Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

pa vidis ukusi su razliciti ali je cinjenica da eesburn ne bi bio eyesburn ni imao publiku da nisu kombinovali HC(ili vec sta) sa reggae-om.

Vrlo je vjerovatno da eyesburn ne bi uspjeo kao cisti HC ili kao cisti rege ( za freedomised mnogo ljudi nije culo kao ni za gabau )

Gabau je za mene dosao kao jedno veliko razocarenje.... fool contorol album mi je bio potaman, dog life takodje ali gabau nema sanse.... nema tu vise HC rege vec ce do sledeceg albuma biti sam reggae

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ovako Eyesburn je na Exit-u przio maximalno i pored njih mislim da je samo na keltima masa toliko skakala ( ne racunajuci tehno freaks koji su bili u speedu od 00-24) i od cistih rege stvari svirali su jako malo, ali su zato svirali i 3 nove pesme koje su super, opet nesto brze, mesavina hc-a i rege-a i jednu cistu rege tako da ce na ovom novom albumu imati jos nesto brze da se probere

Share this post


Link to post
Share on other sites

odsvirali su ochajno kao shto i uvek sviraju van svojih koncerata.

kojot je opet bio na ko zna chemu... nije znao de je... strashno...

doduse atmosfera je bila do jaja... ipak je to exit biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

ali pochinju opako da smaraju... (na svirkama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eyesburn? e ovako: ja nisam neki poznavalac muzickih pravaca da bih mogao reci ili diskutovati o tome koja je eyesburn vrsta muzike ali ih obozavam slusati jer mi pashe ta vrsta muzike. Eyesburn sam poceo slusati neke 98-99-e kad se na tv-u vrtio spot "exodus" -koji je bio u sklopu neke beogradske muzicke emisije ( Inace zivim u Banjaluci a ovde je vrlo tesko nabaviti albume kao sto je freedomised)

Freedomised nisam slusao ali ako je jos jaci od dog life-a sigurno ce mi se svideti smile.gif

Licno smatram da su "munje" upropastile eyesburn u ocima fanova... nakon tog filma svaki debil iz mog razreda je trazio da mu posudim "onaj album sa pjesmom sa munja" propast!!! Inace sam album fool control je za moj ukus odlican ali trebalo je i tu smanjiti uticaj reggae-a

album gabau! ja licno smatram jednim obicnim sranjem iz cistog razloga sto je raja slusala eyesburn bas zbog specificnog zvuka rege-HC-a(ili cega vec)

gabau smatram najvecim promasajem u njihovoj dosadasnjoj karijeri, a ukoliko i sledeci album bude u rege fazonu onda su propali skroz...

koncerti eyesburn-a su po meni vrlo dobri jer na sva 3 na kojima sam bio bilo je i vise nego odlicno ( prvi je bio 99-e u banjaluci zajedno sa straight jackin-om)

kojot i gudra? ja sam straight pa mi se nikako ne svidja to sto sam cuo ali sta cete covjek je sam izabrao valjda ce se opametiti pre nego sto bude kasno...

eto toliko od mene za danas tongue.gif

 

Ne brinise za gudru , vidi samo Jagera ... Lik je vec 35 godina na koxu i nije mu nista :mrgreen:

 

