Everything posted by oʞɾoƃ
-
Odeća
- Koncertne agencije u Srbiji
Pa uglavnom je u Srbiji 90% fanova takvo, ali to su i jedini ljudi koji bi došli na koncert.- Dark Funeral
Bar nije izbacio X-ti isti album zaredom, a ovo miriše upravo na to. Preslušao sam ove preview-ove, ako ima 2-3 interesantna rifa na albumu, ostalo... Aj videćemo kad procuri.- Dark Tranquillity
- Dark Funeral
Ja i nemam neka očekivanja od ovog albuma, možda i zato što upravo znam tačno šta da očekujem...- last.fm
- Koncertne agencije u Srbiji
In Flames je gledalo možda sve zajedno 700 ljudi, Amon Amarth manje od 400. Nevermore sigurno nije ovde popularniji od Amon Amartha.- Koncertne agencije u Srbiji
Da, Nevermore se totalno isplati u Srbiji. Već vidim kako ih gleda 250 ljudi.- 2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
To + ko zna koliko je ostalo kod drugih distributera...- 2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk
Ma naravno, vidiš da maštamo- 2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Ima za fan pit još bar 1000 karata.- 2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk
Pazi, to je ukupno potencijalnih 2000 ljudi. Neka dođe pola od toga, biće najposećeniji koncert u SKC-u u poslednje dve godine. I meni zvuči nerealno, ali opet, na fejsu je oduvek bilo mnogo manje ljudi nego što bude na koncertu, ovo je fenomen svoje vrste.- 2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk
http://www.facebook.com/event.php?eid=299163385186&index=1 Stvarno, nije zajebancija. Nadam se da je otvorena opcija prebacivanja u veliku salu.- 2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk
Najjači su mi ovi Gorani što uvek idu da gledaju predgrupe- Rotting Christ
Sasvim moguće da jeste. Šteta što je gej.- Rotting Christ
- Dark Tranquillity
Ovakav koncert Srbija može samo da sanja.- 2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Slažem se, meni Reise, Reise takođe nema loše pesme...- 2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Preteraše ga sa novim albumom baš baš.- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Slušaš li ti neku stranu muziku uopšte?- Rotting Christ
Sećam se da je išlo Enuma Elish, pa The Sign Of Prime Creation, pa Keravnos Kivernitos, sve jedna za drugom. A ja mladi neiskusni headbanger razvalih vrat, nisam mogao tri dana pravo da držim glavu.- Koji ste poslednji original CD nabavili?
Xasthur - Xasthur- Death / Grind - noviteti
To treba na preporuke staviti, ne ovde.- Rotting Christ
To mi bio prvi koncert Ko ono beše svirao sa njima, Mass Infection i Suicidal Angels?- Profanum
Od Emperora samo Anthems, ovo ostalo đene-đene. - Koncertne agencije u Srbiji