Everything posted by HADES
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Nije digi, platio sam ga 700 (od Žive - second metal hand).
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Bathory - Nordland II (digi) Darkthrone - The cult is alive Megadeth - Risk
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Aura Noir - Increased Damnation
-
Profanatica & Havohej
*DISGUSTING BLASPHEMIES AGAINST GOD* The second full-length album is now complete (the follow up to "Profanatitas De Domonatia") to be ejaculated in 2009 via Hells Headbangers Records on CD, LP, and Picture LP formats. Expect a masterpiece. 1. Black Cum 2. Pious Piece Of Shit 3. Christs Precious Blood Poisoned 4. Smashing Religious Fucking Statues 5. Angel With Cock 6. Fuck The Blood Of The Lamb 7. Covered In Black Shit 8. No Angel Shall Sound 9. Crush All That Is Holy Defile 10. Excrament Sacrosanct Ima na myspace strani nove 3 pesme ( http://www.myspace.com/profanatica ), klasičan Profanatica fazon, kome su se svideli prethodni radovi svideće mu se i ovo...
-
2009.06.11. *SKC, Beograd* ZEMIAL / AGATUS / Infest / Vehementer
Šteta stvarno što nije Agatus svirao al je zato Zemial razvalio!
-
Bulldozer
Imaju dve nove pesme da se skinu: http://www.scarletrecords.it/coming_soon.htm Nastavili su u tom nekom IX/Neurodeliri fazonu, brze i brutalne pesme, ima čak i kucanja u jednoj, zasad je dobro. Ako neko nađe novi album nek' okači, juče je izašao.
-
Gehenna
Gehenna is currently writing new material for a yet untitled album. We hope to have it recorded by the end of 2009. Some work / track titles are : The Blooding, Melek, Stillborn, Claws of Obedience, Death's Emblem, Liber Torquere (Leviathan Rising).
-
Bulldozer
- The Stone
Kako je dobar novi album! Najjači Nefasovi tekstovi ikad, muzika, atmosfera, sve se savršeno uklapa! Jedino što sam očekivao malo siroviju produkciju od TS-a, al nema veze...- Koji ste poslednji original CD nabavili?
The Stone - Umro- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Sodom - Better off dead Marduk - Nightwing- Inquisition
Okačena je na myspace jedna demo stvar koja će biti na novom albumu: http://www.myspace.com/enterthecult Nikad jača pesma, odlični rifovi!- Beherit
Znam za tu, video sam je u nekom novijem intervjuu ( http://www.anus.com/metal/about/interviews/beherit/ ), ali mislim da je ta od pre par godina.- Beherit
Stvarno, album je sve bolji i bolji što ga više slušam. Skroz je kompletan, nema nijedne loše pesme niti lošeg momenta. Nego, jel postoje neke slike benda posle reunion-a? I hoće li ići na neku turneju?- Thule
Slušao sam demo iz 1997, stvarno odličan materijal. Plus što traje 35 minuta tako da se dobija utisak albuma. Takođe preporučujem!- The Stone
1. Umro 06:29 2. Zlo Je Uvek Korak Ispred 05:26 3. Krvav Ceo, Nigde Nijedne Rane 07:54 4. Prst Na Obaraču 06:15 5. Jesti Srca Ljudi 07:31 6. Sam Krenuo Smrt Svoju Da Nađe 07:50 7. ...U Smrti 04:52 8. Kralj Je Umro 06:25- Beherit
Evo ti megaupload link: http://www.megaupload.com/?d=r2z2zqql Album jebe kevu! Rifovi, produkcija, vokal, sve je baš kako treba! Stvarno nisam očekivao ovako dobar povratnički album.- Beherit
Kada ukucam onu šifru neće da mi otvori sledeću stranicu (Internet Explorer cannot display the webpage). A u kurac!- Beherit
Jel ima neki rapidshare ili megaupload link, neće da mi otvori ovaj uploadbox?- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Nešto više od 50 stranih i 15-ak domaćih diskova.- Gorgoroth
Novi intervju sa Infernus-om: http://heavymetal.about.com/od/interviews/...usinterview.htm Quantos Possunt... u oktobru.- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Morbosidad - Morbosidad / Cojete a Dios Por el Culo- Beherit
Nazivi pesama za novi album: 1. Axiom Heroine 04:41 2. Destroyer of Thousand Worlds 03:05 3. All in Satan 03:33 4. Pagan Moon 07:16 5. Pimeyden Henki 04:45 6. Suck My Blood 04:27 7. Demon Advance 15:17 Kontam da će za dan-dva da se pojavi na netu.- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Black Witchery - Desecration of the Holy Kingdom- Root
Koga zanima, Big Boss je objavio treeći solo album (link: http://rapidshare.com/files/196762215/2009...Ballads_BnR.rar ). Ovog puta skroz u doom fazonu (kao što i naziv albuma govori), spore pesme, puno akustičnih gitara, podseća malo na noviji Root u nekim delovima. Sve u svemu, odličan album! - The Stone