Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Ista setlista u Essen-u, znači neće je mijenjati.

The Moor, Advent, Harlequin Forest u jednom setu. Jbt.

Dobro je što ne idem, ne bi mogao da sjedim definitivno, petom u potiljak bi uletio onome što je ispred mene.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KAHzxDzCIXw

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vako, ko nije bio pojo je govana, realno, i to mnogo govana, jerbo, EM Francuzi znaju kako da odaberu prostor za cert, EM znaju da to ozvuce, I DOVELI SU JBNO MADAFAKIN KICKASS BEND

 

enivej dakleM lista je vec vidjena, Forest, Advent, April, Wreath, Hope, Harl i Lotus

 

jos jednom, ko nije bio nek se ubije realno ae necu da smaram dalje jer sam mrtav umoran itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vako, ko nije bio pojo je govana, realno, i to mnogo govana, jerbo, EM Francuzi znaju kako da odaberu prostor za cert, EM znaju da to ozvuce, I DOVELI SU JBNO MADAFAKIN KICKASS BEND

 

enivej dakleM lista je vec vidjena, Forest, Advent, April, Wreath, Hope, Harl i Lotus

 

jos jednom, ko nije bio nek se ubije realno ae necu da smaram dalje jer sam mrtav umoran itd

That's like, totally uncool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok kao, bio sam i dalje sam pod utiskom, ali hajdemo sad redom.

 

Prvo, svi kazu da Opeth uvek ima sjajno ozvucenje jer imaju uber opremu ili tako nesto, sto se videlo na PNu gde su zvucali bolje od DTa, a zatim ovo sad.

 

Drugo, lista, ja ne bih nikad ocekivao da koncipiraju tako da sviraju po jednu pesmu sa svakog albuma (jer onda je maltene vec unapred bilo poznato da ce biti April i/ili Harlequin i/ili Wreath), ali ispalo je vise nego dobro (ali uvek moze i bolje, npr When, Demon, ili, White Cluster, Melinda, Godhead itd itd).

 

Dalje, prvi set je bio dakle ceo BWP i Mike nije ni rec rekao u pauzi pesama, bio je ceo album u dahu, Dirge For November svakako najbolja medju njima, a zatim Leper Affinity (jer je opening) i sve ostalo super ali manje upecatljivo.

 

E onda je bila pauza 20min, mesto je krcato, ne moze da se dise itd. OK, krecu oni i zvuk UZAS, ja kontam e jbga ili cu dobro da vidim a lose cujem (napred) ili dobro cujem a ne bas sve vidim (nazad). Negde na pola pesme su sredili. Mike konacno progovara i kaze I wrote this in 94 which explains why its shit!!! Onda pred Wreath kaze, for some people this is just noise, but for you guys its SEX itd. Pricao je o istoriji benda, kako je ko dolazio i odlazio, kao istorija benda itd.

 

Za tehnicke detalje i ostalo postoje klipovi i ostalo. U principu ne znam sta jos da kazem, jer sam ih vec gledao, a ko nije, ne zna sta je propustio, isto kao sto ni ja ne bih znao, ali bih ziveo sa tim. U svakom slucaju sad nema viza i kontam eto njih dogodine u komsiluku, u Srbiji mislim da ih necemo videti sem one price za Exit, e pa tu ako se ne pojavite, e onda se stvarno poubijajte icon_smile.gif

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...