Everything posted by Night Prowler
-
Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma
Konana (originalnog) gledao, ne svidja mi se. Totalni opoziv nisam gledao, a Kolina Farela uglavnom ne volim (mada je bio dobar u The Way Back). Vranu nisam gledao, a Bredli Kuper je dobar u Limitless.
-
Blaze Bayley
Jbg, mora neko da ga zameni dok je u cuzi EDIT: Naslov na Blabberu: BLAZE BAYLEY Parts Ways With His Hair AXAXXAAA AXAXAXAAAXAXAX AXAX XA
-
Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma
Snimace se novi American Pie sa ekipom iz prva tri filma
-
Pink Floyd
Zasto se ne okupe za jednu veliku poslednju turneju, zgrnuli bi para samo tako - srecni oni, srecni mi
-
Hell
Dajte link za ovo, ako ima.
-
ManOwaR
Ako je overdose ili nesto slicno, bolje i da ne govore
-
Dream Theater
Ma samo odlazu, Portnoy ce se vratiti pre ili kasnije, i svi ce ziveti srecno do kraja zivota...
-
Belphegor
Aj neka neko snimi Keep Of Kalessin samo
-
Koncertne agencije u Srbiji
Dobro, najmanje dobar Dirt je bolji IMO.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Eh, kakve smo srece... Najslabiji od Big Four grunge-a. Bolje Alice In Chains ili Soundgarden da dolaze...
-
Rhapsody of Fire
Meni je prva bolja, ali obe su odlicne
-
Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke
Samo da bude novi lik, a ne da samo preuzme Carlija. Suskalo se da ce biti Hju Grent, to bi bili zanimljivo za videti.
-
Kamelot
Ja isto. Ako bas ne moze, onda Eriksen ili neko totalno nov i nepoznat. Karevik mi jako antipatican i bezlican... EDIT: Zaboravih da pomenem: nisam 100% siguran, ali cini mi se da je snimljen jedan koncert za DVD. Trebalo bi da su gostovali Simone iz Epice, pevaljka i clean pevac iz Amaranthe-a, Karevik i neki peder sto je bio u Idolu.
-
Amorphis
Jbg, zbog tebe ih najvise i koristim
-
Amorphis
- Jelen super liga
Realno. Prvi put u zivotu da sam pozeleo da Aca Stojanovic prenosi mec- Jelen super liga
Bruka. Mrzim Partizan, ali su i ovi iz Vojvodine balvani totalni... Kao ono kad deca igraju fudbal, pa ne mogu da se dogovore oko pravila, pa ovo jedno "nece vise da se igra".- Kreator
Ja znam da se suskalo za Kreator, Deicide, Danzig i Iced Earth.- Kreator
NEsam znao Nema na sajtu Exit-a. Al' opet 2 benda za 4 dana...- Kreator
Sta je bre ovo sa Explosiv stejdzom? Na manje od 2 meseca do festa samo Kreator objavljen...- Metallica
:haha: :haha: Now seriously:- Amorphis
Posto clanarina u Metal Sound-u?- System Of A Down
Setlista: http://www.setlist.fm/setlist/system-of-a-down/2011/rexall-place-edmonton-ab-canada-63d3ee47.html- Septic Flesh
Aj... Eve: http://www.megaupload.com/?d=S7FF8SPB- Septic Flesh
Htedoh da isecem taj orkestarski Persepolis za ringtone, ali bre nesto drugacije zvuci, ne svidja mi se onaj zenski vokal sto peva na francuskom uopste Orkestarski Anubis mi je mnogo bolji... - Jelen super liga