Everything posted by Grobodan
-
The Gates Of Slumber
Warning je strava
- Gorgoroth
-
Tankard
OK Inace,kruze glasine netom da se sprema Tankard tribute,Paragon ce obraditi Two Faced,Throneum - Morning after...Vise informacija cemo valjda dobiti uskoro
-
Shaaman
ma brate,to ce biti skroz razvodnjeno,nemam neke velike nade
-
Tankard
ako ti nekad budes bio u kontaktu sa njim i uzmes mu potpis,a ja ne budem bio tu,umrecu od zavisti :) ma ozbiljno bre,meni to nista ne znaci,jedina stvar koja meni znaci su original diskovi i nista vise - ni majice,ni plakati...tako da se ne uzbudjuj preterano.
-
Sodom
ne,samo je nerd :) ...sala...
-
Tankard
da izvines,zabole me :) treba mi samo Kingov potpis u zivotu. ...i Andyjev,i jos par ljudi,ali Kralj,...
- Tankard
-
Tankard
za angelistora valjda kapiras,a meni ne treba,tebi je potrebnije
-
Tankard
starbreakeru,idi na legacy forum i informisi se o nagradi koju si dobio,tema "nagradna igra" ili tako nesto
-
King Diamond
ja nikako to da savladam,mada,ja zelim to na originalu ili nikako
-
Najbolji glas Black Metala!!!
volim i ja vas
-
Najbolji glas Black Metala!!!
tako je,alexi my god
-
Najbolji glas Black Metala!!!
alexi my god( ) evo ti link ,pa vidi sta ima tamo
-
Najbolji glas Black Metala!!!
hvala,alexi my god :) :)
-
Najbolji glas Black Metala!!!
alexi my god
-
Domaci Dens 90-ih
pre neko vece sam sedeo do huse iz beat street
-
Decapitated
mene je novi album pomalo razocarao,negation ostaje najbolji. mrzi me da pisem o5,na staroj temi je bilo verovatno brdo mojih pametnih misli
-
Belphegor
srce si inace,snimili su jos jedan spot za ovaj album za pesmu Belphegor - Hell's Ambassador,toga nema?
-
Belphegor
skinuo,dobar spot hvala za link
-
Korpiklaani
Finnish folk metallers KORPIKLAANI have entered Fantom Studios in Tampere, Finland with producer Samu Oittinen to begin recording their fourth album, "Tervaskanto", tentatively due in April 2007. 11 songs are reportedly being recorded for the follow-up to "Tales along this Road", which was released in April via Napalm Records.
-
Belphegor
daj link za spot nije iznenadjenje
-
Witchfinder General
Bojim se da je Odelo verovatno u pravu,poslednji album im je izasao pre neke 23 godine!!!Sta su oni radili u medjuvremenu uopste,jesu li uopste bili u kontaktu sa muzikom?
-
Rotting Christ
volim vas obojicu :wub:
-
Rotting Christ
Dobro je,prijatna iznenadjenja danas,prvo saznam da se Nunsyju svidja Negura,sad tebi noviji Rotting Christ