Everything posted by Mickey mouse
-
2014.04.22. *Klub Sioux, Beograd* Whitehorse, Upyr, In From The Cold
azale-svaka ti je na mestu! Bas sam besan sto nisam mogao da odgledam Whitehorse u celosti,a za to je kriva uzasna organizacija. Ok, 98,9% publike ne radi i ima vremena da utorkom uvece izlazi dokle hoce,ali ima nas par koji i radimo. Upyr mi je delovao bolje na albumu, nisu bili bas losi, ali ozvucenje je bilo toliko grozno da je tesko i proceniti kakav je band uzivo. Potpuni promasaj od prostora za svirku u kojoj ti dodje 30-a ljudi. Nemam pojma ko su tipovi koji su radili organizaciju...super je sto su za 200 kinti dovukli ove aussie majstore i hvala im na tome, ali je nepostovanje satnice, izbor prostora i ozvucenje sve to ubilo. Aj makar sam kupio 2 nova Whitehorse vinila- mljac i popricao sa Hyde-om-ura!
-
Koncertne agencije u Srbiji
Evo sad kao najavili Crowbar...
-
Koncertne agencije u Srbiji
znam da je najavljivao i jedne i druge,al posle ne bese vise nikakvih potvrda... sve mislim da nema nista od toga...
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ne znam gde bih postovao,al ajde ovde da pitam.. Resetor najavljivao da ima sanse za 65daysofstatic- na sajtu objavili datume za avgust , Slovacka, Madjarska, Ruminija, al nema nas... mada ima par slobodnih datuma izmedju...ima li nade da nas posete??
-
2014.04.25. *Božidarac, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke, Jastreb
Bio sam tad u KC Gradu i sigurno nije bilo svega 15-ak ljudi, makar ne na pocetku nastupa STS. STS su imali dobru svirku,ali su imali peh da su svirali nakon Stonebride koji su razbucali. Svirati posle takve voznje je bas veliki hendikep... Mada mi je fascinatno da ce se neko dovuci na koncert samo da bi se prozivao sa nekim iz banda... nevera...
-
2014.04.22. *Klub Sioux, Beograd* Whitehorse, Upyr, In From The Cold
Nisam neki ljubitelj,al Whitehorse moram da overim. Par turneja po USA, Evropi, svirke na Roadburn-u, mastering im radi Plotkin, imaju odlicne recenzije i albuma i live nastupa... Ono (malo) sto sam preslusavao zvuci siiiick, meni nekako najvse vuce na Khanate u nekim momentima...Bem li ga, moram cuti ovaj vokal uzivo, po svaku cenu! A sve i da nije tako- 1 ovakav band za 200 dindzi u Bgd=no-brainer. Ko uopste dovodi ove, neki novi agilni promoter ili...?
-
2014.04.22. *Klub Sioux, Beograd* Whitehorse, Upyr, In From The Cold
- 2014.04.25. *Božidarac, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke, Jastreb
Karte su u pretprodaji @ FELIX Shop, TC Sremska po ceni od 350 dinara. Na ulazu na koncert 500 dinara. Oni koji nisu iz Beograda a dolaze na koncert i žele da kupe karte po pretprodajnoj ceni neka se prijave na mail [email protected] i rezervišu svoje ulaznice!- 2014.04.10. *Božidarac, Beograd* God Is An Astronaut, Ana Never
@Lou Nista ti prijatelju nisi shvatio, al ko da je i bitno. Naravno da sam mislio da se nadam da ce koncerti poput GIAA "pomoci" Resetoru da dovede i neke bandove na kojima ce "gubiti pare", ali koji su daleko zanimljiviji od GIAA. Ne smeta mi naravno"strogo postovanje satnice" u smislu da ce koncert poceti u 22h, vec u smislu da band doslovno postuje svoju set listu gde god da svira; bez obzira koliko snazna bila reakcija publike i koliko se band istom odusevio, na bis ce svirati isto ono sto su svirali i tri dana ranije pred 50 mrtvih fanova...Ako si vec toliko odusevljen reakcijom publike-dozvoli sebi ludilo da odsviras i nesto sto ne stoji u set listi...Recimo, kao RC pre par meseci, cini mi se da su samo u Bg odsvirali pesmu vise nego na svim ostalim koncertima... Mada, bem li ga- smesna mi je bila reakcija publike sinoc nakon bisa-prvo krece dozivanje banda, posle par sekundi sa razglasa krece Pantera i u trenutku svi krecu da se vesele uz "Walk"... GIAA zaboravljen u sekundi...- 2014.04.10. *Božidarac, Beograd* God Is An Astronaut, Ana Never
