Everything posted by vudun
-
Paradox
A kada smo kod tih starih thrash bendova koji poticu iz Nemacke, treba svakako napomenuti i Iron Angel, koji su svojevremeno nabavili dva albuma za Steamhammer etiketu, te albume je takodje veoma tesko naci
-
Paradox
Da interesantno je da imaju u sastavu bivseg bubnjara Helloween-a Stefan Schwarzmann-a. Imaju dva albuma objavljenih josh osamdesetih, i josh jedan iz 2000-te godine. Stvarno ne znam kako je uopste moguce dopreti do njihovih radova :?
-
Massacra
Enjoy The Violence je veoma kvalitetan death album
-
HIP-HOP
Ova tema je totalno sranje, i predlazem priestovima da je momentalno zatvore... a:
-
Najbolja rock balada
Bleeding me to vam je najbolja baladica, istina da je svira "metal" bend, ali ona nije u metal maniru
-
Metallica
Evo i moje liste, sa prvih prt albuma uglavnom: 1 The Four Horseman 2 Phantom Lord 3 Seek @ Destroy -------------------- 4 FIGHT FIRE WITH FIRE 5 RIDE THE LIGHTNING 6 Fade To Black 7 The Call Of Ktutlu ---------------------- 8 Master Of Puppets 9 Welcome Home 10 ORION 11 Disposable Heroes a: a: ---------------------- 12 ONE 13 Blackened ---------------------- 14 Sad But True 15 Unforgiven 16 Enter Sandman 17 MY FRIEND OF MISERY ---------------------- 18 Mamma Said 19 DEVIL'S DANCE 20 Memory Remains ......i kad vec moraju i St.Anger i Frantic JAMES molim te vidi ovaj moj spisak, i pamet u glavu, dodjite ovamo, ali svirajte po mojim zahtevima 8) 8)
-
Metallica
Koji su oni debili :ne: Sviraju Ride ponekada samo A gde su tu Fight Fire With Fire, Call of Ktutlu :?
-
Najbolje solaže
MEGADETH - FIVE MAGICS TESTAMENT - PRACICE WHAT YOU PREACH
-
Metallica
Daj Boze da se zaustave na Frantic-u i St.Anger-u, shto se tiche tih turneja. U svakom sluchaju ishao bih da ih gledam, jer su njihova prva pet albuma su fascinantna - ne toliko textualno,koliko muzichki... ___________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Celtic Frost
To se i ja pitam...pa moguce je da su koketirali sa pravcima. Inache i ja sam samo preslushao "Morbid Tales" i da, tu nema ni trunke Black-a. ________________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Guns n' Roses
Najbolja pesme su im November Rain i Patience. A Sweet Child Of MIne poseduje najjachu rock solazu definitivno! ___________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
System Of A Down
Pa shta se chudish dechko "konzumira" Nightwish i SOAD tek tako... Takav bend kao Slayer ( koji je mali bilion puta textualno kvalitetniji) ne zasluzuje da se baca u isti kosh sa nekim islamskim skorojevicima... E da Biohazard moze patos da brishe sa sistemdzijama! _____________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Sepultura
Jedna sjajna kompozicija koja se posebno izdvaja sa tog albuma je "Inquisition Symphony" _______________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Metallica
Ja bih im vala dao,ali samo pod uslovom da ne izvode nishta sa ovog zadnjeg albuma a: _____________ Kombinujem alkohol sa tabletama.Od toga se i lechim
-
Overkill
Objektivno gledano ovaj bend zasluzuje mnogo vecu popularnost nego shto je ima. Muzichki su jedan od najboljih thrash bendova zasigurno, a neuporedivo su manje poznatiji od, opet kazem,muzichki gledano mnogo slabijeg Slayer-a. a: a: ___________ Kombinujem alkohol sa lekovima. Od toga se i lechim
-
Paradise Lost
Najveci pozeri u svetu metala ( po tom pitanju su prevazishli Metaliku) Uporno tvrdim da su najbolji bili kao deather-i, i njima mesto nije na gothic forum-u. Oni su mu sada dodju neki industrial... Kako sada nalickano izgledaju to je stvarno smeshno,ali dobro barem imaju jednog od najboljih metal vokala uopshte.... ____________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Overkill
Ipak ste upravu vas dvojica : "The YEars Of Decay" je mnogo bolji album, aranzmani su dosta dobri.... _________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Annihilator
Nishta ne moze da pridje albumu kao shto je "Set The World On Fire" _________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Najbolji thrash album
Valjda si mislio Souls Of Black a: ___________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Metallica
Josh jedan dokaz da je Lars uobrazeni apsolutista, citat: " James and I have always been the main thing in this band,and we always looked at Dave and Ron McGovney and thought-- This is fine now,but... We had a vision and these guys weren't gonna last. We weren't gonna kick them out,but if we happened to find someone who could fit in, we get 'em in the band. Simple! ______________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Najbolji thrash album
A vi navalili na master....i opet tvrdim da je Ride The Lightning itekako bolji album....kako textualno tako i muzichki. _____________ Femineo nunquam de sexu prava loquaris!
-
Interfector
A shta ste to radili na ovoj slici, je li ? :? ______________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro! Femineo nunquam de sexu prava loquaris
-
Metallica
Spot nisam video, ali ta pesma je ipak dobra(iako nema sole),zna da napravi atmosferu,ustvari jedina svetla tachkica na albumu. Mada je produkcija nje same mogla da bude mnoogo drugachije odradjena, a gitare "thrasherskije" odsvirane. a: a: _____________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Najbolji metal vokal
A ja opet kazem da Chuck Billy moze da brishe patos sa svima a: a: ___________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!
-
Najbolji heavy metal albumi
Vala na mojoj listi nece biti mesta ni za jedan njihov album. A lista? Pa zna se>> 1.Metallica - Ride The Lightning 2. Iced Earth - Burnt Offerings 3. TestAmenT - New Order pa onda ostali..... ____________ Uxor contenta est,quae bona est uno viro!