Everything posted by Night Prowler
-
Megadeth
Musavi stancuje albume samo tako. Sto se tice novog albuma, ja bih voleo da batali thrash pokusaje, u poslednjih nekoliko albuma mu bolje idu heavy pesme tipa 44 Minutes, The Right To Go Insane, Never Walk Alone itd.
-
Stratovarius
Realno. Ja jako retko brisem muziku koju skinem, ali ovde je radilo shift+delete nekoliko sekundi nakon kraja albuma. Cak sam izbrisao i da sam ga slusao na last.fm-u, bilo me sramota
-
Stratovarius
Dobronamerna preporuka: bolje nemoj da slusas
-
GammaRay
A zasto se to salje uopste? Neka nagradna igra or what?
- Sepultura
-
2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian
Ih, sto se ukusi razlikuju, meni je taj ubedljivo najgori. Al' OK, razumem zasto ti se svidja, meni onaj overdubbing Hansijevih vokala stravicno ide na kurac, a vidim da se ljudima to uglavnom svidja. Meni je najbolji Tales From The Twilight World. Sto se tice setliste, ja sam zadovoljan, i bilo mi je super cak i na pesmama koje nisam pre voleo (Fly, Tanelorn).
-
2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian
Najbolje Space Eater da je bio predgrupa Ili Forever Storm.
-
2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian
Meni bi Alhemia bila OK da im tekstovi nisu sranje...
-
Septic Flesh
I ja sam poceo skoro (kao sto se moze naslutiti na prethodnoj strani ). Preslusao sam Communion i The Great Mass, i oba albuma su mi super. Naravno, Anubis najjaca pesma
-
Septic Flesh
Sa live clean vokalom: http://www.youtube.com/watch?v=uyTO7jTZhWc
-
Baltak
Ja mislio da se bend zove Batak Trebalo bi da veceram
-
Filmovi - preporuke
Hm, ja ga nisam nesto primetio. Kako su ga preveli nasi?
-
Filmovi - preporuke
Gledao sam ja, dobar je.
-
Stormwarrior
Ne slusam dok ne izdaju DVD...
-
2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian
Ja mislim da sam ga video, ima neki zavoj na glavi, mozda ga sredio neki fan DewScented i Zonarie
-
GammaRay
Evo samo za tebe: http://www.youtube.com/watch?v=aFhB24dIrSY +
-
Dream Theater
Nervira me Mangini, ali kapiram da takav personaliti treba DT-u. Ionako ce za jedno 5-6 godina da se vrati Portnoy... Minnemann: predobar i previse happy za DT Priester: neka svira power, to mu ide bolje Wildoer: mislim da bi dobar bio jer jos i ume da growluje za razliku od Portnoya, ali je previse metalac za ove druge Roddy: nije za prog Lang: dobar, k'o Svarceneger da svira bubnjeve Donati: ja ne bih sekund uspeo ozbiljan da ostanem da razgovaram sa njim frflja lik samo tako a nervira me kako drzi levu palicu strasno... Mangini: paljevina totalna, previse se gubi dok svira, kao Lars Ulrich koji zapravo zna da svira
-
2010.04.29. *SKC, Beograd* Blind Guardian
Koje kidanje, majko mila I dalje su mi usi zapusene...
-
Kamelot
Gamma Ray je keva i za Kamelot i HammerFall i sve sto si naveo osim Gardijana s kojima su otprilike u istom rangu.
-
Kamelot
Sustina je u ova dva linka: http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=155397 http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=157135
-
Opeth
Secam se da je neko trazio snimak sa Gene Hoglanom. E pa evo ga: http://www.myspace.com/video/sean-kry-tof-sitka/gene-hoglan-opeth-sotu-39-05-atlanta-ga-the-grand-conjuration/483970 http://www.myspace.com/seansitka/videos/video/483950
-
Agent Steel
Ma lik je lud, nema buducnosti za njega u Agent Steel. Verovatno cekaju da rese legalne probleme pa da objave da je Rick novi pevac.
-
Agent Steel
Koje ludilo od benda. Ne znaju vise ni oni ko im sad peva... Rick je dobar, bolje on u top formi, nego Cyriis koji se raspada...
-
Agent Steel
Ko peva i je l' valja? Mrzi me da otvaram MS, spor je i nervira me, pa cu sacekati YouTube snimak.
-
Kamelot
Ja npr. nikad nisam rekao da volim Khana i da je nezamenljiv i najbolji vokal itd. Njegov glas mi je uvek bio odbojan i tek u poslednje vreme sam uspeo da ga koliko-toliko svarim. Negde zvuci bas super, a negde bas nepodnosljivo. Nekako mi smeta njegova boja glasa, 'bem li ga.