Everything posted by Mickey mouse
-
2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸
Sviraju na Beer Festu pod imenom Bijelo dugme?
-
Koncertne agencije u Srbiji
Mats Gustafsson, jedna od najvažnijih figura skandinavskog i evropskog džeza, sa svojim triom Fire! nastupiće u Beogradu u četvrtak, 13. novembra u klubu Karmakoma. Pored Matsa (saksofon, elektronika) u bendu su još i Johan Berthling (bas) i Andreas Werliin (bubnjevi). Fire! postoje više od 15 godina i neguju posebnu viziju improvizovane muzike u kojoj su na umešan način sjedinjeni free jazz i slowcore, elektronika i psihodelični rok. Prošlogodišnji album “Testament” snimljen je u Electrical Audio studiju u Čikagu (studio Stiva Albinija). Sve uživo na analognu traku kako je maestro Albini zapovedao, a taj je zvuk najbliži onom koji Fire! proizvode tokom živih nastupa. Ulaznice su u pretprodaji po promotivnoj ceni od 1800 din do 30. septembra: Tickets, Pub Brod i Čumić Chillton. Od 1. oktobra 2500 i na dan koncerta 3000 din.
-
2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸
"Organizatori su najavili i prateći sadržaj u vidu merch štandova, te štandova sa custom made garderobom i nakitom, tattoo i piercing majstore, igre i takmičenja, te pristupačne cene hrane i pića uz napomenu da će voda biti besplatna." Nadamo se da je organizator obezbedio cisterne sa pijaćom vodom budući da... "Prema podacima Instituta za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“, Izveštaj o zdravstvenoj ispravnosti vode za piće javnih vodovoda i vodnih objekata u Republici Srbiji kvalitet pijaće vode na području opštine Srbobran je nezadovoljavajući sa aspekta fizičko-hemijske ispravnosti, tačnije 100% uzoraka je bilo fizičko-hemijski neispravno." :)
-
2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸
A neki su sumnjali u organizatora...
-
Koncertne agencije u Srbiji
Nemam pojma,ne znam ni ko ih dovodi,trebalo bi da je u onoj rupčagi Underu:(
-
Koncertne agencije u Srbiji
2500 karta za ovo iznad.
-
Koncertne agencije u Srbiji
- 2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸
Novi hedlajner?- 2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸
Jel makar obezbeđenje potvrdilo dolazak...- Koncertne agencije u Srbiji
Of the Wand & the Moon 14.10.u Bgd...ako nekog interesuje neofolk i sl.- 2025.08.12. *KC Grad, Beograd* Pyrrhon (US) Replicant (US)
Kapiram da ih to ne interesuje,vrv će ceo taj Grad rušiti u nekom trenutku.- 2025.08.12. *KC Grad, Beograd* Pyrrhon (US) Replicant (US)
Bukvalno to. Svi momci u bandovima deluju kao super ljudi plus baš dobri muzičari. Meni je tu čak Replicant veće iznenađenje u nekom smislu, msm albumi su im super al uživo to još zvuči bolje i imaju prilično jak scenski nastup a opet kažem stvarno dobri muzičari. Pyrrhon je mašinerija, teško mi je i da se prisetim nekog inovativnijeg banda u ovom pravcu ali i uživo to sabija. DiLella, gitarista, je čudesan, ali i ostali članovi su na max. Ma sve super. I da, bukvalno se osećalo da je svako ko je došao na koncert tu sa razlogom, kao da su mi svirali u dnevnoj sobi sa najboljim drugarima, taj osećaj. Jeste da je organizator vrv u dubiozi zbog posete, ali bilo vrhunski doživljaj. Merch bogat, cene više nego razumne. Grad uprkos stubovima, koje sve manje jebem da primećujem:) opet postigao vrhunski zvuk (Nino utego?). Ne znam samo što zaključavaju vrata prema bašti, tako je bilo i za Meth., hteo sam da umrem od vrućine tad...- 2025.08.12. *KC Grad, Beograd* Pyrrhon (US) Replicant (US)
