Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. Je l' studira neko odavde FON ili ekonomski? Dvoumim se izmedju ta dva trenutno...
  2. Pa prosli put nisu celu, zato i kazem
  3. Gledam sad snimke na YouTube-u, ipak sviraju celu Rebellion In Dreamland. Kad sam cuo onaj rif pred "Now I'm riding through the air" odmah mi je nestao bes zbog sranje setliste
  4. Je l' dobro pevao Axl? Je l' moglo da se snima ili slika na bilo koji nacin ?
  5. Ellefson je rekao da bi se odmah vratio u bend kad bi ga Mustaine pozvao. To je bilo jos pre 2-3 godine.
  6. Sta ces u Budimpesti kada dolaze sa G'N'R?
  7. Je l' nasao neko One Life i To The Metal (Demo)?
  8. Nisam nesto specijalno odusevljen. Mislim, bolji je od LoMenza, ali vise bi mi znacilo da su se vratili Friedman ili Menza.
  9. Night Prowler replied to Elldamar's topic in Heavy metal
    Odlican je album. Hunter & Prey (rifovi ), Into The Light, The Edge Of Darkness i Empty Hollow favoriti. Jedina zamerka - trebali su da stave Empty Hollow sve u jednu pesmu, samo bez onog treceg dela. Ovako mi je bezveze da slusam te delove zasebno.
  10. Zestoko sranje od setliste. Ja se budala nadao da ce dodati...ma, mrzi me da nabrajam... Nije jebeno fer Sta bi dao da ih gledam sa Hell Yeah! setlistom
  11. Ja se bas nadam da ce kao Strato, sto ranije to bolje
  12. Koliko bi onda svirali? 30 min, 45 min, 1h ili vise?
  13. Source or it didn't happen
  14. Heh, ja sam bas krenuo da idem da napisem da Metallica to nikada ne bi uradila (da pogodim gde najvise boli ) , ali 'ajde, ispostovacu te
  15. Ja sam jednom zaboravio da zatvorim CD rom, a ugasio sam komp, pa sam ga samo ugurao rukom i nakon toga mi je bio isti taj track-at-once problem. Promenio sam CD rom i onda je radilo kako treba.
  16. http://rapidshare.com/files/223408081/IERAMAM-SELCARIM.rar
  17. E u kurac krasni
  18. OK su mi te pesme, ali nemam neku posebnu zelju da ih cujem, jbg...
  19. Ja cu ici po albumima koje bi pesme najvise hteo da cujem: Heading For Tomorrow - Lust For Life, Heaven Can Wait. Naslovna je predugacka za koncert, inace bi i nju hteo. Sigh No More - Rich & Famous, As Time Goes By. Insanity & Genius - Iskreno, nisam bas ljubitelj ovog albuma, mogli bi i da preskoce pesme sa njega. Land Of The Free - Rebellion In Dreamland, Man On A Mission, naslovna, Afterlife (mada za nju nema sansi ) Somewhere Out In Space - Beyond The Black Hole, naslovna, Valley Of The Kings. Power Plant - Anywhere In The Galaxy, Send Me A Sign, Armageddon. No World Order - Induction+Dethrone Tyranny, The Heart Of The Unicorn, Heaven Or Hell, New World Order. Naravno i Lake Of Tears al' za nju nema sanse... Majestic - My Temple, Fight, Majesty (ne znam da li su je uopste ikada i svirali, steta). Land Of The Free II - Into The Storm, From The Ashes, Empress, Real World. To The Metal - Rise, Time To Live, Shine Forever. Moze i All You Need Know, al' da i Kiske peva Od Helloweena Ride The Sky, a moze i neki raritet, tipa Starlight, Phantoms Of Death, Victim Of Fate...
  20. Mihail Bulgakov - Majstor i Margarita Najbolja lektira koju sam do sada procitao
  21. Night Prowler replied to LazaGNR's topic in Death & Grind
    Uf, album godine u najavi Je l' bese treba da se zove When Men & Machines Collide?
  22. E jbg. Meni samo treba jedan jedini torrent: http://btjunkie.org/torrent/Stratovarius-Black-Diamond-1997-MP3-320/66388fef54b2243273bbfb718c3a46605f4c48c341e7 Nigde ga nema u ovom (320 KBPS) formatu osim ovde... Procitao sam da je sajt od prvog dana invite-only i da su samo prebacili clanove sa starog na novi sajt...
  23. Ne svidja mi se ono sto je rekao o Megadethu, a i sto je preskocio Evocation od Eluveitiea... Ovo ostalo manje-vise ok...
  24. Ovaj White Wizzard ce u 2010. biti ono sto je Steel Panther bio u 2009. godini. Jedva cekam album
  25. Aaaaa nije fer

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.