A zar nije bese sad izasao najnoviji album Eyesburna ? Neki posle Gabaua ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma masa je skakala uz sve zivo.... cak me je nervirala hrpa klinaca koji kao ulecu u sutke, a u principu samo stoje po strani i nabadaju (uglavnom laktovima i kolenima) kada im neko fino naleti.... na hladnom pivu su me najvise iznervirali.... hitna pomoc je pokupila nekog klinca posle 2-3 pesme.... ali ipak ovo nije tema o exitu, sutkama i klincima vec o eyesburnu.... nemam pojma... smorili su opet.... kojot je bio toliko otkinut da nije znao da sklopi 2 recenice kako treba.... i u zadnje vreme je poceo mnogo da kenja i smara sa politikom, tj. kako panduri ovo-ono... da li je imao skoro nekog loseg iskustva sa "organima" ili kapira da im popularnost pada pa zeli "skandaloznim" izjavama da privuce paznju i popali masu, ne znam.... u sustini ako puknu i sa ovim albumom, mislim da su pukli skroz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma masa je skakala uz sve zivo.... cak me je nervirala hrpa klinaca koji kao ulecu u sutke, a u principu samo stoje po strani i nabadaju (uglavnom laktovima i kolenima) kada im neko fino naleti.... na hladnom pivu su me najvise iznervirali.... hitna pomoc je pokupila nekog klinca posle 2-3 pesme.... ali ipak ovo nije tema o exitu, sutkama i klincima vec o eyesburnu.... nemam pojma... smorili su opet.... kojot je bio toliko otkinut da nije znao da sklopi 2 recenice kako treba.... i u zadnje vreme je poceo mnogo da kenja i smara sa politikom, tj. kako panduri ovo-ono... da li je imao skoro nekog loseg iskustva sa \"organima\" ili kapira da im popularnost pada pa zeli \"skandaloznim\" izjavama da privuce paznju i popali masu, ne znam.... u sustini ako puknu i sa ovim albumom, mislim da su pukli skroz....

 

E,to je tacno!Bas su na koncertu na Trgu(proslava rodjendana 202) poceli da seru u fazonu:"Nova kola za policiju,a gde su pare za Tirsovu?"Propast!Na kraju ce u prvim redovima(mislim na koncerte) ostati samo pi_ke koje vriste:"NEMANJA,YO YO YO!!!"(sta god to trebalo da znaci)Cisto da ne dodje do zabune,ja smatram da oni stvaraju odlicnu muziku,i dobro je sto na svakom albumu menjaju pravac(volim reggae,jebiga.....),al' ne moraju da se gube od varenja i prozivaju pandure..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

slazem se sa vama apsolutno ljudi, kojota sam do jaja gotivio jos dok je svirao bas u sansajnu, bio mi je do jaja lik, a ona se proslavio... sad me izuzetno smara (na svirkama) upravo zbog vec navedenih stvari...

...kad slava udari u glavu... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ranije sam ih bas gotivila,.. sada? Pa ne znam,.. ne toliko koliko ranije,...ali Kojot stvarno na exitu nije mogao (sto rece DJAVO_LAK, ko zna na cemu je bio) nista pametno da kaze,... nisam bila ali prica mi sestra: ,, Coca Cola rock stage,.. ali mi ne volimo da pijemo coca colu,....coca cola rock stage...'' i takva sranja,....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ovako Eyesburn je na Exit-u przio maximalno i pored njih mislim da je samo na keltima masa toliko skakala

Kh kh, zaboravio si Idijote :twisted:.

da, njih sam zaboravila posto sam pola propustila

a zaboravili ste i hladno pivo... pa hitna pomoc je intervenisala....

a eyesburnov novi materijal... pa i ja sam cuo da je mnogo jaci... a da li neko zna kada cemo moci da ga kupimo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ovako Eyesburn je na Exit-u przio maximalno i pored njih mislim da je samo na keltima masa toliko skakala

Kh kh, zaboravio si Idijote :twisted:.

hahahah mmmmmmm da Eyesburn przio na exitu :? :?

ja sam cuo zadnjih 3,4 pesme (kasnio sam) i pretvorili su u JEBENI REGGAE, OVERDRIVE je kao i uvek PRZIO, a ljudi se sutirali mada su bili cudni niko nije hteo da nosi, ko budala sam stajao na onoj ogradi dok me likovi gledaju (u fazonu sta ovaj radi laugh.gif ). Nego Eyeburn SRANJE bend koji me je najvise razocarao u zivotu, poceo sa Hc-om, tada su koncerti bili ODLICNI publika odlicna pa se polako prodavali, fool control, gabau jebeni reggea, bilo me stamota kad sam bio na zadnjem koncertu u SKC-u sve deca koja se guraju PICKETINE i devojcice koje stoje kod bine :x :x :x :x :x :x :x :x necu vise da se nerviram

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...