Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Grobodan

Iskreni članovi

Everything posted by Grobodan

  1. nisam neki preterani fan,nisam ni cuo sve albume... zjeveni je strava hell symphony ok the book i black seal dobri,ali nista narocito koncert bese dobar...memories
  2. evo i mene! nisam neki fan,ali koncert je bio ubistven!!! prva 2 albuma su klasici,ovo ostalo - ok,ali nista narocito.
  3. stavi ga na glasanje,zivota ti :)
  4. Grobodan replied to Grobodan's topic in Black metal
    ja sam ti leviathan turio zato sto su dosta povezani sa xasthur,pa rekoh - ajde,ni meni se ne svidja nesto preterano,ali eto. shining jeste keva za xasthur,nema zbora. i nema na cemu,jos jednom.uzivaj.
  5. to neki pokusaj da me ubodes? jebiga,niko nije savrsen,a cinjenice govore same - sta znaci king danas u svetu metala,a sta cradle. necu ulaziti u dalju raspravu.
  6. nema na cemu,bre!!! mozda zvuci glupo,ali ja bas volim da delim ljudima dobru mjuzu koja je malo nepoznatija,jos ako im se vidi,zadovoljstvo je vece. znaci,5 u butcherianu ne gine,a? ja inace jos ovo proucavam..fantazija.
  7. skidaj i nemas brige!
  8. mozes i u sig da stavis :) gavro,prijatelju,poslusaj moju pametnu rec - skini KEEP OF KALESSIN - Armada,da vidis sta je dobar black anno 2006,dobre produkcije i ideja i zajebi ovu temu!jesam li te kad zajebo?
  9. Grobodan replied to Grobodan's topic in Black metal
    tako nesto,druga lika sa tendencijom prelaza u prvu,ima jos prostora za napredak,a i svako izdanje im je sve bolje i bolje,pa se lepe stvari od njih tek ocekuju.
  10. a ovako nije gej? dani je gej po difoltu,a tek vile morao sam,izvini
  11. na dusk and her embrace gostovao cronos iz venom. na thornography gostovao ville valo. pametnima dosta,budale nikad i nece shvatiti.
  12. Videh na metal arhivama da su oba labuma reizdata na jednom disku...Bosko,ako vidis negde na EBay to,javi da napravimo narudzbinu.Mada,cenim da se to vervatno rasprodalo,ali ko zna...
  13. Sweden's PAIN OF SALVATION has posted the following update on its official web site: "The long-awaited 'Scarsick' album is now done, and is expected to hit the stores late January 2007, just a few weeks before the European tour that will start mid-February. The album is (of course) a concept album, and clocks in at 67 minutes, consisting of the following tracks: 01. Scarsick 02. Spitfall 03. Cribcaged 04. America 05. Disco Queen 06. Kingdom of Loss 07. Mrs Modern Mother Mary 08. Idiocracy 09. Flame to the Moth 10. Enter Rain
  14. Bice 100%,Bole.Ako se zajebu ko na CMassu,ispraznice se sala,ostace nas 200 na Diggerima.
  15. Piratska verzija je samo prvi i dosadni korak ka savrsenstvo original diska Da je do mene,sve bi mi originali u kolekciji bili.
  16. Mozda i dobijes,samo zbog dana rodjenja :)
  17. Grobodan replied to a post in a topic in Black metal
    Eve slusa se Origin,fino mi ove akustare leze za opustanje posle psihickih tortura koje danas proziveh.A tu je i Vintersorgov fini glasic... Meni je ovo bolje od Epica,koji mi je smor totalni,mada poredjenje nije na mestu.
  18. Ja sam kapirao da hoce Terror and submission ili Mind Wars ako nista,ja cu verovatno obezbediti piratsku verziju
  19. Grobodan replied to Teodosije's topic in Black metal
    I kao takav je odlican,a vi kako hocete.
  20. Gde to da nadjes?Koliko se nesto secam,oni su izdavali za Under one flag,a oni su poodavno crkli...Ko ce to da reizda?
  21. Grobodan replied to aleksej's topic in Thrash metal
    Ja sam kod tog albuma stao i batalio Sepulturu,jos sam imao neke nade posle Roots kad je Max otisao,ali eto,odose oni u kurac.
  22. ja bih bas voleo takvu trenerku
  23. Preslusah ovaj novi album,lici totalno na Pagan ali sa boljom produkcijom,sto i nije tesko,jer je na Paganu bila krsh,znaci - metal kroz koji se provlace motivi irskog folka sa black metal upadima.Nije lose,ali ipak Middle Kingdom ostaje keva.
  24. Grobodan replied to Grobodan's topic in Black metal
    uvek bio
  25. Grobodan replied to Grobodan's topic in Black metal
    Video sam i ja to na Taake sajtu,cekamo novo izdanje. Sta li je uradio?Silovao neke maloletnice ili palio crkve,Norvezani ne znaju za trece :)

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.