Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Ma, nema tu sta de se pojasnjava, jednostavno obozavam dredove i bolje je da ih ima nije bitno koliku su...

Kako bre to dredovi mogu da menjaju boju?! Zbunio si me...

Jel stvarno puno smrde?! Ja se razmisljam vec 100 godina da ih napravim, ali cu na kraju verovatno samo dva...

ne smrde nego ovaj sid ne pere nikad to neuredno moje sranje prijatnije mirishe od njeovih dredova

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,pa da krenem sa budzenjem postova,prvi ali ne i poslednji no.gif da vas poshtedim suvishnih rasprava,samo cju da odgovorim na temu.dakle,vidim da ljudi kada se pomene EYESBURN odmah pomisle na kojota-fino,ali ne nosi nemanja bas,gitaru,bubnjeve i saksofon na ledjima i pravi svoj solistichki koncert.tu su i ostali chlanovi koji su mozhda bacheni u stranu bash zbog gore pomenutog baje.meni je krivo kada neko umanjuje zalaganje nina,aleka ,laze ,utija i ostalih -nepravedno ,ali zhivot je kuchka.eto,igrom sluchaja ,eyesburn mi je omiljeni bend,pa krenuh sa postovanjem bash od njih.fin pochetak ,pa da nazdravimo:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eyesburn mi je omiljeni bend

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

YES!!! Vise nisam jedina na forumu kojoj je EB omiljeni bend!!!

U pravu si kad kazes da ljudi bacaju u stranu Nina, Aleka, Lazu i ostale, ali Kojot je frontmen i logicno je da bude u centu paznje...

Ja iskreno najvise gotivim Nina posto se najvise cima oko fanova!!! Ako si na EB forumu, shvatices...

Me sve ih volim i obozavam i jedva cekam novi album!!! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,pa da krenem sa budzenjem postova,prvi ali ne i poslednji no.gif da vas poshtedim suvishnih rasprava,samo cju da odgovorim na temu.dakle,vidim da ljudi kada se pomene EYESBURN odmah pomisle na kojota-fino,ali ne nosi nemanja bas,gitaru,bubnjeve i saksofon na ledjima i pravi svoj solistichki koncert.tu su i ostali chlanovi koji su mozhda bacheni u stranu bash zbog gore pomenutog baje.meni je krivo kada neko umanjuje zalaganje nina,aleka ,laze ,utija i ostalih -nepravedno ,ali zhivot je kuchka.eto,igrom sluchaja ,eyesburn mi je omiljeni bend,pa krenuh sa postovanjem bash od njih.fin pochetak ,pa da nazdravimo:pivopije:

kojojt jeste FRONTMAN benda . sta ima da mislim o ostalima..

gitarista jeste dobar .. i vrlo je znacajan za hc scenu *nevezano za EB*

ostali nista posebno ..

ali kojoj je .. po meni shoopak

Share this post


Link to post
Share on other sites

violent.gif e,sad cju da skoncham!kao shto -dea-reche nino je jedini koji ne kulira ljude koji dolaze na njihov forum ,moram recji i utvar (za sada jedini chlan koji ishta prozbori o tome shta se deshava sa ostalima) te je malo rdjavo govoriti o tome da je kojot -ikona- benda .to shto se najvishe pojavljuje ,ne znachi da je i najbitniji u celoj toj prichi . icon_spava.gificon_uhoh.gif ne mogu dalje da nastavim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao shto -dea-reche nino je jedini koji ne kulira ljude koji dolaze na njihov forum ,moram recji i utvar

Tacno i Utvar! icon_da.gif

Ali ne radi se samo o forumu, nego i ovako. Prvo sto mi je palo na pamet je neka svirka na Novom Beogradu koja je bila jos u septembru kada su odsvirali pet pesama i morali da odu, jedino je Nino izblejao sa nama da nam objasni sto je to tako...

A i kada je bila cela ona frku na Trgu za docek 2004...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno i Utvar! icon_da.gif

Ali ne radi se samo o forumu, nego i ovako. Prvo sto mi je palo na pamet je neka svirka na Novom Beogradu koja je bila jos u septembru kada su odsvirali pet pesama i morali da odu, jedino je Nino izblejao sa nama da nam objasni sto je to tako...

A i kada je bila cela ona frku na Trgu za docek 2004...

e,da,to kada su svirali u bloku 45 je bilo ok,bilo je previshe bendova koji su to veche svirali i onda kada je doshao red na eyesburn sve neshto na brzinu, tamo-vamo,bla bla,uglavnom nove pesme( bash su dobre,chunt-chunt stalno sviraju i hold this way musik20.gif ),toliko chekash da ih chujesh i na kraju ...well ,vishe srecje sledecji put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,da,to kada su svirali u bloku 45 je bilo ok,bilo je previshe bendova koji su to veche svirali i onda kada je doshao red na eyesburn sve neshto na brzinu, tamo-vamo,bla bla,uglavnom nove pesme( bash su dobre,chunt-chunt stalno sviraju i hold this way musik20.gif ),toliko chekash da ih chujesh i na kraju ...well ,vishe srecje sledecji put.

Da, bilo je bas mnogo bendova, ja sam se smrzla ko pi*ka dok sam ih docekala i da bih cula nove pesme i soyu, poludela sam!

Nino je tada objasnio kako nije do njih, vec da im murija sere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da farba. Znam da su na nekim slikama i snimcima bili smedji. A i najcesce su pokriveni, tako da nisu mogli da posvetle od sunca.

Nikada nisam obracala paznju na boju njegovih dredova, a i ne secam se kada sam ga poslednji put videla bez marame...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...