Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

slowdiveru nisi vise toliko doomastican kao sto si bio... icon_da.gificon_razz.gif

Po mom misljenju Opeth ima svega tri do jajchana albuma i to "My Arms Your Hearse", "Blackwater Park" i "Damnation". "Still Life" je dobar album ali ne dovoljno da bi me odusevio. Ovo ostalo (i nije ostalo bas mnogo zar ne? icon_smile.gif ) je poprilicno dosadno, nadje se po koja dobra stvara ali ukupan dozivljaj albuma neubedljiv tj. icon_spava.gif .

Opeth na exitu... year right! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mrgreen.gif

 

Ma mogu sad da ti nabrajam stotine ljudi, ali smara icon_mrgreen.gif

 

Nego, imam utisak da je ovde vecina ljudi na foru "ja slusam taj bend od te i te godine, a onda su se svi popalili kad je izasao onaj album te i te godine i sad kad ga svi slusaju ja ima da pricam da je sranje i da su ti ljudi sranje jer su poceli tad, a ne kad i ja, stoga sam ja iskreniji i kvltniji" icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumes me jbt

 

kada niko nije znao za njih imao sam filing da moram da kazem ljudima za njih, iako sam i tada bio svestan da su im pesme preduge i da malo smaraju.

 

medjutim, sada svi govore da su najbolji bend na svetu i ovo i ono, a to jednostavno nije istina

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ono najbitnije u celoj prici

Eto, slozismo se oko neceg... pivopije.gif

 

medjutim, sada svi govore da su najbolji bend na svetu i ovo i ono, a to jednostavno nije istina

 

A koji je bend najbolji na svetu? icon_biggrin.gif Ti bi verovatno rekao Isis ili Slowdive, ali opetH se vracamo na subjektivizam i razlicite ukuse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta, opeth više nije cool jer ih svi hvale? biggrin.gif

 

mene nikad nije zanimalo šta drugi misle/pričaju o nekom bendu, ako je meni ok..

 

i zgadices mi i taj blood inside vise da necu ni zeleti da ga cujem

eto o čemu pričam.

isti slučaj i sa opeth-om. icon_biggrin.gif

 

---------------

 

btw, slažem se da je orchid najlošiji opeth album, ali i pored je fenomenalan album..

ali reći da je bwp dosadan icon_uhoh.gif

i shvatite nešto: opeth je jedan od bendova koji se najmanje ponavlja.. to što imaju karakterističan i prepoznatljiv zvuk, govori samo o njihovoj originalnosti, jer ne zvuče kao ni jedan drugi bend.. ali to nije ponavljanje.

a kome su pesme od 10+ min dosadne.. jebi ga.. meni nisu. meni ni jedna njihova pesma nije ni najmanje dosadna.

 

no.gif

 

 

 

no.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

opeth je jedan od bendova koji se najmanje ponavlja.. to što imaju karakterističan i prepoznatljiv zvuk, govori samo o njihovoj originalnosti, jer ne zvuče kao ni jedan drugi bend.. ali to nije ponavljanje.

bas zato sto imaju karakteristican zvuk i sviranje zato ga i ponavljaju zato sto niko drugi ne ume da ga izvede bolje nego oni sami

 

(zasto menjati formulu ako uspeva)

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

Umrecu od smeha.

Btw,josh uvek imash taj avatar?

Dobro ti stoji  icon_wink.gif

Avatar? Aaaa, avatar... Pa da, neka ga jos malo... Pogledaj ga samo kako skacka! I nikad da se umori icon_mrgreen.gif

 

Btw. Jel me ti to muvas? icon_uhoh.gificon_smile.gif

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatar? Aaaa, avatar... Pa da, neka ga jos malo... Pogledaj ga samo kako skacka! I nikad da se umori icon_mrgreen.gif

 

Btw. Jel me ti to muvas? icon_uhoh.gif  icon_smile.gif

Ja sam muzhjak,psihopato!

Ubij se,odma' sada odma'

Edited by R i d d l e R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...