Jump to content

Disciples II


Sentinel

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

preporuchujem korishcenje hermita kod dvorfova, i to u vecem broju. Malci jebu nanu! i izuzetno brzo dobijaju nivoe

dok su wolf-lordovi chini mi se, nepravedno sjebani

 

 

izbor jedinica mi zavisi od velichine mape

 

tako da na malim mapama sa nemrtvima biram templare tj dark lordove, a kod demona chesto fienda a skoro uvek doplegangera

 

 

igram radi emocije a ne efikasnosti tako da npr:

 

demondzije: heroj fajter , dva overlorda icon_smile.gif i modeus

andedovi: heroj fajter, dva kosturka i tri baje vampira (bla)

ljudi, dvorfovi... ne volim sa njima da igram popunjavanje svih 5 mesta tj dugoteajne multiplejer partije... pa nemam nishta omiljeno

_omega, podrzavam izbor patuljaka (divovi genijalci nemaju source weapon, nego neshto drugo) ... kod humana tri viteza u prvom redu (udri konjico!)

 

 

josh jedna stvarchica koju volim:

nemrtvi: heroj nosferatu, dva shadea i tri smrti (uz prelazno korishcenje vukodlaka) (najvishe helta ima shade icon_smile.gif )

 

 

 

predatore, svaka chast za 5 deathova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

predatore, svaka chast za 5 deathova!

pivopije.gif Ziv bio. icon_smile.gif

Mada je monotono samo tako, uvek isto, deathovi odma regulisu strelce, magove ili sta god. I tako...9349384 puta. icon_smile.gif

Sirovo al funcionise. Lako se relativno dobija to sve, lakse nego elder vampire to je sigurno. Jedini problem je ako krene opako gruvanje po mapi magijama, to je jedina mana death-ova. icon_smile.gif Mada mi oni i dalje ostaju najsimpaticnija jedinica dovoljno je samo baciti pogled na njihovu slicicu. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

meni demon odlicno izgleda na slicici (u celini nije nesto), cak izgleda bolje od nekih jedinica viseg levela.

 

@predator respect za deathove, ali i sam kazes...monotono icon_da.gif

Edited by Ω

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, da. Zanimljivije je onako kao sto si ti rekao, 2 Phantom, 2 Vampira, Shade i Death knight. Hm, da, moze i u ove moje deathove da se ubaci i shade cisto da se malo ubije monotonija. icon_biggrin.gif

Inace generalno te slicice u disciples su odlicno odradjene. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad pivopije.gif

 

meni je 70+% patuljackih jedinica ruzno cak i na slicicama i svi izgledaju ko da su iz kinder jajeta izasli.

 

demoni su ubedljivo najbolje dizajnirani, ali imaju manu da bojno polje postaje jako nejasno kad je leadership maksimalan i svi nabudzeni do kraja. svi su veliki i krilati i ne vide se dobro jedni od drugih.

 

trenutno igram pretposlednji nivo kampanje sa ljudima. imam nabudzenog pegasus knighta sa 2 defender of faitha, hierophanta (il kako se vec zove), white wizarda i moju ljubav imperial assasina wub.gif

pregazio sam skoro celu mapu icon_rockdevil.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su veliki i krilati i ne vide se dobro jedni od drugih.

 

icon_smile.gificon_smile.gif Tacno znam na sta mislis, tako kad se nameste, samo vidis brdo krila gde se ne zna ko je ko. icon_smile.gificon_smile.gif

E jel si probao one 2 expanzije, one Guardians of Light i Servants of Dark? Mislim tu bukvalno nema nista novo, samo 1-2 neutralne jedinice i nove mape, al moze heroj vise da se budzi i onda je kao zanimljivije. icon_biggrin.gif I naravno kao i uvek, o5 na kraju ima neki glavni baja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto najvishe igram s ljudima,doktorirao sam sledecu postavu:

 

Heroj - Archer u pozadini zajedno s dedom sto dize iz mrtvih i magom koji sve gadja, a ispred 3x najjacha konjica sa double strikeom... mnogo dobra kombinacija. icon_smile.gif

 

Inace sto se ekspanzije tice igrao sam free trial Rise of the Elves (citava 2 sata icon_smile.gif), ali nigde ne mogu da nadjem free trial unlocker!!! Dakle ne radi se o cracku, vec o unlockeru demo mode-a. Ukoliko neko ima funkcionalni rise of the elves, rado bih se menjao sa njim za nesto ili pak kupio! Hajde ljudi, upomoc!!! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra!!!! Naravno, jedva cekam da ga se dokopam! icon_smile.gif Samo "Rise of the elves" me zanima, ne i ostale ekspanzije. Mozes odmah da przis taj cd, nadam se da je sa crackom! E sad, hajde da se dogovorimo nekako. Sta tebe zanima, igre, filmovi, koncerti, spotovi, lova? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Disciples i kec i dva jako dobre igre... nadam se da ce i trojka biti dobra... inace rise of the rlves je meni licno shit mada ima dobrih stvacica... a da moja omiljena kombinacija :

nazad: heroj-mag, imperial assasin, lecilica 60 na sve+cure

napred: 3xGrnd Inquisitora... jako dobra kombinacija posto se inkvizitori leveluju 3 puta brze od holy avengera i ovih drugih majmuna... al najjai su deadovi iako ih ne volim... zbog onih majmuna imunih na weapon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...

veoma dobro odradjena igra. trenutno mi na pamet ne pada ni jedna konkretna zamerka.

prvi deo nisam igrao, ali mi je disciples 2 jedna od najomiljenijih igara.

sa svim rasama sam naucio da igram solidno, ali su mi legions of the damned posebno dragi. imaju solidan damage, a mogu da nedjebu patuiljke u health pionts-ima. a izgledaju jebeno dobro! pure fucking evil! :):red:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...