Jump to content

Xandria


Recommended Posts

pa jesu, prvi album je dosta drugachiji od WT ili LC (kad sam uhvatio sa njima da poredim, iako ih na sajtovima porede sa NW, shto je tek beZsmislno...)... meni se dosta dopadaju, i ime je chudno, tako ne-pozerski :) i btw u pitanju je sex toy shto tjete i prvo da dobijete ako u google kucate xandria :)

 

ima neko ravenheart ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mene sa ponovnim ochajnim pokushajem da prodam neki disk... ako volite xandria-u toliko svaka vam chast... evo vam original za 700 kinte..

bljak... tako se pravi epp... pukeface.gif

josh gori su nego shto sam mislio...

pokushao sam ponovo ali jebesh ga...

 

eto

500dinzi... bagatela bre...

 

icon_mrtav.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
video sam raCenheart i dopada mi se... pesma je takodje pevljiva melodichna i tako... ali ne deluju mi kao da tje uspeti u komercijalu da se ubace... neshto tu 'nedostaje' da bi bilo isti kao WT ili LC...

jebo te zamisli gori bend od within t. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo su, bre, loshi. Ali zao mi je jadne pevachice, em nema pojma s pevanjem, tj glas joj nema ni E od energije, em joj je verovatno neki zlobnik predlozio da se obuche u mreze i kao glumi neku opaku ribu i pravi kao neke opake face i pokrete, a faca joj je toliko nevina da bih je pre stavila u naku teen girl power grupicu... Jako, jako slabo... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ni posle duzeg vremena nisam uspela da resim onu zagonetku u vezi sa Xandria-om...Procesljala sam sve zive sajtove posvecene njima, i na svima pise da ih je osnovao neki Marco, zajedno sa sadasnjom pevacicom Lisa-om, i da su prvi album, ''Kill the sun'', objavili prosle godine...

No, ko su oni ljudi koji su se pre 4 godine predstavili kao Xandria (sasvim drugaciji od ovih sada- druga imena, drugi likovi), bilo ih je na mp3 sajtu, i takodje su reklamirali album ''Kill the sun'', naravno, sa drugacijim omotom.......... Kada je izasao ovaj ''drugi'' ''Kill the sun'' za Drakkar, ovaj stari bend Xandria je naprasno iscezao sa mp3 sajta, i sada od njih ni traga ni glasa, niko ih ne pominje, kao da se nesto zataskava.

Nista mi nije jasno. Mada, sada su na zvanicni sajt Xandria-e postavili informaciju, otprilike ovako glasi:

''Soon, you'll be able to read the REAL band biography...''. Videcemo, mozda pomenu ove ljude koji su isti taj album, sa istim pesmama promovisali pre nekoliko godina, i bili neka sasvim druga Xandria.

Ima da otkrijem o cemu se radi, ne bila ja Caroline. icon_mrgreen.gif

I ponovo pozivam clanove ovog foruma, da, ako znaju nesto o ovome, kazu, jer me radoznalost besomucno ''drma'' vec nekoliko meseci. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam preslusao i Kill The Sun i Ravenheart i prijatni su za slusanje. Ne zanima me ko su , sta su koga kopiraju i slicne gluposti. Kao i kod svakog benda, ako pustim mjuz i svidja mi se to je to !!! Xandria je definitivno bend koji moze sa uzivanjem da se slusa... oba albuma ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatni su za slusanje. Ne zanima me ko su , sta su koga kopiraju i slicne gluposti. Kao i kod svakog benda, ako pustim mjuz i svidja mi se to je to !!!

 

Потпуно се слажем са овиме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi su ljudi, pa sve primaju k srcu i imaju utisak da i neka banalna stvar pogadja njihovu sopstvenu sujetu. ph34r.gif

Elem, nisam prokomentarisala muziku ovih ljudi... Pre 3-4 godine sam prvi put cula pesmu ''Mermaids'', koja mi je i nakon slusanja celog albuma ostala favorit. Sto se tice diska ''Ravenheart''- nisam ga poslusala, osim naslovne numere, i gledala sam spot koji je sasvim ok. Jedino sto je pevacica smesna sa crvenom kosom, bila je mnogo simpaticnija sa smedjom. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda si na mene mislila sa ovim o povredjenoj sujeti ... icon_confused.gif Znaci meni je povredjena sujeta sto si ti cula bend pre 4 godine a meni se svidja icon_confused.gif .... ni o kakvoj sujeti se ne radi, nisam nista lose mislio o tebi kad sam rekao da me ne zanima neka sira prica o bendu ... jednostavno sam izneo svoj stav da mi je najbitnija muzika, a sto je za ovu temu najbitnije, rekao sam da mi se Xandria svidja. I to sto nekoga kopiraju nije za njoh bog zna kolko pohvalna stvar, samo sto to nekoga zanima a nekoga ne. Mene na primer ne zanima ... nema potrebe da se ljutis icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда и на мене, јер сам се сложио с тобом. Већина је испљувала бенд. Не обраћајући пажњу ко је све то чинио, сложио сам се са Солицитором не везано за икога, већ уопштено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ni posle duzeg vremena nisam uspela da resim onu zagonetku u vezi sa Xandria-om...Procesljala sam sve zive sajtove posvecene njima, i na svima pise da ih je osnovao neki Marco, zajedno sa sadasnjom pevacicom Lisa-om, i da su prvi album, ''Kill the sun'', objavili prosle godine...

