Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Nije bilo tapkaroša ispred SKCa (možda par, ali bilo je znatno više ljudi bez karata nego sa viškom istih).

Nas šestoro je upalo sa dve karte (kroz baštu SKCa ;))

A koncert je bio nenadjebiv! Znači stvarno ko nije otišao mož' da se ubije (@Aja: ovo se odnosi na tebe :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar je Eyesburn bio, nego su mi se smucile neke klinke kad su krenule da cupaju kosu i da se vataju za glavu i da izgovaraju: "BOZE" kad su videle Vukasina. Ko da su stvarno videle Boga. Ovo mi je bila hiljadita svirka i video sam da su sve klinci bili na svirci. Kad su izasli na binu ljudi su poceli da padaju u nesvest kao da su Beatlesi izasli na binu. Nisam mogao da verujem. A kojota i vukasina mozes da vidis pre svirke u hodniku kad oces.

 

Sve u svemu bila je dobra svirka, samo bi mogli da promene repertoar jer ovaj lagano pocinje da smara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar je Eyesburn bio, nego su mi se smucile neke klinke kad su krenule da cupaju kosu i da se vataju za glavu i da izgovaraju: "BOZE" kad su videle Vukasina. Ko da su stvarno videle Boga. Ovo mi je bila hiljadita svirka i video sam da su sve klinci bili na svirci. Kad su izasli na binu ljudi su poceli da padaju u nesvest kao da su Beatlesi izasli na binu. Nisam mogao da verujem. A kojota i vukasina mozes da vidis pre svirke u hodniku kad oces.

 

Sve u svemu bila je dobra svirka, samo bi mogli da promene repertoar jer ovaj lagano pocinje da smara.

 

:pivopije:

 

zato sam i resio da propustim par koncerata Eyesburn-a... a i preterali su, malo da ih se uzelim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

..more,otkud ti znades da ja ne bejah na 'certu?

Mada,istinu zboreci,ne bejah... :redface:

Al',kada vidim komentare,nije mi zao.. :mhihi:

Mozda zbog nekih drugih grupa( :udri: )!

 

Avramu,znas vec moje misljenje povodom "novog" EB-a.. :rolleyes:

 

Jbg,doslo je vreme da se promeni postavka "vrishtecih devojcica",a vala i to za kime vrishte..

 

 

 

 

 

 

:zeleni:

Edited by Aja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...