Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

pa reche chowek da je sa 'demije icon_smile.gif za 10 godina... imam ja onaj 15 godina 3K (ko li mi ga je dao... ? biggrin.gif) i par "spotova" (nisu celi, kamerom sniman TV... nije neshto... ali je neshto) i jedino sto je bash bash dobro - SUN uziFo... dobra slika, dobar zvuk

 

btw. hocu ja josh spotowa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa reche chowek da je sa 'demije icon_smile.gif za 10 godina... imam ja onaj 15 godina 3K (ko li mi ga je dao... ? biggrin.gif) i par "spotova" (nisu celi, kamerom sniman TV... nije neshto... ali je neshto) i jedino sto je bash bash dobro - SUN uziFo... dobra slika, dobar zvuk

 

btw. hocu ja josh spotowa!

Ma pusti Avro icon_smile.gif prolupala sam...viddys sta zanesenost pogresnom osobom cini od coveka...to je naravoucenije za sve mladje narastaje-okanite se nalozenih tipova! icon_da.gif ja mogu vrlo lako da nabavim spotove,sto i planiram da ucinim...tako da ono...cim ih nabavim racunaj da ih i ti imas (kao i 3K 'cert biggrin.gif )!

A sada kada sam skontala o kom je EB 'certu rec saljem ovom Kashmiru sliku pa makar mi to bilo poslednje u zivotu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, zvuk je makar do jaja. Snimao sam iz publike pa mi se nije dalo da snimim dobro od sutke. no.gif

djole ajde meni daj taj snimak, majke ti! bas bih voleo to da vidim! ajde kad mi on to da, onda svi od mene to da trazite, jasno?! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma znam ja to,ali ponekad je jako tesko iskulirati ljude koji se bezrazlozno izivljavaju...iako znam da su takvi kakvi su nisam mogla da precutim njihov vandalizam (psovanje i prozivanje pevaca SoSabi-ja,paljenje rasta zastave nekog lika koji je bio tu...). no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...