Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Bas obrnuto...Kojot je vezara od gitariste ali je zato cool lik icon_da.gif ...tako sam barem cuo

ja ne mislim tako momak!

dobar je on muzicar!

a smrad je iz vise razloga

ko neki paun s onim dredovima se sepuri ma stoka

a i Cavaleri se uvlaci u bulju..................

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Martyjem, Koyot bash i nije neki gitarista, mislim tehnichki... ali ima ideje... pitanje je shta ko podrazumeva pod dobrim muzicharem...

Ne znam kakav je Koyot lik ali znam da je Nino ok, jedanput sam prichao s njim, i pio pivo, posle neke svirke, i uopshte nije bio u fazonu "ja sam faca sviram u Eyersburnu" i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao likovi su fenomenalni svi do jednog i uopste mi nije jasno na osnovu cega bilo ko ovde moze da izjavi da je kojot (ili bilo ko od njih) smrad?!

jebiga, ako ga poznajes pa te je zajebao za nesto ili ti se iskezio onda ok, mada niko od njih nije u tom "ja sam faca" fazonu...............

a to da li mislis da je nafuran jer je u trenutno najpopularnijem bendu u SCG, (po mom misljenju i jednom od najboljih) to je tvoj problem, koji neko moze nazvati i komplexom.....................

inace ja se ne razumem previse u sviranje gitare, pa nisam siguran da li se nemanja moze okarakterisati kao dobar ili los gitarista, ali on pored toga (odlicno!) svira bas i trombon, pa sad mozda nije najbolji gitarista, ali je u svakom slucaju multiinstrumentalista..........

 

mogu oni bilo kome od vas da se svide ili ne, ali je glupo da vredjas ljude o kojima ne znas nishta.........

 

ajd' sad.............

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ko pljuje po eyesburn ili bilo kom domacem bendu

ili jos gore iznosi neistine nek se udavi u govnima

pa nek nauci da ceni trud i energiju koja je potrebna da u ovoj jebenoj srbiji

opstane rock scena...da nema njih bila bi velika rupa u nasoj rock muzici

 

a u vezi toga kako kojot svira gitaru...pa klinci kad porastete svaticete da nije sve u soliranju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar im je prvi album, s Kojotom. Bas je tro0 icon_cool.gif ... stare stvari kao Sister, Starkblind, Smorrior, ... ma ceo album icon_da.gif . Posle malo krenulo smekerisanje ali nije lose. Svima se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend koji je uspeo da stvori muziku za

"siroke narodne mase" bez ikakve "bljutavizacije" zvuka... odlicna atmosfera na svirkama... na poslednjem albumu su dokazali koliko su zaista napredovali (omiljene sa poslednjeg - agony, solid, all right, a i ona soya je bas simpaticna)... jeste da je rege u njihovim pesmama malo vise prevagnuo u odnosu na HC u poslednje vreme a i pomalo me smara njihovo jammovanje i rege-dub improvizacije od po pola sata, ali ipak ostaju jedan od najpozitivnijih i najpozeljnijih bendova na sceni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...