Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HADES

Iskreni članovi
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by HADES

  1. Šta znam, meni je album dosta slabiji od bilo kog Solitude Aeturnus albuma, ali i od King of the Grey Islands-a. Odslušaću ga još koji put, možda promenim mišljenje...
  2. HADES replied to Routasydän's topic in Doom & Gothic METAL
    Odličan je album, upravo sam ga odslušao, nisam verovao da će mi se toliko svideti (buduću da mogu na prste jedne ruke da nabrojim doom bendove koje slušam). Još jedno iznenađenje: ruski jezik se u ovom slučaju pokazao kao veliki plus (iz istog razloga nikada nisam mogao da svarim Ariu).
  3. Imaš po Eventim-ovim prodajnim mestima, ja sam uzeo u onom u Domu Omladine (Makedonska 22).
  4. HADES replied to Hell on Earth's topic in Black metal
    Inače, novi album uskoro: TYPHUS are currently rehearsing 14 new songs, and will enter the studio September 2008 to record the long awaited second full length album "GRAND MOLESTER OF THE HOLY TRINITY". TYPHUS will also be recording 5 new songs for the "KILL GOD" 10" MLP (for release through Diabolist Services) during the same session.
  5. HADES replied to ...'s topic in Doom & Gothic METAL
    Ne sviđa mi se kako Robert peva stare Candlemass stvari. Jeste da mi je Solitude Aeturnus bolji bend od Candlemass-a a Robert bolji pevač od bilo kog njihovog, ipak mu nekako ne leže stvari kao što su Mirror mirror, Solitude, At the Gallows end itd.
  6. Uzeh juče kartu. Inače, nemaju još uvek u Feliksu.
  7. HADES replied to Hell on Earth's topic in Black metal
    Napio sam se još ranije, tad sam došao kući, počela kiša.
  8. Nema teme ni o ovom legendarnom norveškom bendu. Četiri albuma i demo, prva dva su viking black metal pod jakim uticajem Bathory-ja (naravno iz vinikške faze), spore pesme, dosta akustičnih i klavijaturnih delova. Sa promenom naziva u Hades Almighty dolazi i do promene u zvuku, bend počinje sve više da eksperimentiše unutar black metal-a i snima dva jako čudna, ali opet mnogo dobra albuma.
  9. HADES replied to Hell on Earth's topic in Black metal
    Ma ne obraćaj pažnju, bio sam pijan pa sam se nešto istripovao:-)
  10. HADES replied to Hell on Earth's topic in Black metal
    Šta serete, Profound Blasphemous Proclamation je odličan album! Na stranu tekstovi, muzika je stvarno dobra.
  11. Dobar je ovaj Ognjeni vuk... Jel imaju još koji album?
  12. Jebo te uzeh da slušam Morbid tales i Emperor's return posle dosta vremene, koja je ovo blekčina u pičku materinu!!! Savršenstvo!!!
  13. HADES replied to Grobodan's topic in Black metal
    Ako ti se sviđa taj skini i ostala dva, nećeš zažaliti, u istom su fazonu, ista produkcija, atmosfera...
  14. Klasika - Metallica, Iron maiden, Motorhead itd.
  15. HADES replied to Grobodan's topic in Black metal
    Skoro sam tek provalio za ovo, stvarno bend sa prejebenom atmosferom!
  16. HADES replied to WS's topic in Black metal
    In Longing Spirit!!!
  17. Odavno nisam slušao ove Rumune, inače jedan od retkih bm bendova sa klavijaturama koje gotivim. Gledah ih onomad u Domu, stvarno su razvalili.
  18. HADES replied to WS's topic in Black metal
    To ti je isto EP sa 3 ponovo snimljene pesme sa Wrath of the tyrant demo-a. I nije '92, već '94.
  19. Urgehal - The Eternal Eclipse - 15 Years of Satanic Black Metal Inferno/Tundra split - Infernal Belief Tundra - Ansia
  20. Jel slušao neko Concept of God (projekat članova SA)? Mene nije nešto oduševio album.
  21. HADES replied to Grobodan's topic in Black metal
    Novi album uskoro: From the past comes the storms! We have recently signed with Season of Mist's Underground Activists. For those of you who don't recognize the name, we can inform you it's a rather new divison strictly for the most necro, anti-commercial and controversial bands. Yet with a major distribution worldwide. At 28th of November we'll finally enter MLP studios to record the drums for the upcoming album. The recording session will last for three days, and already at 1th of December we will continue with guitars and bass. We'll keep you updated! Unholy blessings!
  22. HADES replied to Grobodan's topic in Thrash metal
    Slušao sam prvi album i baš zvuče kao kopija starog Kreator-a i Destruction-a, od muzike, naziva albuma i pesama, čak im i prvi stih u prvoj pesmi glasi: The Fire is burning in his eyes...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.