Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mickey mouse

Iskreni članovi

Everything posted by Mickey mouse

  1. Mogao bi koncert da prebaci makar u Epionir...
  2. Mickey mouse replied to chess's topic in Avantgarde Metal
    jbt,opet će promašiti Bgd...zg i lj 25/26.10...
  3. Ona predžena me toliko hipnotisala da sam se samo dolivao pivom...nemam pojma što nisam izašao napolje za vreme tog rituala. Veštica.
  4. Verovatno najbolji koncert koji sam gledao za 400 dinara. Zapravo, sigurno najbolji koncert koji sam gledao u prethodnih nekoliko meseci. Super zvuče uživo, malo jače od sat svirke, meni bilo baš prijatno. Majica sa pečurkama je kupljena. Super mi je Elektropionir, solidan prostor, baš fino ozvučenje. Poseta kitica- klasika, svaka čast tim likovima koji su ovo organizovali za neku debelu minus zaradu.
  5. Po organizatoru- Dojo 21:30, Hexvessel 22:15.
  6. Zavisi kad počne Koliko sam video po nekim izveštajima-Hexvessel na ovoj turneji sviraju max 80 minuta, često i kraće. Ne verujem da ce da počnu pre 22h, pa računaj...
  7. zakasnila si. Samo i ova cena od 600 je realno dž...
  8. Koliko ce sve ovo da traje ili bolje do koliko h?
  9. Kakav se to spektakl najavljuje za maj,khm,khm?
  10. Ako je tako-racunaj da ce biti 25 ljudi max. Znaci,taman.
  11. Uprkos lošem zvuku, tome što ce biti do 10 ljduiVodovodu -nikako ne propustite ovo!!
  12. Rekao sam da ti je tacan komentar; moguce da ce zvuk biti los,ali svejedno Egypt su vrhunski stoner band i ne treba ih propustiti sve i da sviraju u parkiću. I da verovatno ce biti 40 ljudi... iz tog razloga ce Zg gledati i Melvins i Neurosis i Clutch a mi nista. I upravo zbog toga sto ce biti tih 40 ljudi bice u jebenom Kombinatu a ne u nekom boljem prostoru. Ali bas zbog svega toga ti je komentar koji ti se zavrsava sa krajnje bezveze. Meni super, super sto je ovo na neku ludost uletelo da se desi u Bgd. Band ima "rupu" u datumima, na ruti smo, na sreću, ne verujem ni da ce biti neki veliki trosak dovuci ih ovde. Mali rizik, potencijalno jako dobar koncert.
  13. Tacan,ali glup komentar.
  14. Ovo ce ipak da bude!!! Fuck yeah... Koncertna agencija Rock Svirke s ponosom najavljuje koncertnu promociju hvaljenog izdanja od strane muzičke kritike i fanova „When We Are Death“ benda Hexvessel iz Finske koji će u sklopu evropske turneje održati koncert u sredu, 5. aprila u novootvorenom klubu Elektropionir (Cetinjska 15a) sa početkom u 21 čas. http://www.rockomotiva.com/?p=5312 Evo ga i fb... https://www.facebook...70385556582809/
  15. Izgleda 9.5. Egypt u MKC Kombinat...kakav divan dan danas!
  16. Resetor kao najavio Egypt...uf,uf to bi bila bombonica...
  17. E jbg, izgleda nista od toga...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.