Mickey mouse
Iskreni članovi
-
Joined
-
Last visited
-
Currently
Viewing Topic: Koncertne agencije u Srbiji
Everything posted by Mickey mouse
-
2024.05.24. *Ušće, Beograd* RAMMSTEIN
Rojevi komaraca uračunati u cenu.
-
2024.05.24. *Ušće, Beograd* RAMMSTEIN
Jel se prodaju karte po tim cenama? Prodaju. Šuri budale kad si u mogućnosti...
-
Koncertne agencije u Srbiji
Alžir predobar sinoć u Epioniru,vrhunski nastup.Nisam bio dugo tamo,malo su sredili prostor,ozvučenje solidno,možda je čak i ventilacija malo poboljšana...u smislu vrv su ubacili još 1 klimu😄.Jedva sam stigao na početak,koncerti moraju da počnu oko 8,pola 9,vrv i da se završe tipa do 10....Gužva baš,pevač na početku zamoli da se ne puši jer ima astmu,u tom trenutku Rusi ispred mene pale cigare,a sekund posle i Sergej T.četnik iz Splita🙃Sudeći po prisutnim Rujama vraćaju se u modu čarape na sandale i duksevi ubačeni u donji deo trenerke...moraću malo da apdejtujem stajling za koncerte ubuduće...
-
Koncertne agencije u Srbiji
"Anal Vomit play “bestial alcoholic Peruvian old school black death”. 🤣
-
Koncertne agencije u Srbiji
I bolje su ribe na narodnjacima milionišestohiljada puta!
-
Koncertne agencije u Srbiji
Sve u svemu,top svirka jedino što su hedlajneri bili sranje😆
-
Koncertne agencije u Srbiji
Mrtva trka dal su nam veća braća grčki stoneri ili ruski sintisajzeri...
-
Koncertne agencije u Srbiji
Vaistinu užasan spisak:)...čast izuzecima tj.ovim mlađim bandovima. Ono što mene nervira je što se ne dovode bandovi tipa npr. Miscreance pa čak i ajde te Gaerea-a koji su relativno ili potpuno sveži, blizu nekog prime-a. Ok, možda ne valjaju al ajde da ih čujemo kad treba, a ne da gledamo one matore izdrke tipa Wattie-a i sl. Naravno, agilnog organizatora boli kita da se cima pa će da dovede Soulfly stoti put ili Exploited jer sigurna kintica je sigurna kintica. A opet i nije samo do organizatora, probali su ljudi, publika ovde je isto glupa ko penis, za ove grčke bulja stoner bandove će da nakrcaju svaki prostor ali kad Ninoslav dovede Torche dođe 30 ljudi. I tako, vrtimo se u krug, spasa nam nema ukratko.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Dolaze Swansi zahvaljujući entuzijazmu organizatora,koji je otprilike jedini da nešto smisleno radi ovde. Ovi Rusi dovode svoje bezveznjake,za svoju ekipu koja je zbrisala odande i ok je da im se pridružiš ako hoćeš ali ne vidim da imaju želju da rade nešto van toga.Kayo dot je otprilike jedini izuzetak.Svejedno mi idu na kitu i kad ih vidim u bilo kom klubu,ničim nisu doprineli ovde osim što su digli cene. Ovi iz NS su se okrenuli dovođenju lažnih Baćuški i grčkih stoner bandova i imamo te polu Hrvate koji kao spoje neke svirke sa Zagrebom,ali spoje tako što dovedu jeftinu varijantu ovde,tipa Unida,ali ne i Solstafir. Ostali ne znam ni dal rade i to je to.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Kakva tuga od koncertne godine,samo ruska sintisajzer sranja, petorazredni grčki bandovi i tribjut klovnovi. Za bolje i nismo vrv.
-
Koncertne agencije u Srbiji
- Koncertne agencije u Srbiji
Jel Joilo dođe nešto Sha ili?- Koncertne agencije u Srbiji
Baš depresivna tema...- Koncertne agencije u Srbiji
Velika šteta što Biković ne glumi Aciku..- Koncertne agencije u Srbiji
I ona klima u Finskoj je nezdrava skroz...11,5 meseci zima...i najotporniji bi se predali.- Koncertne agencije u Srbiji
Možda se jednostavno ušinuo...a zaboravio da popije diklofen...- Koncertne agencije u Srbiji
- Koncertne agencije u Srbiji
Svaka čast,bukvalno nas niko od ovih bednih imitacija Sisters of mercy nije zaobišao.- Koncertne agencije u Srbiji
Dok se vi ovde zajebavate Seljaci iz Janjine sitija rasprodaju DOB!- Koncertne agencije u Srbiji
Nigde je takođe solidna opcija ...- Koncertne agencije u Srbiji
Da li si član Sns-a?- Koncertne agencije u Srbiji
Mrzi me da se znojim, drugi put.- Koncertne agencije u Srbiji
Makar da su nam došli neki death metal Rusi a ne ovi šalabajzeri... A i ribe su im očajne.- Koncertne agencije u Srbiji
I bilo je dosta terora tih ruskih bezveznih bandova.... Okrećemo se tribjutima.- 2023.08.09-12. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 26
Imate li barem 1 band za koji se svi slažete da je pokidao?:)) - Koncertne agencije u Srbiji