Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Iskreno,vise mi se svidjao njihov bivsi metal fazon-pogotovo pesme poput Smorrior,Stark Blind,You Grace,a i Marley-ev Exoddus je stvarno odlican.........

licno mi smeta sto su promenili fazon,jer su mi pre zvucali bas cool a sad me malo smaraju-mislim da su bili bolji dok su bili malo vise u undergroundu...sa Fool Controla jedine pesme koje po meni zavredjuju paznju su Fool Control,Sun i War Control...............nego izdali su ovaj novi album Gabau!...........zanima me jel ga je neko slusao....pretpostavljam da su sad potpuno otisli na reggae jer sam video omot...sve u nekom Rasta  

 

 

Heh, ovo bih isto i ja napisao, pa da se ne ponavljam. Mozda bih dodao jos koju pesmu sa Fool Controla -- npr: Foolin' , Pump It.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si,...Kojot je bas sladak,,...moja sestra se neko vreme lozila na njega,.... u petak idu moje ortakinje, ali ne znam da li cu ja ici,... ne verujem,... ali koz na,.? One ne idu zbog grupe, nego pravimo neko zensko vece ( da se sve ponovo vidimo, posle dugo vremena) :twisted::twisted::twisted: i sve ludace u petak idu u grad,... pa da li idemo na koncert ili ne, nije vazno,... vazno je da ce biti ludilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kome se obracas ali ja idem na Di' Anna u subotu! A uostalom,reggae nije losa vrsta muzike, samo sto je ne slusam,... a sve u svemu, da te obavestim da su se drugarice ispalile i da ne idemo na koncert ,... srecan????? Uostalom nemas prava da pljujes po muziki o kojoj nemas blage dileje,... zato nemoj da me nerviras sa tim predrasudama!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom sam vec bio rekao, ali ne smara me da ponavljam... reggae je pomalo smarajuci, ali sto ga vise slusati vise ce vam se svidjeti. i obavezan je recept slusati reggae napusen da ga bolje dozivis i uz dobro bijelo vino i na plazu po noci... nema boljeg recepta za skrsavanje biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...