Everything posted by Night Prowler
-
Slayer
Meni bi bilo najjace da Slayer odsvira ceo Reign In Blood, Megadeth ceo Rust In Peace, a Testament pesmu The Legacy a za ostalo mi svejedno
-
Slayer
Slavimo tek kad dodju ovde, koja mi je korist sto ce Amerima da sviraju...
-
Slayer
LOS ANGELES, CA - Monday, April 26, 2010 -- Megadeth and Slayer, who last toured the U.S. together nineteen years ago on the "Clash of the Titans" extravaganza, have confirmed that they will each perform, start to finish, their 1990 releases - Slayer's world-wide, million-selling Seasons In The Abyss and Megadeth's Platinum Rust In Peace - on the upcoming Canadian and American Carnage Tours. The six-date Canadian Carnage kicks off July 23 in Quebec City, while the 19-city American Carnage dates begin August 11 in Glens Falls, NY (complete itinerary is below). With Slayer and Megadeth co-headlining, Testament will be Special Guest on all dates. Pusite ga Ameri, hocu i ja
-
Wolf
Preslusao The Black Flame. Odlican album, nema lose pesme osim Children Of The Black Flame, ta mi je bas smor. Jedina zamerka mi je sto bubnjar svira bez duple pedale, a ima nekih delova pesama koje bi bile mnogo bolje sa njom.
-
Softver - preporuke
Intel Celeron 2,4 GHZ i 256 MB RAM. Osim sto sam reinstalirao Windows 4-5 puta, nisam nista menjao na kompu vec 6 godina, tj. otkako sam ga dobio U svakom slucaju, nasao sam ovaj isti klip u .avi formatu, pa mi ovaj vise ne treba. Hvala na pomoci
-
Softver - preporuke
OK, sve sam uradio kao sto si mi rekao medjutim i dalje mi zvuk kasni jedno 5-6 sekundi, a video je usporen.
-
Softver - preporuke
Treba mi neki najjednostavniji program za konverziju iz MKV u AVI ili MPEG uz minimalan gubitak kvaliteta. Komp mi je sranje pa mi koci kad pustam MKV.
-
Bloodbound
Meni se svidja Nosferatu, ali mi je stil sa Tabula Rasa mnogo bolji. Urban je rekao da nije hteo da se ponavlja pa je planirao blagu promenu stila i na 4. albumu, ali izgleda da se to ostatku benda nije svidelo
-
Bloodbound
Sa Urbanovog foruma: Urban Breed je izbacen iz benda, iako je bio raspolozen da snima jos albuma, a izbacili su ga Tomas i Fredrik, jbg. oni su osnivaci benda. Urbanova pretpostavka je da ce Bloodbound sada da se vrati Nosferatu stilu, i da snime album koji je otprilike Nosferatu II.
-
Avantasia
Pretpostavio sam Svakako, i to je veliki uspeh, a i Tobi je stvarno zasluzio svu tu slavu i hvalospeve
-
Avantasia
http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/musik/2010/04/16/avantasia/tobias-sammet-power-metal-projekt-platz-zwei-album-charts.html Ako sam dobro shvatio, nova Avantasia je vec prodata u 2,5 miliona primeraka?
-
Rhapsody of Fire
Reign Of Terror ubedljivo najbolja pesma na albumu a i jedna od najboljih od benda uopste Posle nje Sea Of Fate, Crystal Moonlight i naslovna. Ona na italijanskom je zanimljiva, a ovo ostalo mi je uglavnom smor.
-
Bloodbound
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A taman su snimili najbolji album... E u picku materinu... Jedan je Urban Nadam se da ce uspeti u Pyramaze-u, ili, jos bolje, da se vrati u Tad Morose
-
Blind Guardian
http://www.youtube.com/watch?v=5fakNlghOJY
-
Metallica
Genijalna pesma, odlicno izvodjenje, jedino mi malo fali orkestracija na onom "Forgive me" delu, jer mi je to najjaci deo pesme.
-
Serie A
LAZIO - ROMA 1:0, 40. minut!!!!! P.S. Jebem ti da ti jebem ovaj Milan...koji imbecili
-
Falchion
Immortal Heroes najjaca pesma. Bend se raspao u decembru 2009.
-
Sabaton
Meni je album super za sad, najbolje pesme su mi Coat Of Arms, Midway, Screaming Eagles i The White Death. Sto rece LR i mene iznervirao taj uvod na Metal Ripper, nije im uopste bilo potrebno to. Osim tog ispada, primecujem malo reciklazu ali samo nekih prethodnih pesama...
-
Judas Priest
Care, ti si prvi koji se slazes sa mnom da je Nostradamus najbolji JP album
-
Soundgarden
Jebes setlistu bez Black Hole Sun
-
Masterplan
Novi singl: http://rapidshare.com/files/376689890/M-FFTEOTW.rar Ja cu da sacekam ceo album, ovo je verovatno neki shit kvalitet cim su 3 pesme strpane u 11 MB
-
Blind Guardian
Blind Guardian The release date for the "A Voice in the Dark" single will be June 25, 2010.BLIND GUARDIAN | A Voice In The Dark | Nuclear Blast OnlineShop www.nuclearblast.de Nuclear Blast OnlineShop - BLIND GUARDIAN | A Voice In The Dark - Inkl. 2 non-album Tracks!
-
Bruce Dickinson
http://www.guardian.co.uk/media/2010/mar/10/bbc-6-music-bruce-dickinson
-
Iron Maiden
Nista od tih imena pesama nije tacno. Na forumu Maidena ima neka glupava tema gde clanovi foruma izmisljaju imena i duzinu, pa cak i autore pesama za novi album 100% je neko prekopirao neku random listu. Producer KEVIN SHIRLEY Completes Mixing New IRON MAIDEN Album - Apr. 6, 2010 Producer Kevin Shirley has confirmed that he has finished mixing the new IRON MAIDEN album, "The Final Frontier", at his studio for a late summer release. The CD was recorded at Compass Point Studios in Nassau, Bahamas with Shirley at the helm.
-
Avantasia
Jens ne svira na Blizzard On A Broken Mirror, vec na Angel Of Babylon