Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Shta bre 'NEKADA BIO NAJBOLJI no.gifno.gif '...bozhe,pa i dalje je icon_da.gificon_da.gificon_da.gif to shto se postava promenila ne znachi da je bend loshiji!oni koji su ih vecj slushali kazhu da su isti ,shto je dobro u svakom sluchaju icon_mrgreen.gif

OK... icon_wink.gif Samo kazem da dok se licno ne uverim u novu postavu necu da dajem konacan sud icon_da.gif

pozz icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@One_Step_Beyond: Nije da sumnjam ali...ostala su SAMO dva clana iz originalne postave. icon_sad.gif Ne znam zasto svi misle da je Kojot najvazniji covek u bendu i da bi jedino njegov eventualni odlazak poljuljao bend....pa Nino & Laza su bili kljucni ljudi...ko je nosio energiju na sceni ako ne oni...ko je davao intervjue, vodio EB forum? icon_mrgreen.gif Ne znam kako da to kazem, ali EB je prosto sada neki drugi bend... icon_sad.gif Da sam na njihovom mestu ja bih promenila ime i krenula ispocetka... icon_da.gif NE SUMNJAM da ce opet biti najbolji kao i uvek icon_mrgreen.gif NE SUMNJAM da ce i dalje biti moj omiljeni bend icon_biggrin.gif Samo, to vise nije EB...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam zasto svi misle da je Kojot najvazniji covek u bendu i da bi jedino njegov eventualni odlazak poljuljao bend

Kojot mozda i nije najvaziniji covek, ali ipak nekako mislim da je pevac najnezamenljiviji.

 

pa Nino & Laza su bili kljucni ljudi...ko je nosio energiju na sceni ako ne oni...ko je davao intervjue, vodio EB forum?

E, to da! Kojot se nikada nije cimao... Pogotovu oko foruma... Jbt, kada smo hteli da skupljamo pare za njegov trombon, pa njegova dva rodja (od kada postoji forum)... On nista! Nino ga je uvek izvlacio tipa nema taj nikada vremena na netu... Mislim da je Nino mnogo bolji covek!

 

NE SUMNJAM da ce opet biti najbolji kao i uvek  NE SUMNJAM da ce i dalje biti moj omiljeni bend  Samo, to vise nije EB...

upravo tako! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, vidim *pika* sa naseg foruma je i ovde ;) Pa fino, da Aine, to je ona... al' psssssst! ;)

 

Verujem da ce EB i dalje biti ultra-icehouse... mada, vec davno napisah, nikada necu prezaliti odlazak Nina i Laze. Mada 'Burn je i dalje za mene sve- od alfe do omege, van svake konkurenicije, a ostali bendovi dolaze i odlaze. :)

 

A sad... jest' Kojot na neki nacin najvazini u Eb, mozda je glupo da ja ovako govorim, al' tako je... on peva, svira vise instrumenata, dosta radi na stvaranju zike, pise textove, a Alek takodje radi dosta.... i kao menadzer benda a i na instrumentalnom delu... naravno, to nikako ne znaci da je Ninov i Lazin doprinos bio manji... Nista drugo mi nije ostalo nego da se pomirim da je do promena doslo i sve je to van granica moje kontrole, a mi samo mozemo da budemo verni zvuku... i da i dalje idemo na svrike. Valjda ce biti ovo Usce, pfff...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@One_Step_Beyond: : Ne znam zasto svi misle da je Kojot najvazniji covek u bendu i da bi jedino njegov eventualni odlazak poljuljao bend....

paaa,ja nisam ni rekla ( no.gif )da jkojot najvazhniji,daleko od toga ,to ni ne mislim,svako ko kazhe da je kojot najbitniji je nepravedan,jer eb vishe necje zvuchati isto kao u vreme kada su nino i laza svirali ,ne znam ni kako cje im ove nove pesme zvuchati.s druge strane ne treba ni potcenjivati novu postavu,jer je eyesburn svirao i bez nina ,ali zamisliti eb bez njega i laze je paaa...skoro nemogucje ,jer kao shto si rekla oni su bili ti koji su pokretali publiku (svakako,ne umanjujem ucheshcje ostatka benda) shta god da ispadne oni cje biti i dalje moj omiljeni bend.a ushcje-u nedelju od 16 h cjemo imati prilike da ih chujemo ( icon_mrgreen.gificon_da.gificon_mrgreen.gificon_da.gificon_mrgreen.gificon_da.gif ) samo d aova kisha ne pokvari sve PONOVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je u nedelju... i samo da se zavrsi do 7, da bih ja mogla da stignem i na drugu svirku u NS koja mi je isto jako vazna... nastup, nastup... ;) A ako padne kisa, pokvari svu srecu-radost-zabavu. Edited by AnaVH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi najjaci domaci bend (nemetal) uz Kelte. Najgenijalnija pesma je Shine, ujedno i moja omiljena. Steta sto su se "raspali". Ona postava mi se mnogo vise svidjala, ali sta ja sad tu mogu. Bas me zanima kako ce ova postava da svira stare pesme i nadam se da novi albumi nece biti samo Reggae. Coyote je kralj zato sto sam ga lichno upoznao i stvarno je kralj, ali je tada 100% bio navaren. Ako je Nino stvarno postao zubar, naci cu njegovu ordinaciju i on ce biti moj privatni zubar, pa cu ga lepo propitati sta se to stvarno desilo sa Eyesburn-om. Ono sto mi on bude rekao odma' cu da iznesem ovde. musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam u toku... o kakvom raspadu je rec? nino je onaj mali sto svira u 8 putniku 2, a laza je onaj sa dugom kosom na dobosu, ili gresim? ko je upao na njihova mesta?

 

sto se mene tice ipak mislim da je kojot najzasluzniji za celu tu pozitivnu atmosferu na svirkama, tako da ce ipak to ostati to... i kad ce taj novi album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...