Everything posted by Mickey mouse
-
2025.05.11. *Dorćol Platz, Beograd* 1349, The Ruins of Beverast, Vitriol, Sarcator
Jbg,em si lažljivi prdež,em si glup ko kurac. Sportski pozdrav.
-
2025.05.11. *Dorćol Platz, Beograd* 1349, The Ruins of Beverast, Vitriol, Sarcator
Izvoli mi se onda napušiti kurca. Pa nastavi sa analizom kvazi elitizma.
-
2025.05.11. *Dorćol Platz, Beograd* 1349, The Ruins of Beverast, Vitriol, Sarcator
Jel može primer (svakog drugog) posta u kome si pronašao kvazi elitizam?
-
2025.05.11. *Dorćol Platz, Beograd* 1349, The Ruins of Beverast, Vitriol, Sarcator
Da.
-
2025.05.11. *Dorćol Platz, Beograd* 1349, The Ruins of Beverast, Vitriol, Sarcator
Kako mi idu na penis ovakvi postovi... Čekaj,dal svi moraju da znaju za TROB? Ko da su Bitlsi,pa sad svi mora da znaju za njih.Svašta. U nečijim glavama su TROB ultra mega super popularan band za koji svi moraju znati,u realnosti to je band koji svira kao support pred 200 ljudi u nekom usranom klubu u Srbiji.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Moćni Hengtajm ejdžensi...
-
Koncertne agencije u Srbiji
Kakve prevare se ovde dovode,Black flag bez Henrija,Sex Pistols bez...bilo koga, DK bez Biafre...Brena bez Slatkog greha....
-
Koncertne agencije u Srbiji
12.6. KC Grad
-
2025.05.11. *Dorćol Platz, Beograd* 1349, The Ruins of Beverast, Vitriol, Sarcator
Vitriol super band isto,skroz ok paket(minus ovi bzvz Šveđani).
-
Koncertne agencije u Srbiji
Konačno,dosta je bilo ruskog zuluma!
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ninobog!
-
2025.01.28. *Anti Shop Elektropionir, Beograd* Caspar Brötzmann Massaker
Ne'am pojma, više sam gledao u Točilicu nego u točilicu, ako me razumeš. Svejedno, uvek im je sranje pivo, sve je to iz istog bureta samo lepe druge etikete. U stvari, možda je bilo neko flaširano, onaj Kabinet ili Salto, proveriću sledeći put na Covenu.
-
2025.01.28. *Anti Shop Elektropionir, Beograd* Caspar Brötzmann Massaker
I beše masak(e)r. Oduvalo me kao Necks pre neki mesec ili kao Wrekmeister harmonies koje je onomad Nino dovodio u istu rupčagu. Očigledno iz istog univerzuma u kome su i Swans, Einsturzende Neubaten ili rani Sonic youth. I noise i punk i metal i industrial i jazz. Scary but beautiful, otprilike. Poseta tragična. Plafon 50 ljudi ako i toliko. Rusa 2, u jakni, šorcu i sa kišobranom, ne možeš ih promašiti. jbg. Delboju nije bilo do života, vrv se neće skoro usuditi da organizuje ovako nešto. E zvuk je bio skoro pa savršen.Nit je bilo nepodnošljivo glasno, nit je zvečalo, drndalo, brujalo, taman. Baš iznenađenje. Pijonir izgleda tragičnije nego poslednji put kad sam bio... makar da ulože par stotina evra u krečenje ili something like that. Točeno pivo je sada Laško, al je isti bućkuriš kao i ranije. Ono što je standard je što uvek imaju nove i vrh klinke u šanku. Bravo.😃
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ne'am,uzajmiću od Delboja,valjda će imati koji višak.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Biće masak(e)r včrs u Pijonircu.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Msm, svakako ne bih išao,a pride isti dan je Veštica u Epioniru, al ako je ovo nagoveštaj povratka Ninoslava onda je to čista radost.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Najlepša vest za danas- živ je Resetor!!!😃
-
Koncertne agencije u Srbiji
Otišle early bird karte. Inače, nije im info sa eventa oko cene karata tačan-1500 su bile early bird, 2000 je pretprodaja.
-
2025.01.28. *Anti Shop Elektropionir, Beograd* Caspar Brötzmann Massaker
Satnica: Vrata 20:00 Buka 20:30😃
- 2025.01.24.-25. *Teatar 78, Beograd* Bohren & der Club of Gore
-
2025.01.24.-25. *Teatar 78, Beograd* Bohren & der Club of Gore
Band svakako ima svirku u subotu,ne plaćaju im avion i za petak i za subotu. Karte su mi toliko puta propale za koncerte na koje nisam iz raznih razloga mogao da odem,tako da bi mi bilo sasvim ok da su rekli da otkazuju koncert.Al što njima nikako naravno ne pada na pamet... A svakako je mogao da se odradi 1 truli kompromis i da koncert počne after midnight makar... Btw,šta da je koncert trebalo danas da se održi npr. na dan žalosti? Mene svakako najviše iznervirao taj pristup ne pada nam na pamet da otkazujemo koncert i snađite se za prevoz,kasniji ulaz se neće tolerisati i slične gluposti... Ma vidi, Aj da ne serem više,ionako sam ovih dana baš k'o na iglama,al nemoj ni neko da na bilo koji način opravdava ovo sranje...
- 2025.01.24.-25. *Teatar 78, Beograd* Bohren & der Club of Gore
- 2025.01.24.-25. *Teatar 78, Beograd* Bohren & der Club of Gore
- 2025.01.24.-25. *Teatar 78, Beograd* Bohren & der Club of Gore
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ekselent njuz. Nije d'imamo izbora, al prilično grozan izbor prostora...