Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da malo razmrdam kosti, poceh igrati na b-netu. lepo mi ide. ono random 31 pobeda 34 izgubljene, samo 4 vs 4. E da posalo sam jedno mlado hrvatko celjade na ovaj sajt budite dobri prema njemu. Inace sada se igra samo DotA, mnogo dobra mapica.

napokon neko dotu da pegla...

 

ja je razvaljujem!

 

DOTA MASTER! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naavno da vis nemam, zatvorili mi jebeni caffe u kome sam igrao, hajde da se nadjemo jdnom u nekoj igaoni i da opalimo po koju dotu.

a jel igrate vi na pvpgn serveru?

 

to je eurobattlenet...

 

ja tu igram... stalno.. ne treba ti original, ne treba ti nista, samo par patcheva i crackova i to je to...

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zajebi te fuš servere.... pravi battle net je mogo bolji.

Prvo i najvažnije lag je mnogo manji.

 

A možete da uzmete original za 2000 i nešto ... Battle Chest ( i ROC i TFT u jednom pakovanju ) i onda uživate. To sam ja pazario još davno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zajebi te fuš servere.... pravi battle net je mogo bolji.

Prvo i najvažnije lag je mnogo manji.

 

A možete da uzmete original za 2000 i nešto ... Battle Chest ( i ROC i TFT u jednom pakovanju ) i onda uživate. To sam ja pazario još davno.

icon_cry.gif

 

uf.....

 

ma na fush serverima se uci! icon_da.gif

a lag je manji jer nema hosta (igrac nije host) vec bnet server... icon_rockdevil.gif

 

ma sada kada stigne ADSL, tj. vec danas (idem po modem i kurceve), onda cu da razmislim o kupovini pravog... do tada PvPGn icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry to burst your bubble guys, but Warcraft III sucks icon_smile.gif ...you've been playing it for how many years now? icon_smile.gif ...you are starting to act like those Counter Strike freaks...and that's just plain retarded icon_smile.gif ...there are sooo much better games right now icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...