Everything posted by Mickey mouse
-
2016.05.09. *Elektropionir, Beograd* Egypt (US)
Sutra pazarim, smešna cena.
-
2016.05.09. *Elektropionir, Beograd* Egypt (US)
Mogao bi koncert da prebaci makar u Epionir...
- SWANS
-
2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Ona predžena me toliko hipnotisala da sam se samo dolivao pivom...nemam pojma što nisam izašao napolje za vreme tog rituala. Veštica.
-
2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Verovatno najbolji koncert koji sam gledao za 400 dinara. Zapravo, sigurno najbolji koncert koji sam gledao u prethodnih nekoliko meseci. Super zvuče uživo, malo jače od sat svirke, meni bilo baš prijatno. Majica sa pečurkama je kupljena. Super mi je Elektropionir, solidan prostor, baš fino ozvučenje. Poseta kitica- klasika, svaka čast tim likovima koji su ovo organizovali za neku debelu minus zaradu.
-
2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Po organizatoru- Dojo 21:30, Hexvessel 22:15.
-
2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Zavisi kad počne Koliko sam video po nekim izveštajima-Hexvessel na ovoj turneji sviraju max 80 minuta, često i kraće. Ne verujem da ce da počnu pre 22h, pa računaj...
-
2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
- 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
zakasnila si. Samo i ova cena od 600 je realno dž...- 2016.03.20. *Klub Elektropionir, Beograd* Otrovna Kristina
- 2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA
- 2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA
- 2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA
- 2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA
- 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
New keepers ne dolaze u Bgd...- 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
u Vulkanu u Sremskoj gigstix...- 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Uzeo kartu... 400 dinara jbt...- 2016.05.09. *Elektropionir, Beograd* Egypt (US)
Ako je tako-racunaj da ce biti 25 ljudi max. Znaci,taman.- 2016.05.09. *Elektropionir, Beograd* Egypt (US)
Uprkos lošem zvuku, tome što ce biti do 10 ljduiVodovodu -nikako ne propustite ovo!!- Koncertne agencije u Srbiji
Rekao sam da ti je tacan komentar; moguce da ce zvuk biti los,ali svejedno Egypt su vrhunski stoner band i ne treba ih propustiti sve i da sviraju u parkiću. I da verovatno ce biti 40 ljudi... iz tog razloga ce Zg gledati i Melvins i Neurosis i Clutch a mi nista. I upravo zbog toga sto ce biti tih 40 ljudi bice u jebenom Kombinatu a ne u nekom boljem prostoru. Ali bas zbog svega toga ti je komentar koji ti se zavrsava sa krajnje bezveze. Meni super, super sto je ovo na neku ludost uletelo da se desi u Bgd. Band ima "rupu" u datumima, na ruti smo, na sreću, ne verujem ni da ce biti neki veliki trosak dovuci ih ovde. Mali rizik, potencijalno jako dobar koncert.- Koncertne agencije u Srbiji
Tacan,ali glup komentar.- 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Ovo ce ipak da bude!!! Fuck yeah... Koncertna agencija Rock Svirke s ponosom najavljuje koncertnu promociju hvaljenog izdanja od strane muzičke kritike i fanova „When We Are Death“ benda Hexvessel iz Finske koji će u sklopu evropske turneje održati koncert u sredu, 5. aprila u novootvorenom klubu Elektropionir (Cetinjska 15a) sa početkom u 21 čas. http://www.rockomotiva.com/?p=5312 Evo ga i fb... https://www.facebook...70385556582809/- Koncertne agencije u Srbiji
Izgleda 9.5. Egypt u MKC Kombinat...kakav divan dan danas!- Koncertne agencije u Srbiji
Resetor kao najavio Egypt...uf,uf to bi bila bombonica...- Koncertne agencije u Srbiji
E jbg, izgleda nista od toga... - 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.