Dobro je bilo, band odličan, ozvučenje vise nego pristojno. Publika sjajno reagovala, puna sala, ali ne i krcata- taman kako treba... GIAA su puno bolji band na koncertima, nego na plocama; albumi su im realno sve losiji, ali ova svirka im je bila bolja od one pre dve godine... Deluje da su momci bas uzivali ovde, ne deluje izvestaceno ta njihova (super pozitivna) reakcija beogradskom publikom, jer je interakcija onih gore i onih dole bila stvarno dobra. Ono sto meni malo smeta je ta strogo postovana satnica, strogo postovana set lista...U neku ruku je to mozda i dobro, al bi bilo dobro videti neki band da je "poludeo" i odsvirao makar jednu pesmu vise na bis. Ovako sve ipak pomalo deluje isprogramirano. Bilo mercha, ne uzeh nista, albume imam, majce preskupe... Resetor ponovo uradio dobar posao, mada je ovo bila "sigurica"; opet ako ce ovo pomoci da se dovedu neki malo opskurniji a interesantniji bandovi-podrzavam...- 2014.04.25. *Božidarac, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke, Jastreb
Super! Valjda STS donose i merch sa sobom...- 2014.04.10. *Božidarac, Beograd* God Is An Astronaut, Ana Never
- 2014.07.01. *Klub Fest, Beograd* Black Tusk (USA), Tidal Yield, In From The Cold
Prodavace se karte za Black tusk i na koncertu God is an astronaut...- 2014.07.01. *Klub Fest, Beograd* Black Tusk (USA), Tidal Yield, In From The Cold
600 dindzi karta u pretprodaji!! 7.aprila pocinje prodaja @Fest i @Felix...- 2014.07.01. *Klub Fest, Beograd* Black Tusk (USA), Tidal Yield, In From The Cold
- 2014.04.25. *Božidarac, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke, Jastreb
Ušobolja od 5 dana u najavi.- 2014.07.01. *Klub Fest, Beograd* Black Tusk (USA), Tidal Yield, In From The Cold
Pa 'de bas 01.07. tad cu se brckam... Resetor je sjajan, najavili i Chelsea wolfe, po ovom njenom rasporedu to bi trebalo dabude negde u avgustu...- 2014.02.20. *Klub Fest, Beograd* Stonebride, Wolfram, Velar, Dot The Eye
uffff!! Stonebride kidaju, jedan od najboljih Euro stoner band-ova. Kad bi ih onaj majstor sa Small stone uzeo pod svoje ( kad vec uzima pun kurac nekih kilavih band-ova) ihhh... Inace, valjda necemo opet cekati 2 godine do sledeceg nastupa E da kad smo vec kod hrvatskih bandova-Seven that spells+Jastreb+domaci Temple of the smoke 25.4. u Bozidarcu...- 2014.02.20. *Klub Fest, Beograd* Stonebride, Wolfram, Velar, Dot The Eye
- Neurosis
Naravno, Bg se preskace ponovo.- Today Is The Day
Tja, vise bih voleo da lies somewhere between Willpower i s/t, al ajde...- 2013.11.27. *Klub Fest, Beograd* The Ocean, Tides From Nebula, Abraham - OTKAZANO
- 2013.11.27. *Klub Fest, Beograd* The Ocean, Tides From Nebula, Abraham - OTKAZANO
- 2013.11.15. *Klub Fest, Beograd* Russian Circles (US)
VAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! jeboejebotejebote- 2013.11.27. *Klub Fest, Beograd* The Ocean, Tides From Nebula, Abraham - OTKAZANO
- 2014.04.25. *Božidarac, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke, Jastreb