Jump to content

Najbolji glas Black Metala!!!


Baal

Recommended Posts

Guest Syrant

Nocturnal Grave Desecrator And Black Winds iz ''Blasphemy'' ima najbolji black metal vokal...

 

 

Sacrifice the holy bitch Wine of Satan

Witches create the spell Dusk through dawn

The witches sing their songs icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Iako mi je u okviru war/black metala, ''Blasphemy'' najdraži sastav, ''Immortal'' je definitivno moj all time favorit u okviru black metala, i to je bend koji bukvalno pratim od početka i čiji sam no.1 fan, iako mi je power metal najdraži pravac u sferi metala. Ipak,''Pure Holocaust'' je za mene najjači black metal album svih vremena, što zbog produkcije, što zbog aranžmana, brzine, idejnih rešenja, textova, atmosfere...

 

A što se live snimaka tiče, i Abbathovog glasa na svirkama, zar se ne pitate koliko je teško pevati i svirati onako komplikovane deonice u isto vreme? Abbathu je verovatno bilo lakše dok je Demonaz bio u bendu, ali kasnije...trebalo je odsvirati stvari sa prva tri albuma,a pritom dati sve od sebe u vokalnoj izvedbi. A i retko koji black metal bend danas ima čoveka koji u isto vreme svira i peva...

 

Abbath je legenda, i drago mi je što je ''Immortal'' ponovo zaživeo, i nadam se da će ih neko dovesti kod nas kad bude vreme. icon_rockdevil.gif

 

P.S: Znam da postoji zaseban topic o ''Immortal-u'' ali morao sam ovo da napišem... icon_biggrin.gif

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Diamanda Galas! Najbolji glas ikada! Savršeno bi legao na black metal background,  icon_rockdevil.gif

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Jeste da je i ovaj komentar prilicno star, i da je tema vec neko vreme neaktivna, ali morala sam da reagujem na ovo.

Diamandin glas je bolestan i ekstreman (i definitivno najbolji, ili makar najspecificniji glas ikada icon_da.gif) - i bez ikakve muzike u pozadini, ali uz black metal bi bio... UH! mrred.gif

Mada, ona je meni savrsena ovako, drago mi je sto ne svira black metal, vec svoje tripove. icon_da.gif

 

Jel moze Ares iz Aeternus-a da se racuna u black vokale?

Ako moze, on mi je jedan od jacih.

Kao i vokal Moonsorrow-a, ima neku neverovatnu snagu u sebi...

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...