Jump to content

Disciples II


Sentinel

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja sam igrao samo Disciples II i to neku Collectors Editons ili sta vec-prvi deo i ekspanzije,nazalost nisam

Elem sjajna igra-najvise mi se svidja atmosfera-nekako je bas duboka i mracna a i prica je odlicna

Ja sam je presao sa Legion Of The Damned :da:

Nego jeste li primetili da igra za razliku od Heroja forsira jednog ultimativnog heroja i armiju sa kojima kada prikupite dovoljno iskustva samo cistite po mapi-jednostavno ne isplati se praviti vise armija jer se time odlaze upgrade i traci dragoceni xp koji se stice u borbi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego jeste li primetili da igra za razliku od Heroja forsira jednog ultimativnog heroja i armiju sa kojima kada prikupite dovoljno iskustva samo cistite po mapi-jednostavno ne isplati se praviti vise armija jer se time odlaze upgrade i traci dragoceni xp koji se stice u borbi ;)

 

naravno, isto vazi i za jedinice koje heroj vodi. u smislu da je pozeljno da odigras do kraja s jedinicama koje odaberes na pocetku.

 

ja sam isprelazio original i rise of the elves ekspanziju sa svim rasama i zakljucio sam da je igranje s ljudima ili elfovima nekako najzanimljivije.

s patuljcima je prelako i dosadno jer imaju puno xp-a i svi su ruzni, demoni (kao sto rekoh ranije) previse lice jedni na druge i ne vide se dobro kad imas maksimalan leadership, dok su undeadovi su zanimljivi od pocetka do osrednje faze razvoha ali su strasno dosadni za igranje na vecim levelima.

 

@marcoman

verujem da bi izgledalo poprilicno lose s obzirom na to da igra moze da radi na 800x600/1024x768/1280x1024. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...