Everything posted by HADES
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Venom - Black Metal i At War With Satan.
-
Celtic Frost / Triptykon
Šta je ovo, Warrior opet pustio kosu?
-
May Result
Odličan je novi album, više mi se sviđa ovaj fazon, kraće pesme i ne toliko naglašene klavijature. Ipak, Gorgeous symphonies mi i dalje ostaje najbolji MR album.
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Inferno - Stare Bezbozne Emoce Beastcraft - Dawn of the Serpent May Result - Slava Smrti
-
Profanatica & Havohej
Pa nemoj onda da sereš kada neko pljuje po tvojim bendovima.
-
Profanatica & Havohej
Jebo te jel ti moraš da jedeš govna na svakoj temi koja ti se ne sviđa?! Prvo pizdiš i cmizdriš kad ti pljuju po Cof-u a onda sam sereš po bendovima kojim ti se ne sviđa produkcija, sviranje, tekstovi... Iskliraj malo, koji ti je kurac! Ovaj glupi forum ti je postao život, blejiš na njemu 24/7, izađi malo napolje, provedi se malo jebo ga ti... Sva tri originalna člana Profanatica-e su svirala u Incantation-u.
-
Profanatica & Havohej
Stavio sam ova dva benda pod istu temu, budući da su stvari sa Havohej albuma u stvari Profanatica pesme i trebale su da se nađu na njihovom prvencu, međutim bend se raspao neposredno pre izdavanja albuma a Paul Ledney osniva Havohej. Ledney 2001. opet okuplja bend (doduše u novoj postavi) i snima fenomenalni Profanatitas De Domonatia, kao i par odličnih singlova. Ko voli nek izvoli...
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
'De si našao ovo, znam da je bio u IPS-u pre četiri-pet godina (dok je još bio kod SKC-a, na mestu sadašnjeg Livingroom-a) a posle ga nigde više nisam video. Najjači MR album! Inače, uzeh danas Emperor - IX Equilibrium.
-
Bombarder
Upload-ovao sam album Ko sam ja? sa ispravljenim nazivima: http://rapidshare.com/files/161767548/1997...Sam_Ja.rar.html Spiritualni ogled je podeljen na 3 dela, mada je treći deo maltene nebitan (zujanje na kraju pesme) i nalazi se na početku pesme Ja sam onaj koji jeste.
-
Gorgoroth
Imam ja demo Rogati kopitar al fali zadnja pesma: http://rapidshare.com/files/160880700/Roga...opitar.rar.html
-
Bombarder
Na albumu Nicht Kapituliren je polako počeo sa ns tekstovima da bi sa sledećem 1.966 skroz prešao u te vode.
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
'De si našao Inquisition?
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Sabbat - Live Sabbatical Hamaguri Queen
-
Beastcraft
Bend nema lošiju produkciju od npr. starih albuma Darkthrone-a, jasno se čuje i razaznaje svaki rif, jedino se doboš čuje malo slabije, ali jebi ga sad. Uostalom, koliko ima bendova sa dosta lošijom produkcijom, 'de se baš uhvatiste da o tome kenjate. I jebe se i meni za status koji imaju na sceni (ako uopšte i imaju neki status), pričam o muzici koja je u ovom slučaju odlična (bar meni).
-
Beastcraft
A posle cmizdriš kada ti napljuju Cof...
-
ManOwaR
Moja Manowar kolekcija: http://i437.photobucket.com/albums/qq98/jd...pg?t=1225205905 HAIL AND KILL!!!
-
Beastcraft
Pošto niko nište ne piše pretpostavljam da ih niko nije slušao, tako da evo vam linkovi za skidanje albuma. Odslušajte, vredi: 2005 Into the burning pit of Hell - http://www.mediafire.com/?mwm0y4rjgy3 2006 Dawn of the serpent (3 demoa + 2 nove pesme) - http://rs246.rapidshare.com/files/11264580...AFT-DAWN_OF.rar 2007 Baptized in blood and goatsemen - http://www.mediafire.com/?tgmfvzz09mi
-
Bulldozer
'Ladno se legende opet okupile, rade čak i na novom albumu! Inače, ja bih ovo na black metal prebacio.
-
Bathory
Iz poštovanja prema čoveku čiji nick nosim (da napomenem da sam se pijan registrovao, inače nikada ne bih uzeo ovaj nadimak) neću ništa reći na ovoj temi zato što bilo šta što kažem bi bilo čista blasfemija prema ovom bendu (da ne kažem - BENDU nad bendovima). Samo ću reći - 3. jun 2004. - najžalosniji dan black metal-a...
-
2008.10.19. *SKC Living Room, Beograd* Inquisition - Black Metal Kult !
- 2008.10.19. *SKC Living Room, Beograd* Inquisition - Black Metal Kult !
Nisu tu sigurno, sa Invoking-a su samo dve (Embraced... i Realm of Shadows...).- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Beastcraft - Baptized in blood and goatsemen- 2008.10.19. *SKC Living Room, Beograd* Inquisition - Black Metal Kult !
Jebi ga nisu svirali tu stvar kol'ko se sećam. E da, stvarno je smešno koliko je bilo ljudi, ortak je uzeo kartu to veče i dobio je bedž, što će reći da je prodato 50-ak karata u najboljem slučaju.- 2008.10.19. *SKC Living Room, Beograd* Inquisition - Black Metal Kult !
Jedna od najjačih i najiskrenijih bm svirki u Srbiji, stvarno su pocepali! Zvuk ne mož' biti bolji, iako ih je samo dvojica bilo na bini. Odsviraše (ne ovim redosledom): Embraced by the Unholy Powers of Death and Destruction, The Realm of Shadows Shall Forever Reign, Crush The Jewish Prophet, Nefarious Dismal Orations, Where Darkness Is Lord And Death The Beginning, We Summon The Winds Of Fire, Unholy Magic Attack, Unholy Magic Attack i na kraju Journey to Infernukeorreka. Možda još koju al stvarno ne mogu sad da se setim. Slikao sam se posle sa Dagon-om, reče mi čovek da će na leto sledeći album. Hail the cult!- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Inferno - Live plague - 2008.10.19. *SKC Living Room, Beograd* Inquisition - Black Metal Kult !