Grobodan
Iskreni članovi
-
Joined
-
Last visited
-
Currently
Viewing Topic: Opšta rock diskusija, preporuke & noviteti
Everything posted by Grobodan
-
Root
nisam neki preterani fan,nisam ni cuo sve albume... zjeveni je strava hell symphony ok the book i black seal dobri,ali nista narocito koncert bese dobar...memories
-
Pungent Stench
evo i mene! nisam neki fan,ali koncert je bio ubistven!!! prva 2 albuma su klasici,ovo ostalo - ok,ali nista narocito.
-
Secrets Of The Moon
stavi ga na glasanje,zivota ti :)
-
Urgehal
ja sam ti leviathan turio zato sto su dosta povezani sa xasthur,pa rekoh - ajde,ni meni se ne svidja nesto preterano,ali eto. shining jeste keva za xasthur,nema zbora. i nema na cemu,jos jednom.uzivaj.
-
Cradle Of Filth
to neki pokusaj da me ubodes? jebiga,niko nije savrsen,a cinjenice govore same - sta znaci king danas u svetu metala,a sta cradle. necu ulaziti u dalju raspravu.
-
Secrets Of The Moon
nema na cemu,bre!!! mozda zvuci glupo,ali ja bas volim da delim ljudima dobru mjuzu koja je malo nepoznatija,jos ako im se vidi,zadovoljstvo je vece. znaci,5 u butcherianu ne gine,a? ja inace jos ovo proucavam..fantazija.
-
Cradle Of Filth
skidaj i nemas brige!
-
Cradle Of Filth
mozes i u sig da stavis :) gavro,prijatelju,poslusaj moju pametnu rec - skini KEEP OF KALESSIN - Armada,da vidis sta je dobar black anno 2006,dobre produkcije i ideja i zajebi ovu temu!jesam li te kad zajebo?
-
Koldbrann
tako nesto,druga lika sa tendencijom prelaza u prvu,ima jos prostora za napredak,a i svako izdanje im je sve bolje i bolje,pa se lepe stvari od njih tek ocekuju.
-
Cradle Of Filth
a ovako nije gej? dani je gej po difoltu,a tek vile morao sam,izvini
-
Cradle Of Filth
na dusk and her embrace gostovao cronos iz venom. na thornography gostovao ville valo. pametnima dosta,budale nikad i nece shvatiti.
-
Holy Terror
Videh na metal arhivama da su oba labuma reizdata na jednom disku...Bosko,ako vidis negde na EBay to,javi da napravimo narudzbinu.Mada,cenim da se to vervatno rasprodalo,ali ko zna...
-
Pain Of Salvation
Sweden's PAIN OF SALVATION has posted the following update on its official web site: "The long-awaited 'Scarsick' album is now done, and is expected to hit the stores late January 2007, just a few weeks before the European tour that will start mid-February. The album is (of course) a concept album, and clocks in at 67 minutes, consisting of the following tracks: 01. Scarsick 02. Spitfall 03. Cribcaged 04. America 05. Disco Queen 06. Kingdom of Loss 07. Mrs Modern Mother Mary 08. Idiocracy 09. Flame to the Moth 10. Enter Rain
-
Sabaton
Bice 100%,Bole.Ako se zajebu ko na CMassu,ispraznice se sala,ostace nas 200 na Diggerima.
-
Holy Terror
Piratska verzija je samo prvi i dosadni korak ka savrsenstvo original diska Da je do mene,sve bi mi originali u kolekciji bili.
-
Holy Terror
Mozda i dobijes,samo zbog dana rodjenja :)
-
Borknagar
Eve slusa se Origin,fino mi ove akustare leze za opustanje posle psihickih tortura koje danas proziveh.A tu je i Vintersorgov fini glasic... Meni je ovo bolje od Epica,koji mi je smor totalni,mada poredjenje nije na mestu.
-
Holy Terror
Ja sam kapirao da hoce Terror and submission ili Mind Wars ako nista,ja cu verovatno obezbediti piratsku verziju
-
Satyricon
I kao takav je odlican,a vi kako hocete.
-
Holy Terror
Gde to da nadjes?Koliko se nesto secam,oni su izdavali za Under one flag,a oni su poodavno crkli...Ko ce to da reizda?
-
Sepultura
Ja sam kod tog albuma stao i batalio Sepulturu,jos sam imao neke nade posle Roots kad je Max otisao,ali eto,odose oni u kurac.
-
НАРОДЊАЦИ
ja bih bas voleo takvu trenerku
-
Cruachan
Preslusah ovaj novi album,lici totalno na Pagan ali sa boljom produkcijom,sto i nije tesko,jer je na Paganu bila krsh,znaci - metal kroz koji se provlace motivi irskog folka sa black metal upadima.Nije lose,ali ipak Middle Kingdom ostaje keva.
- Urgehal
-
Koldbrann
Video sam i ja to na Taake sajtu,cekamo novo izdanje. Sta li je uradio?Silovao neke maloletnice ili palio crkve,Norvezani ne znaju za trece :)