No, ko su oni ljudi koji su se pre 4 godine predstavili kao Xandria (sasvim drugaciji od ovih sada- druga imena, drugi likovi), bilo ih je na mp3 sajtu, i takodje su reklamirali album ''Kill the sun'', naravno, sa drugacijim omotom.......... Kada je izasao ovaj ''drugi'' ''Kill the sun'' za Drakkar, ovaj stari bend Xandria je naprasno iscezao sa mp3 sajta, i sada od njih ni traga ni glasa, niko ih ne pominje, kao da se nesto zataskava.

Nista mi nije jasno. Mada, sada su na zvanicni sajt Xandria-e postavili informaciju, otprilike ovako glasi:

''Soon, you'll be able to read the REAL band biography...''. Videcemo, mozda pomenu ove ljude koji su isti taj album, sa istim pesmama promovisali pre nekoliko godina, i bili neka sasvim druga Xandria.

Ima da otkrijem o cemu se radi, ne bila ja Caroline. :mrgreen:

I ponovo pozivam clanove ovog foruma, da, ako znaju nesto o ovome, kazu, jer me radoznalost besomucno ''drma'' vec nekoliko meseci. :da:

ja imam jednu teoriju ;)

 

znachi, originalna postava xandrie, ta od pre 4 godine je prodala svoj album/pevachicu/bend MTV-u za sestocifrenu sumu dolara i od tad inkognito :ph34r: prave pesme za novu xandriu... koji su btw > roboti vanzemaljci (al ovo poslednje mi se chini malo verovatno :rolleyes: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja ni posle duzeg vremena nisam uspela da resim onu zagonetku u vezi sa Xandria-om...Procesljala sam sve zive sajtove posvecene njima, i na svima pise da ih je osnovao neki Marco, zajedno sa sadasnjom pevacicom Lisa-om, i da su prvi album, ''Kill the sun'', objavili prosle godine...

No, ko su oni ljudi koji su se pre 4 godine predstavili kao Xandria (sasvim drugaciji od ovih sada- druga imena, drugi likovi), bilo ih je na mp3 sajtu, i takodje su reklamirali album ''Kill the sun'', naravno, sa drugacijim omotom.......... Kada je izasao ovaj ''drugi'' ''Kill the sun'' za Drakkar, ovaj stari bend Xandria je naprasno iscezao sa mp3 sajta, i sada od njih ni traga ni glasa, niko ih ne pominje, kao da se nesto zataskava.

Nista mi nije jasno. Mada, sada su na zvanicni sajt Xandria-e postavili informaciju, otprilike ovako glasi:

''Soon, you'll be able to read the REAL band biography...''. Videcemo, mozda pomenu ove ljude koji su isti taj album, sa istim pesmama promovisali pre nekoliko godina, i bili neka sasvim druga Xandria.

Ima da otkrijem o cemu se radi, ne bila ja Caroline. icon_mrgreen.gif

I ponovo pozivam clanove ovog foruma, da, ako znaju nesto o ovome, kazu, jer me radoznalost besomucno ''drma'' vec nekoliko meseci. icon_da.gif

to sam i ja cuo, pa sam pitao marka kad sam radio intervju za novi broj bv-a... kaze da je to isti bend, demo su pomerili, jer im je drakkar naredio i to je to... nema neke misterije... to sto pise da je bend nastao pre dve godine je u odnosu na kill the sun period, znaci pre 4 iz ove perspektive... tako da se uklapa sve sada... osim tih razlicith clanova, mozda su neki pseudonimi, to je izbegao da odgovori:)

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako je album prvobitno bio potpisan sa pseudonimima, onda to nije nista novo, samo ne razumem zasto bi sada bilo glupo to i reci????

mada, moguce je da se postava i promenila... nisam bas puno zainteresovan za ispitivanje tih nebitnih stvari

btw, gde ste gledali njihove spotove, tv??

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...