Everything posted by HADES
-
Solitude Aeturnus
Šta znam, meni je album dosta slabiji od bilo kog Solitude Aeturnus albuma, ali i od King of the Grey Islands-a. Odslušaću ga još koji put, možda promenim mišljenje...
-
Kypck
Odličan je album, upravo sam ga odslušao, nisam verovao da će mi se toliko svideti (buduću da mogu na prste jedne ruke da nabrojim doom bendove koje slušam). Još jedno iznenađenje: ruski jezik se u ovom slučaju pokazao kao veliki plus (iz istog razloga nikada nisam mogao da svarim Ariu).
-
2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis
Imaš po Eventim-ovim prodajnim mestima, ja sam uzeo u onom u Domu Omladine (Makedonska 22).
-
Typhus
Inače, novi album uskoro: TYPHUS are currently rehearsing 14 new songs, and will enter the studio September 2008 to record the long awaited second full length album "GRAND MOLESTER OF THE HOLY TRINITY". TYPHUS will also be recording 5 new songs for the "KILL GOD" 10" MLP (for release through Diabolist Services) during the same session.
-
Candlemass
Ne sviđa mi se kako Robert peva stare Candlemass stvari. Jeste da mi je Solitude Aeturnus bolji bend od Candlemass-a a Robert bolji pevač od bilo kog njihovog, ipak mu nekako ne leže stvari kao što su Mirror mirror, Solitude, At the Gallows end itd.
-
2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis
Uzeh juče kartu. Inače, nemaju još uvek u Feliksu.
-
Typhus
Napio sam se još ranije, tad sam došao kući, počela kiša.
-
Hades / Hades Almighty
Nema teme ni o ovom legendarnom norveškom bendu. Četiri albuma i demo, prva dva su viking black metal pod jakim uticajem Bathory-ja (naravno iz vinikške faze), spore pesme, dosta akustičnih i klavijaturnih delova. Sa promenom naziva u Hades Almighty dolazi i do promene u zvuku, bend počinje sve više da eksperimentiše unutar black metal-a i snima dva jako čudna, ali opet mnogo dobra albuma.
-
Typhus
Ma ne obraćaj pažnju, bio sam pijan pa sam se nešto istripovao:-)
-
Typhus
Šta serete, Profound Blasphemous Proclamation je odličan album! Na stranu tekstovi, muzika je stvarno dobra.
-
Kraljevski Apartman
Dobar je ovaj Ognjeni vuk... Jel imaju još koji album?
-
Celtic Frost / Triptykon
Jebo te uzeh da slušam Morbid tales i Emperor's return posle dosta vremene, koja je ovo blekčina u pičku materinu!!! Savršenstvo!!!
-
I Shalt Become
Ako ti se sviđa taj skini i ostala dva, nećeš zažaliti, u istom su fazonu, ista produkcija, atmosfera...
-
Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?
Klasika - Metallica, Iron maiden, Motorhead itd.
-
I Shalt Become
Skoro sam tek provalio za ovo, stvarno bend sa prejebenom atmosferom!
-
2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis
Jesu dobili karte u Feliksu?
- Emperor
-
Negură Bunget / Dordeduh
Odavno nisam slušao ove Rumune, inače jedan od retkih bm bendova sa klavijaturama koje gotivim. Gledah ih onomad u Domu, stvarno su razvalili.
-
Emperor
To ti je isto EP sa 3 ponovo snimljene pesme sa Wrath of the tyrant demo-a. I nije '92, već '94.
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Urgehal - The Eternal Eclipse - 15 Years of Satanic Black Metal Inferno/Tundra split - Infernal Belief Tundra - Ansia
-
Solitude Aeturnus
Jel slušao neko Concept of God (projekat članova SA)? Mene nije nešto oduševio album.
-
Najbolji metal omoti
- Urgehal
Novi album uskoro: From the past comes the storms! We have recently signed with Season of Mist's Underground Activists. For those of you who don't recognize the name, we can inform you it's a rather new divison strictly for the most necro, anti-commercial and controversial bands. Yet with a major distribution worldwide. At 28th of November we'll finally enter MLP studios to record the drums for the upcoming album. The recording session will last for three days, and already at 1th of December we will continue with guitars and bass. We'll keep you updated! Unholy blessings!- Guillotine
Slušao sam prvi album i baš zvuče kao kopija starog Kreator-a i Destruction-a, od muzike, naziva albuma i pesama, čak im i prvi stih u prvoj pesmi glasi: The Fire is burning in his eyes...- 2008.02.04. *SKC, Beograd* Samael, Keep Of Kalessin, Noctiferia
Uuu ovo se ne propušta! - Urgehal