Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

..EB splavari?.....avaj....

 

 

 

 

 

 

 

pa dobro, prva asocijacija za splav jesu seljaci, ali ima i nefensi splavova....a cak i da sviraju u nekoj kafanchugi, meni je sve jedno...to je EYESBURN biggreens.gif

Edited by soya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi bezi,smucili su mi se vise,sad na beer festu su zvucali dosadno barem meni,sve vise me smaraju

Ima tu malo istine. Poregeisali su se mnogo. Vise nije onaj cvrsti eyesburn koji znam od pre. Cvrstina je otisla zajedno sa ninom.

 

Ali to ne znaci da necu otici. icon_smile.gif

 

Kolko je karta?

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi bezi,smucili su mi se vise,sad na beer festu su zvucali dosadno barem meni,sve vise me smaraju

..apsolutno!!! "Novi" album nema veze sa prethodnima,da ne spominjem "Dog Life" ili "Freedomized"... no.gif

Po mom misljenju,preterali su sa gitarama,vise nisu tako autenticni...pffff...

Kao sto vec rekoh,Nino i Laza su bili to "nesto",esencija nazovi

"crossover-a"........ icon_da.gif

 

Nazalost...treca stvar njihovog uspeha,kod nekog dela zenske publike,je nekada mlad i ne toliko raspadnut Nemanja...a sada ni to vise nije tako intenzivno...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

233.gif

Edited by Aja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eyesburn je bio pravi bend u pocetku, kaseta Freedomized je odlicna. Posle su postali bend koji me jako nervira, pogotovo njihovo glupavo ponasanje, debili narkomanski...

e ok, ako ti se ne dopada, ne moras da vredjas mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se palis, imam pravo da kazem svoje misljenje. Ja sam ih slusao dok ti nisi imala pojma za njih i znam sta pricam. Na nekim svirkama su bili toliko odvaljeni da nisu znali gde se nalaze i sta sviraju. Ti nerkomanski tripovi mi se nimalo mne svidjaju. Nemoj sad da plazes sto neko kaze nesto lose o tvojim idolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se palis, imam pravo da kazem svoje misljenje. Ja sam ih slusao dok ti nisi imala pojma za njih i znam sta pricam. Na nekim svirkama su bili toliko odvaljeni da nisu znali gde se nalaze i sta sviraju. Ti nerkomanski tripovi mi se nimalo mne svidjaju. Nemoj sad da plazes sto neko kaze nesto lose o tvojim idolima.

ti stvarno mislis da si najpametniji i da si u pravu za sve? ovo nema veze sa tvojim misljenjem za eb, vec na svakoj temi, u svakoj diskusiji ti se nadjes da prosipas neku pamet...mislis da znas sve i da si najiskusniji u svemu...postedi nas svojih sranja, mnogo smaras....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...