Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. Konana (originalnog) gledao, ne svidja mi se. Totalni opoziv nisam gledao, a Kolina Farela uglavnom ne volim (mada je bio dobar u The Way Back). Vranu nisam gledao, a Bredli Kuper je dobar u Limitless.
  2. Jbg, mora neko da ga zameni dok je u cuzi EDIT: Naslov na Blabberu: BLAZE BAYLEY Parts Ways With His Hair AXAXXAAA AXAXAXAAAXAXAX AXAX XA
  3. Snimace se novi American Pie sa ekipom iz prva tri filma
  4. Zasto se ne okupe za jednu veliku poslednju turneju, zgrnuli bi para samo tako - srecni oni, srecni mi
  5. Night Prowler replied to Spaskerock's topic in Heavy metal
    Dajte link za ovo, ako ima.
  6. Ako je overdose ili nesto slicno, bolje i da ne govore
  7. Ma samo odlazu, Portnoy ce se vratiti pre ili kasnije, i svi ce ziveti srecno do kraja zivota...
  8. Aj neka neko snimi Keep Of Kalessin samo
  9. Dobro, najmanje dobar Dirt je bolji IMO.
  10. Eh, kakve smo srece... Najslabiji od Big Four grunge-a. Bolje Alice In Chains ili Soundgarden da dolaze...
  11. Meni je prva bolja, ali obe su odlicne
  12. Samo da bude novi lik, a ne da samo preuzme Carlija. Suskalo se da ce biti Hju Grent, to bi bili zanimljivo za videti.
  13. Ja isto. Ako bas ne moze, onda Eriksen ili neko totalno nov i nepoznat. Karevik mi jako antipatican i bezlican... EDIT: Zaboravih da pomenem: nisam 100% siguran, ali cini mi se da je snimljen jedan koncert za DVD. Trebalo bi da su gostovali Simone iz Epice, pevaljka i clean pevac iz Amaranthe-a, Karevik i neki peder sto je bio u Idolu.
  14. Jbg, zbog tebe ih najvise i koristim
  15. Realno. Prvi put u zivotu da sam pozeleo da Aca Stojanovic prenosi mec
  16. Bruka. Mrzim Partizan, ali su i ovi iz Vojvodine balvani totalni... Kao ono kad deca igraju fudbal, pa ne mogu da se dogovore oko pravila, pa ovo jedno "nece vise da se igra".
  17. Ja znam da se suskalo za Kreator, Deicide, Danzig i Iced Earth.
  18. NEsam znao Nema na sajtu Exit-a. Al' opet 2 benda za 4 dana...
  19. Sta je bre ovo sa Explosiv stejdzom? Na manje od 2 meseca do festa samo Kreator objavljen...
  20. :haha: :haha: Now seriously:
  21. Posto clanarina u Metal Sound-u?
  22. Setlista: http://www.setlist.fm/setlist/system-of-a-down/2011/rexall-place-edmonton-ab-canada-63d3ee47.html
  23. Aj... Eve: http://www.megaupload.com/?d=S7FF8SPB
  24. Htedoh da isecem taj orkestarski Persepolis za ringtone, ali bre nesto drugacije zvuci, ne svidja mi se onaj zenski vokal sto peva na francuskom uopste Orkestarski Anubis mi je mnogo bolji...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.