Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

eyesburn su bili metal - neka vrsta crossovera... sada su poprimili mnogo vise reagge uticaja, sad su neka mjesavina crossover/reagge-a...

sasvim su dobri, svidjaju mi se, mada se ne isticu pretjerano nekom orginalnoscu... ono sto rade je kombinacija vise muzickih pravaca koja ispadne dobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

HM... Zapocela.

Ne bih se usudila da to stavim recimo pod "domacu scenu" ili pod neku vrstu metala (nadam se da nisi mislio na ovo poslednje, jer ovo za mene nije metal).

Ovde mi se ucinilo prikladno.

 

My soul was always under

burning all this time:

sometimes I fall

sometimes I crawl

empty deep inside

smorrior

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su mi oduvek bili gotivni, jedna nedeefinisana mesavina pravaca koja stvarno urodi plodom.

Ali sad mi je nekako bez veze kad se stalno vrte po TVu , narocito po free b-92 koji mrzim iz dna duse ( malo manje nego pink), i kad je i moja baba cula za njih.

No, priznajem da ih obozavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E izvini nisam znala!

B 92 je medijski unakazio jedan od mojih omiljenih bendova (sada cete me napljuvati) Darkwood Dub, napravili su im neverovatnu antireklamu. A i citav njihov "urbani "fazon me izludjuje. Suvise su mi isfolirani, idu nekim tokom koji mi se nikako ne dopada, ono ako oni nesto prezentuju kao cool, sutra vidis pola grada u tom fazonu, a sve sami pozeri koji veze sa mozgom nemaju. Isto i za Eyesburn, sada i moja baba slusa Foolcontrol. Uostalom ja sam oduvek bila u "ja slusam Index" taboru, narocito posto sam se pokacila sa Bozom Podunavcem na musko-sovinistickoj osnovi. Ima jos mnogo razloga da ne gotivim b92, ali mrzi me da sad pisem, gledam film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao Smorock:

E izvini nisam znala!

B 92 je medijski unakazio jedan od mojih omiljenih bendova (sada cete me napljuvati) Darkwood Dub, napravili su im neverovatnu antireklamu. A i citav njihov "urbani "fazon me izludjuje. Suvise su mi isfolirani, idu nekim tokom koji mi se nikako ne dopada, ono ako oni nesto prezentuju kao cool, sutra vidis pola grada u tom fazonu, a sve sami pozeri koji veze sa mozgom nemaju. Isto i za Eyesburn, sada i moja baba slusa Foolcontrol. Uostalom ja sam oduvek bila u "ja slusam Index" taboru, narocito posto sam se pokacila sa Bozom Podunavcem na musko-sovinistickoj osnovi. Ima jos mnogo razloga da ne gotivim b92, ali mrzi me da sad pisem, gledam film.

 

To za Darkwood Dub ne znam o cemu se radi ali me cudi da im prave Anti-Reklamu s obzirom da su Darkwood izbacili album sa etiketom B-92...

 

A sto se tice tog njihovog "urbanog" fazona... pa pazi to je tipicni Beogradski fazon tako da nema tu sta da ti se svidi ili ne ako zivis u Beogradu i ako se osecas kao deo njega onda ne bi trebalo da ti smeta taj isfolirani fazon koji hara vec dug niz godina!

 

Super ti je baba icon_smile.gificon_biggrin.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Iskreno,vise mi se svidjao njihov bivsi metal fazon-pogotovo pesme poput Smorrior,Stark Blind,You Grace,a i Marley-ev Exoddus je stvarno odlican.........

licno mi smeta sto su promenili fazon,jer su mi pre zvucali bas cool a sad me malo smaraju-mislim da su bili bolji dok su bili malo vise u undergroundu...sa Fool Controla jedine pesme koje po meni zavredjuju paznju su Fool Control,Sun i War Control...............nego izdali su ovaj novi album Gabau!...........zanima me jel ga je neko slusao....pretpostavljam da su sad potpuno otisli na reggae jer sam video omot...sve u nekom Rasta fazonu.........a inace ih je moja ortakinja upoznala na nekoj svirci pre nekih dve i po godine i oni za sebe kazu da su reggae-metal,sto je i logicno..... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bas u oktobru pravio intervju sa njima kad su dosli svirati u Banjaluku, kojot je totale u reggae fazonu i jos se sa njim poceo jos vise nabijati... ranije su bili metal/reggae, drugi album je reggae sa malo metala, a treci album, mogu misliti bice skoro cisti reggae

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eyesburn,a?..pa mogu reci da mi se svidjaju, tj. bila sam na svim njihovim svirkama, na EXIT sam isla samo zbog njih, ali nekeko im je svaki sledeci album sve losiji, mozda ne losiji ali definitivno slabiji, volim njihove pesme sa dog life-a,a fool control mi se smucila ince po meni je sun mnogo bolja, ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se mnogo svidjaju. Bio sam na par svirki i stvarno fenomenalno zvuce uzivo. Po meni oni su jedan od najperspektivnijih domacih bendova. Spotovi su im zakon smile.gif. Okupe se odu u obliznju sumu i snime strava spot koji sve ukupno kosta koliko ih izadje benzin do tog mesta smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...