E da. Gde se sinoć dedoše svi ti Rusi i horde sa Umirućeg fetusa!? Jes da je avgust i da je gomila ljudi vrv van grada, al baš skromna poseta...prosto mi je neverovatno da Meth. desetak dana ranije uspe da skupi skoro duplo više ljudi nego ovaj paket od sinoć...- 2025.08.12. *KC Grad, Beograd* Pyrrhon (US) Replicant (US)
Želeo sam da se ovo veče nikad ne završi...:(- 2025.08.12. *KC Grad, Beograd* Pyrrhon (US) Replicant (US)
Lepa karta. Mislim da nose shirt sa ovim/sličnim motivom...cant wait!- 2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸
A lepo je pričao čovek,a neki ga napljuvaše ovde...:)- 2025.08.04. *Bašta KST-a, Beograd* Dying Fetus, Rivers Of Nihil
Nou brt,publika umirućeg fetusa svakako nije.- 2025.08.04. *Bašta KST-a, Beograd* Dying Fetus, Rivers Of Nihil
Ova Fuck the baby maja je suvo zlato...obučeš je,izađeš na ulicu i momentalno te proslede na proučavanje u Gornju Toponicu:))- Koncertne agencije u Srbiji
Sad nešto gledam...od 18-26.10 imamo u gradu Esoteric,God Is an astronaut,Sunn o))),Naxatras i Artificial brain😀- 2025.08.04. *Bašta KST-a, Beograd* Dying Fetus, Rivers Of Nihil
Jbg,realno bolje da ste pare preusmerili na Pyrrhon sledeće nedelje😉 Bilo koji od ovih mlađih bandovi u prime-u što dolaze da nam sviraju za 50-100 ljudi mi je hiljadu puta interesantniji od ovih fetus,obscura i sl.dinosaurusa koji rutinski odrađuju još jednu turneju za ubiranje para na račun,uglavnom,stare slave.S tim u vezi,nema šta da se žalite na tezgicu i skup merch.- Koncertne agencije u Srbiji
Artificial brain+Sufferring hour 26.10. Fest.- 2025.08.02. *KC Grad, Beograd* Meth. 🇺🇸, Casillas 🇷🇸
Pa kaže i meth. bubnjar sigurno u top 3 njihovih nastupa ikada. Meni ovo sigurno nešto najiskrenije što sam gledao unazad xy godina,momci su bukvalno iscedili i poslednju kap...svega...na nastupu.Uostalom ona slika pevača Seb-a,koji mrtvosan sedi ispred KC grad posle nastupa sve govori.0% pozeraja,100% energije. Jednostavno,koncert koji mi je vratio veru u žive nastupe,posle gomile određivanja,koncerata od 45'minuta,sviranja kurcu i ostalih stvari koje se maltene redovno dešavaju. Stigao sam bkv sekund pre početka,nisam ni obraćao previše pažnje ko je tu,već su me meth. usisali. Čini mi se da je bilo baš dosta ljudi,def više nego što sam očekivao.- 2025.08.02. *KC Grad, Beograd* Meth. 🇺🇸, Casillas 🇷🇸
J E B O T E !!!- 2025.07.29. *Fabrika, Novi Sad* Oranssi Pazuzu
U pravu je Haos,bilo bi top da smo svi bili udrogirani:) ovako,sa 1 pivom i par kiselih voda to nije to. Ma,odlično je bilo,mada na momente ume da bude zamorno.A opet na momente bude najbolji band ikad. Ta Fabrika bi bila super prostor da ima ventilaciju Ne kapiram da sve središ top,a da "zaboraviš" ventilaciju.Zvuk je bio odličan,wc super,ima parking ispred,ne'amo ovako nešto u Bgd. Šankerica vrh,dodajem jednu zvezdicu na ocenu koncerta zbog kike. Merch odličan,ali preskup i to bezobrazno. Poseta solidna,ne znam ni sam koliko sam očekivao,ali je bilo solidno. U povratku sam kao debil pustio navigaciji da me vodi pa sam po najgoroj kiši ikad putovao "najbržim putem" preko Karlovaca,Beške i ostalih vrh lokacija.Džizs.- 2025.07.29. *Fabrika, Novi Sad* Oranssi Pazuzu
Jel ima parking u blizini/ispred? - 2025.08.29-30. *Srbobran, Srbija* Hellhammer Festival 2 🇷🇸