widows 11. Crack In A Stone 12. The Castaway 13. House Of Sleep
-
Wintersun
Audio rip: http://www.mediafire.com/?6cdq9qhhh3ldwdd
-
Biciklizam
Je l' zna neko gde ima servis za bajs na NBG-u? Treba mi pranje/podmazivanje/pregled/popravka, nisam ga vozio godinu dana...
-
Tenis
Predao Fonjini, Djokovic ide direktno u polufinale
-
Wintersun
Verovali ili ne, nova pesma! http://www.youtube.com/watch?v=naQ31iAS1fA Fali intro, ali to je to otprilike. I super je
-
Emir Hot
Sjajna balada.
-
Atlantida
Cinjenica.
-
Amorphis
- Dimmu Borgir
Pa mora da se plati orkestar, jbg.- Liga Šampiona
Ja sam navijao za Mancester, ali realno, Barsa ih je samlela. Mnogo su bolji, sta da se radi- Liga Šampiona
- Wintersun
Jebem ti Svajcarce, niko da okaci bilo kakav klip Do tada, klip iz 2006: Wintersun sa Petrijem iz Ensiferuma/Northera na vokalu svira Angel Of Death od Slayera http://www.youtube.com/watch?v=pRjO6MWGpIs- Жал за младос'
Tu igricu (FIFA 98) sam kupio jedno 10-ak puta. Bila neka prodavnica u Starom Merkatoru gde su rezali igrice (tipa pola sata jedan disk) a meni se disk stalno sjebavao. I dalje ga negde imam. Skinuo sam emulator pre nekog vremena, i i dalje je super- Satan's Host
EVO GAAAAA!!!!! http://www.megaupload.com/?d=9XOYU7LU http://rghost.net/8267741 http://files.metalarea.org/23815013/?logoff- Жал за младос'
FIFA 98 je bila najjaca, pogotovo mali fudbal 5 na 5. Ne znam sto ga vise nikada nisu stavili- Alestorm
I meni isto. Ali Captain Morgan's Revenge je ipak daleko najbolji.- Alestorm
Super je album Najbolje pesme: Back Through Time, Shipwrecked, Scraping The Barrel (obratite paznju na tekst ) i Death Throes Of The Terrorsquid (bas me zanima ciji je onaj scream u drugoj polovini pesme)- Wintersun
Svirali novu pesmu (napisao Jari na Facebook-u) ali nema jos klipova :rockdevil:- Alestorm
- Serie A
Kod Rome je susa od osnivanja kluba. EDIT: Pretekao me Narsil- Jelen super liga
Nije vise, koliko ja znam.- Filmovi - preporuke
Hvala, brisem ga sa liste za download- Filmovi - preporuke
Valja li ovo? - Dimmu Borgir